Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σημερα αγορασα το rival 300.κατεβασα τον οδηγο του ποντικιου εψαξα και λιγο στο νετ ρυθμισεις και θελω να ρωτησω..ισχυει με ποσα cpi παιζεις?αφου το αλλαζεις και απo το sensitivity μεσα στο παιχνιδι.

οποιος θελει ας με κανει αντ εχω βαρεθει να παιζω με ξενους.δεν ριχνω παναγιες οταν παιζω ειμαι ηρεμος :P 
ςφτασα mg1 βαρεθηκα  και το πηρα ξανα απο silver 1 τωρα ειμαι gn1 και ανεβαινω οποιος θελει να παιζουμε κανα competitive ας μου στειλει.

http://steamcommunity.com/id/saillok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω το non-prime ειναι full στα cheaterια...εχω τωρα 3 games που ειχα 100000% cheater στην αντιπαλη ομαδα.... Τον εκανα bait στα 2 doors οτι θα κανω cross αλλα πηδουσα και σταματουσα, και αυτος πυροβολουσε anyway... Ενας αλλος εκανε και bhop δεν τον ενοιαζε να το κρυψει βασικα... οτι ναναι γινεται...παει το cs εχει ξεφυγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα μια ντροπη για την valve (a multibillion company) που ακομα το cs εχει προβλημα με το vac authentication error, μετα απο 2 χρονια!!! Αν αυτο το ειχε και στο dota θα το ειχαν φτιαξει σε 3 μερες και θα ειχε βγει patch με την μια! To επαθα εγω προχθες απο το main acc και εχασα και το promote κιολας... Εκανα restart το pc μπας και μπορεσω να κανω reconnect αλλα τιποτα... Μετα εβαλα και ενα σαν script που σου κανει auto fix, στην ουσια εκτελει ολες τις εντολες που προτεινει η valve ως λυση, υπαρχει στο reddit το download, αλλα και παλι δεν εφτιαξε, προσπαθουσα να μπω και με πετουσε... Αισχος.

 

ps: τελικα εκτελεσα χειροκινητα τα βηματα και προς το παρον εφτιαξε, αλλα για ποσο?! .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως ρε παιδια.Δυστηχως ο φιλος μου ηταν διακοπες και δεν εκανε prim το account και καθε φορα που παιζω μαζι του η θα χασουμε 16-0 η θα νικησουμε 16-0 αναλογως που ειναι οι cheaters.Δεν πολυπαιζω cs go (gn 2 ειμαι ετσι και αλλιως δεν ειμαι και ο σταλονε) αλλα με διωχνει το ιδιο το παιχνιδι.Ειδικα απο τοτε που εβγαλαν inferno δεν μπορω να ανεβω με τιποτα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα, ειχα κατεβασει απο τορρεντ το csgo  αλλα μετα απο 20 μερες δεν με εβαζε σε κανεναν απο τους ρωσικους servers .  αυτο εγινε επειδη δεν ηταν αγορασμενο η   ειναι απο κατι αλλο.  γιατι σκεφτομαι να το αγορασω αν ειναι απο αυτο.

καλυτερα να μην γραφεις γιαυτα εδω μεσα.παντως στο οροτζιναλ μια χαρα ειναι οι σερβερ!εξαλλου λιγα τα χρηματα για αυτο το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα σε 4 μερες απο το smurf (lem) non-prime εχω παιξει 3 games με blatant cheaters, επιτελους σημερα μου εβγαλε σαν ανακοινωση οτι 1 η περισσοτεροι παιχτες που παιξατε μαζι εφαγαν perma ban.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...