Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα 3 overwatch μολις τωρα και τα 3 ηταν cheaters... ολοι ηταν blatant κανενας δεν το εκρυβε, μαλιστα στο τελευταιο που εκανα ηταν spinboter :D Ολα τα εκανα fastforward με τη μια... ow να ξεβρωμισει ο τοπος :P

 

ps: and pray for ban wave

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

FPS Drop/Stutter CColorCorrectionSystem: Missing '' ξερει κανενας πως φτιαχνεται αυτο??κοιταξα στο ιντερνετ αλλα δεν βρηκα και καμια λυση της προκοπης..δοκιμασα και καποια πραγματα αλλα ματαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει λυση λογικα γιατι και εγω το ειχα και συνεχιζω να το χω κανοντας το game 2-3 φορες reinstal

δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει και γινεται αυτο το πραγμα..κριμα πραγματικα..θελω να παιξω και ξενερωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.οπως μπορείτε να δείτε και στην περιγραφή δεν ανοίγει το counter strike έψαξα λιγο στο Google και είχα διαβάσει κατι οτι τα Windows 10 είχαν ερορ και δεν μπορούσαν μερική να ανοίξουν το csgo δεν μπορούσα να κανω κατι άλλο ,οποτε Πειγα και έκανα boot τα Windows 10 και έσβησα τα παντα πριν τα κανω boot και ssd και hdd.παω να ξανα ανοίξω το csgo αφού το είχα κατεβάσει εννοείτε παλι τα ιδια ανοίγει για 1 δευτερόλεπτο και κλίνει με την μια,στο λαπτοπ που εχω το παιχνίδι δεν μου προξενεί καθόλου τέτοια προβλήματα ανοιγει κομπλέ,αλλα στο σταθερό δεν ανοιγει κατι το έπιασε τόσο καιρό έπαιζε κανονικά και τωρα πάει. Ευχαριστω που διαβάσατε ολο το πρόβλημα μου περιμένω να με βοηθήσετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι

Πως το κανω αυτο θα το ψάξω στο Google

Παιδιά το έκανα το verify file integrity αλλα δεν μου έφτιαξε το πρόβλημα

 

 

https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/541907675759699155/?l=greek

 

http://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/541907867765478146/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...