Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ρε σεις, εκτος απο practice practice practice, πως στο διαολο θα βελτίωνα λιγο το rifling ability μου; Μιιλαμε για χάλι μαύρο...

 

You can always buy a new pair of hands :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τα καινουρια sounds m4/ak ειναι οτι χειροτερο εχω ακουσει....!!! Ακομα και στο medal of honor στο ps1 εκεινο που επαιζες και ηταν νυχτα ηταν καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Ρε σεις, εκτος απο practice practice practice, πως στο διαολο θα βελτίωνα λιγο το rifling ability μου; Μιιλαμε για χάλι μαύρο...

 

1) για αρχη παιρνεις ενα artisan mousepad, τα εχω δοκιμασει ολα  ( hien hard - hien soft - hien VE -  hayate - hayate otsu - shiden kai  ) και προτεινω ανεπιφυλακτα το zero xsoft 

 

http://imgur.com/a/A3qHk

 

δεν υπαρχει τιποτα παρομοιο σε αισθηση εκει εξω ( ισως λιγο το qck heavy στο θεμα του glide και μονο  )  και στο λεει αυτο ατομο που εχει χαλασει περισσοτερα λεφτα σε mousepads αποσα εχει χαλασει ο adhd σε τρωκτικα :P

 

2) ασε το g502 και παρε ενα ελαφρυτερο να σε δει ο αλαχ, το g403 εχει ιδιο σενσορ και μπορει να παει απο 88 γραμμαρια μεχρι 100 ( αμα εισαι ανωμαλος )  παιζει στα 50 ευρω με δωρεαν express delivery και ειναι απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει προσωπικα   http://www.esreality.com/post/2838874/logitech-g403-new-mouse/#pid2840830 

 

3) καντου ενα debraid  :D http://imgur.com/a/VJ4Wt 

 

4) προσελαβε εναν καλο δικηγορο (Ολγα Κεφαλογιαννη / Θεοφανια Παπαθωμα :D )  για τα hackusationZ   :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να αγορασει αν δεν το χει δεν θα γινει ποτε καλυτερος.... Ειναι σαν το ποδοσφαιρο, δεν σημαινει οτι επειδη πηγες στην ιδια ακαδημια με τον cr7, παιζεις τις ιδιες ωρες, κανεις το ιδιο practice θα γινεις σαν και αυτον..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια να ρωτησω κατι, ειμαι συνεχεια με g3 αυτο με την διοπτρα επανω, γιατι συνεχεια με κανουνε κικ ουτε κωδικους βαζω με οπλο του ιδιου του  παιχνιδιου ειμαι, παιζω νομιμα ειμαι για ποιο λογο και με ποιο δικαιωμα η valve δεν το βλεπει αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το ιδιο παθαινω, εχω αυτο το μπιστολι το ωραιο το ρεβόλβερ, με αυτο μου αρεσει να παιζω μου θυμιζει καουμπόι, αλλα τρωω πολλα κικ και δεν ξερω γιατι, volvo plz fix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο αργει να βαρεσει αλλα αμα βαρεσει μια τον εχεις τον αλλον στο κεφαλι ειναι πολυ δυνατο πιστολακι επισης μ αρεσει και το αλλο το sniper που ριχνει μια και μετα τραβαει το μοχλο αλλα αν ευστοχησεις με την μια που θα ριξεις παρτον κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειπε ο χαρισαν, ειμαι γέρος και ατάλαντος :P Δεν πιστεύω πως μπορώ να πάω πανω απο mge skillwise. Απλά, πιστεύω πως θα μπορούσα να μην ειμαι τόσο ανάπηρος με τα rifles. Tι να πω, ισως γίνεται το μυαλό κουρκούτι. Αλλα τα flicks στο awp μια χαρά τα τραβάω. Μαλλον έχει να κανει με το ότι έχω κακή μνήμη (σειριακή) και δε θυμάμαι ακριβώς το counter pattern του spray. Τεσπα, σιγα μην το κάνουμε και θέμα για phd. Solo q = mg1 η 2 . Με 5αδα πάω και κανένα mge. 

 

(το ποντίκι δεν με κουράζει καθολου. Και δε σκοπευω να ξοδέψω άλλα χρήματα για περιφερειακά για να είμαι ειλικκρινής).


για να καταλαβετε μια τη διαφορά στο skill. 

 

Μπαινω σε ενα σερβερ 128tik ffa σουηδικο οπου οι τυποι ειναι lethal. Με το ακ ειμαι σε φαση .7~ k/d. Δοκιμασα να μπω με awp. 

 

20B3AB0FEF4F3153A20D480E3498CA21B2BC326A

 

ειναι ΤΟΣΟ πιο ευκολο το να σκοτώνεις με awp? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα το awp ειναι ευκολότερο γενικα στο mm, οποιος θελει να ειναι killwhore παιζει awp αν το επιτρέπει το economy και μετα κλασσικα γκρινιαζει που εχεις λιγοτερα kills, τα οποια kills του ειναι συνηθως χαζα rush των αντιπάλων οταν παει να κανει save. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτο ειναι ffa dm ομως :P

 

Γενικα, αλλοι ειναι καλυτεροι στο rifle αλλα δεν εχουν το awp. Ε, τεσπα, 5αδα > all

 

 

edit. Nα γιατι η 5αδα ***! Mετα το 13:7 και ετσι οπως επαιζαν οι 3 πρωτοι αντιπαλοι δεν πιστευα στην ανατροπη.

 

 

 

 

post-202120-0-72173000-1475285297_thumb.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα μην σε νοιαζει για το rank. Kοιτα να απολαμβανεις το παιχνιδι και τιποτα αλλο... Εγω πλεον απλα μπαινω και παιζω, ουτε warm up ουτε τιποτα... Και δεν με νοιαζει κιολας για το rank, εγω παιζω normal και φτανω 33 kills και χανουμε και οι αλλοι παιζουν σοβαρα με flaming/rage και ειναι στα 20 kills με το ζορι... Επισης μην καθεσαι και ψαχνεις τα profile των αλλων αν σε σκοτωνουν.... Το να καθεσαι και να γραφεις ολη την ωρα στο chat "he's cheating etc" δεν εχει κανενα νοημα, σου αποσπαει την προσοχη και παιζεις χειροτερα απ'οτι θα επαιζες.... χαλαρα χωρις flame και rage ειναι ολα πολυ καλυτερα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guyz έχω πρόβλημα με csgo.

 

Είχα να παίξω κάτι μήνες και είπα να παίξω ένα χαλαρό σήμερα. Πατάω από steam να κάνει launch το game αλλά δεν κάνει τίποτα... Στιγμιαία δείχνει να πάει να ανοίξει αλλά τζίφος...

Πάτησα Verify Integrity of game cache και μου το εβγαλε οκ.

 

Έφτιαξα shortcut στο desktop αλλά το ίδιο...

 

Όταν πάω να τρέξω κατευθείαν το csgo.exe από το Browse local files, ανοίγει το game, μπαίνει κανονικά αλλά μου πετάει notification:

You have launched the game in insecure mode from outside of Steam or with insecure flags ... bla bla bla.

 

Καμιά ιδέα τι να κάνω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guyz έχω πρόβλημα με csgo.

 

Είχα να παίξω κάτι μήνες και είπα να παίξω ένα χαλαρό σήμερα. Πατάω από steam να κάνει launch το game αλλά δεν κάνει τίποτα... Στιγμιαία δείχνει να πάει να ανοίξει αλλά τζίφος...

Πάτησα Verify Integrity of game cache και μου το εβγαλε οκ.

 

Έφτιαξα shortcut στο desktop αλλά το ίδιο...

 

Όταν πάω να τρέξω κατευθείαν το csgo.exe από το Browse local files, ανοίγει το game, μπαίνει κανονικά αλλά μου πετάει notification:

You have launched the game in insecure mode from outside of Steam or with insecure flags ... bla bla bla.

 

Καμιά ιδέα τι να κάνω? 

εχεις βαλει command στα launch options -insecure ή στο cfg σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...