Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειπα και πριν, i couldnt even give a shit φια rank κλπ.(απλα ειπα οτι skill wise παω μεχρι ΧΧΧ) Να παιξω να γουσταρω θελω, παιχνιδι ειναι. Απλα επειδη εχεις να κανεις με κοσμο, θα βρεις κ ατυχεις...περιπτωσεις. Το να παιζεις premade δεν συγκρινεται παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για ποιο λογο παντως ολα μου τα τελευταια games ειναι, πως να το θεσω, unpleasant?!

Ο κοινος παρονομαστης καθε φορα ειναι οι συμπαιχτες που παντα κανουν flame και ειναι toxic, οχι σε εμενα, αλλα σε αλλα μελη της ομαδας και γενικα αυτο χαλαει το κλιμα και ξενερωνω και εγω και οι υπολοιποι και καταληγει σε abandon ή troll match... Περιεργως τα 4-5 τελευταια games ηταν ετσι... :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw με το καινουριο update βαλαν grafiti,  τα οποια ειναι μεχρι 50 χρησεις..μονο λεφτα η volvoδεν 

δεν διαφωνω με αυτο που λες αλλα τουλαχιστον δεν εχει φτασει ακομη πατωμα σαν την EA π.χ. που το εχει παρακανει με τα DLC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ιδεα μου η τα hitboxes αλλαξαν/εχουν θεμα; Με τις ΙΔΙΕΣ ρυθμισεις και καμια αλλαγη στo playstyle μου, κανω πολλ miss, ειδικα σε pistol rounds και με το ak. Κυριως στα hs,τι γινεται;;

Καλα, στο οτι το mm ειναι οτι ναναι, συμφωνω. Κ η *** ειναι οτι δεν ειμαι αρκετα καλος να παιξω κανα esea/faceit μπας κ ειναι καλυτερη εμπειρια κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα φτασουμε σε σημειο να συγκρινουμε την volvo με την EA ηδη αυτο δειχνει ποσο Low ειναι η επιχειρηση... Η EA ειναι η χειροτερη εταιρεια ever, αλλα ετσι οπως οδευει και η volvo θα φτασει συντομα εκει..Τουλαχιστον οσο αφορα το cs, γιατι η dota ειναι στα πουπουλα..

 

Εγω αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι πλεον το glock δεν ειναι 1 HS Kill στα πιστολ rounds... Tον πετυχαινω τον αλλον στην κεφαλα, φαινεται το αιμα και αν με σκοτωσει μου δειχνει 87 σε 1...

 

btw ειδα αυτο

 

Αμα ειχα ατομα θα πηγαινα ετσι για την ***... Πιστευω μονο με raw skill και overrun θα πηγαιναμε σε τελικο  :P

 

14479579_1258485630850070_38082097026240

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπως ετσι... Οι fnatic στα καλα τους, μεχρι semis δεν χρησιμοποιουσαν καν tactics, οταν τους καναν overrun ηταν καθαρα απο skill. Πανε δεν πανε καλα teams, αν ειχα τα ατομα που ηθελα θα γινοταν δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να ακουμπησω csgo κανονικα απο τον Ιουνιο και λεω να αρχισω προς το τελος του μηνα παλι :fear:

 

 

ΜΗΝ το κάνεις. Το έχω παρατηρήσει εδώ και κάνα 6μηνο και βάλε και ένας φίλος μου global φάση λέει ότι είναι γεματό cheaters και γενικά έχει πέσει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...