Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επαιξα μετα απο κανα μηνα, δεν πετυχαινω τπτ :P  λεω οκ, αταλαντος, μετα ειδα τα βιδεα του αδηδ και ενιωσα καλυτερα :D

 

Tα gif που εβαλα εγω εννοεις...

 

Πωπω στο mm ακομα και στο prime ειναι οτι ναναι.. Βασικα πιο ευκολα παιζω στο non-prime παρα στο prime... Παντα μιλαω για soloq!

Αυτο που εχω παρατηρησει παντως ειναι το εξης... Επειδη στο mm οταν φτιαχνει τις ομαδες προσθετει ολα τα elo και βγαζει ενα elo γενικο της ομαδας, το οποιο πρεπει να ειναι στα ιδια με της αντιπαλης. Αυτο το elo επιτυγχανεται ειτε οταν εχουν ολοι τα ιδια ranks (το ιδανικο)  ειτε οταν 1 εχει μεγαλο και οι αλλοι πιο μικρο κτλ Παντα, μα παντα εγω ειμαι αυτος με το μεγαλυτερο elo στην ομαδα μου, με συνεπεια σε καθε μα καθε game να πρεπει να κανω hard carry, και δεν μιλαμε για 25-27 kills γιατι αυτα τα κανω σε καθε game, μιλαμε για 35αρια και 38αρια που ειναι αδυνατον σε καθε game να ριχνω τοσα, αν ειναι ετσι ας με παει global με τη μια....  Πολυ μεγαλο χαλι. Πλεον μπαινω ετσι στα games ουτε καν warm up δεν κανω κανα 5λεπτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ετυχε, εγω το pattern που εχω ειναι, ειμαι κοντα στο rank up? βλεπω 2-3 ατομα 1 rank παραπανω απο εμενα συνεχιζω να κερδιζω κανω rank up, κερδιζω μερικα ακομα και ειναι και τα 2 teams ιδιο rank αντιθετα χανω αρκετα αρχιζω να βλεπω 2-3 ατομα ενα rank κατω ε εκει ξερω οτι ειμαι κοντα στο derank.

 

Εχει τυχει σε παιχνιδια να ειναι οτι να ναι το rank αλλα επειδη ειμασταν και εμεις premade με 2-3 rank lower οποτε υποθετω για αυτο, σε soloq δεν μου εχει τυχει πανω απο 1-2 φορες και αυτο στην αντιπαλη ομαδα(premade obv).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι, λοιπον πηρα απο το kinguin το csgo και δν μπωρο να κανω φιλους ξερετε γιατι;

Πρεπει να κανεις setup το steam account σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βάλεις 5$ στο πορτοφόλι Steam σου ή να αγοράσεις κάτι με αυτή την αξία. Το αγόρασες εκτός Steam το παιχνίδι οπότε δεν μετράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που παιζω 2 games στο non-prime (supreme) και δεν ειχε cheater, στο επομενο επρεπε να εχει και spinbot κιολας :D

Επισης της προαλλες ημουν σε ενα aim_map και ειχε cheater!! wtf τον κανω spectate και ειχε κατι σαν aimlock, οποτε εβγαινε ενας visible enemy στην οθονη πηγαινε κατευθειαν το crosshair στο κεφαλι! Εντωμεταξυ παιζαμε ποση ωρα και τον ειχα γαμησει, και νευριαζε και εβριζε, μου ελεγε οτι ειμαι low κτλ ενω ειχε cheats και τον ειχα διαλυσει... Επισης επειδη τον ρωτησα ελεγε οτι ειχε normal aimbot με silent aim... ουτε καν ξερω τι ειναι αυτο...

 

Μου χει βγαλει κιολας ποσες φορες στο non-prime acc εκεινο το message που λεει οτι επαιξες με cheaters κτλ.... Αυτος στο τελευταιο game ελεγε οτι ανεβαζουν acc και μετα τα πουλανε...

Παντως ειτε το vac ειτε overwatch αργουν πολυ να ριξουν τα ban...Ειχα παιξει πριν 2 βδομαδες με blatant cheaters και τωρα γιναν ban, φανταστειτε ποσα games κατεστρεψαν.... Και αυτοι που πιανονται ειναι αυτοι με τα public cheats που κανουν μπαμ απο μακρυα.... Αυτοι που εχουν στα acc τους με 3k hours και μαχαιρια κτλ με private δεν θα γινουν απλα ποτε ban....

 

Υποθετω πως σε prime πλεον ειναι αυτοι που ξερουν και το κρυβουν πολυ καλα με toggle και εχουν και private...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που παιζω 2 games στο non-prime (supreme) και δεν ειχε cheater, στο επομενο επρεπε να εχει και spinbot κιολας :D

Επισης της προαλλες ημουν σε ενα aim_map και ειχε cheater!! wtf τον κανω spectate και ειχε κατι σαν aimlock, οποτε εβγαινε ενας visible enemy στην οθονη πηγαινε κατευθειαν το crosshair στο κεφαλι! Εντωμεταξυ παιζαμε ποση ωρα και τον ειχα γαμησει, και νευριαζε και εβριζε, μου ελεγε οτι ειμαι low κτλ ενω ειχε cheats και τον ειχα διαλυσει... Επισης επειδη τον ρωτησα ελεγε οτι ειχε normal aimbot με silent aim... ουτε καν ξερω τι ειναι αυτο...

 

Μου χει βγαλει κιολας ποσες φορες στο non-prime acc εκεινο το message που λεει οτι επαιξες με cheaters κτλ.... Αυτος στο τελευταιο game ελεγε οτι ανεβαζουν acc και μετα τα πουλανε...

Παντως ειτε το vac ειτε overwatch αργουν πολυ να ριξουν τα ban...Ειχα παιξει πριν 2 βδομαδες με blatant cheaters και τωρα γιναν ban, φανταστειτε ποσα games κατεστρεψαν.... Και αυτοι που πιανονται ειναι αυτοι με τα public cheats που κανουν μπαμ απο μακρυα.... Αυτοι που εχουν στα acc τους με 3k hours και μαχαιρια κτλ με private δεν θα γινουν απλα ποτε ban....

 

Υποθετω πως σε prime πλεον ειναι αυτοι που ξερουν και το κρυβουν πολυ καλα με toggle και εχουν και private...

Αγαπαμε cheaters που κανουν warmup το cheat τους σε public aim servers!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...