Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

θα ηθελα να αγορασω το παιχνιδι αλλα απο το steam ειναι αρκετα ακριβο σε σχεδη με τις εκτπωσεις το καλοκαιρι.Μηπως γνωριζετε κανενα καλο και εμπιστο site για να το αγορασω λιγο φθηνοτερα(αυτην την στιγμη στο steam εχει 14 ευρω)?

Ευχαριστω

G2a? Instant-gaming? Δοκιμασε να αγορασεις κλειδια ή κανα σκιν για το csgo και να τα ανταλλαξεις για gift.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει αλλάξει τίποτα στο CSGOLOUNGE;; Δεν μπορώ να betάρω.

Eκλεισαν τα στοιχηματα.Καλα ολοκληρο κατεβατο διπλα δεν το ειδες? :P

 

 

απορω πως μπορειτε και παιζετε go εγω ειμαι λατρης του 1.6

Γιατι ποιος ειπε οτι δεν παιζουμε και 1.6 ? Απλα το καθε παιχνιδι εχει διαφορετικα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

This game is broken.

 

 

 

 

 

source: Link.png Site: reddit

Well...αυτο εξηγει πολλα χαμενα μου shots που ενω στοχευα κεφαλι και εριχνα taps δεν πηγαιναν ποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well...αυτο εξηγει πολλα χαμενα μου shots που ενω στοχευα κεφαλι και εριχνα taps δεν πηγαιναν ποτε..

 

Γμσ τα... Το επαθα εγω χθες στην dust2 ενω ο αλλος ηταν στο karrigan spot (στο car long) και ηταν crouched προφανως και δεν κουνιωταν και του εριξα 5-6 φορες στο κεφαλι ακριβως (δεν ειμαι nova scrub ξερω ποτε ριχνω κεφαλιες και ποτε failαρω!) και δεν εδωσε ουτε 1 hit...

 

Τωρα εχουν κανει στην volvo public beta στην οποια μπορει να συμμετεχει ο καθενας και μπορει να τεσταρει το ερχομενο patch που θα φτιαχνει αυτο το προβλημα... Οποτε σε λγ καιρο θα φτιαχτει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα για να ασχοληθεί η volvo ... τι bug fixes , hitbox fixes και χαζομάρες...

 

Έχει να βγάλει skins , operations ιστορίες ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα τι ειναι χειρότερο, οι cheaters ή οι ηλίθιοι; (H ποιότητα του παιχνιδιού πέφτει ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ περίπου αυτή την ώρα και συνεχίζει σχεδόν σε όλη τη διάρκεια της μέρας, για σολοq ειδικά. Ρώσοι και παιδιά ή ρώσοι παιδιά :/ )

 

τουλάχιστο πήγα ξανά mg1 σε 90% soloq, κάτι ειναι κι αυτό.

 

Αbandon στεγνα game με ρωσους στα 140 ping να τρολλαρουν. Καλο ψοφο τους ευχηθηκα κ την εκανα.

Επεξ/σία από tehAllantin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με τα hitbox όντως υπάρχει και είναι τραγικό για ένα παιχνίδι τόσο δημοφιλές... Από εκεί και πέρα όσον αφορά τους ηλίθιους και cheaters, η φύση του παιχνιδιού είναι τέτοια που αν είσαι καλός παίκτης μπορείς εύκολα να φτάσεος στο ρανκ που σου αξίζει... Ενδεικτικά να αναφέρω πως είχα να παίξω 6.5 μήνες λόγω αποφσίας. Στο πρώτο κερδισμένο παιχνίδι με έβαλε mge αφού είχε χαθεί το ρανκ και σε 3 μέρες έφτασα ξανά σουπρέμ. Οπότε δεν υπάρχει κ πολύ μεγάλη λογική στα περί ηλιθίων και cheater... Ναι υπάρχουν αλλά μέχρι ένα σημείο είναι όλα αντιμετωπίσημα... Φυσικά οι cheaters είναι απάλευτοι, και σε μεγάλα ρανκς το κρύβουν υπερβολικά καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...