Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πως γινεται ομως στο csgo squad να δειχνει οτι εχουν φτιαξει τα ranks? οτι ναναι γινεται με αυτο το παιχνιδι πραγματικα..

Προσωπικά το έχω σιχαθεί λίγο. Ειδικά στα ράνκ μου (dmg-le) είναι.... άστα να πάνε.

Είπα να κάνω ένα διάλειμμα. Έχω να παίξω 3 μέρες και ησύχασε το κεφάλι μου :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την Βenq xl2411t και χωρις προηγουμενη εμπειρία σε 144hz εχω να πω οτι ειναι καταπληκτική. Η διαφορά από το παλιο pc μου  (phenum black/6850/ Μια lg 23αρα tft) και ειδικα το λαπτοπ (acer aspire 7720g) χαώδης. Τον πρώτο καιρό έπαιζα σαν δαιμονισμένος (ημουν κ χαμηλο rank βέβαια μιας κ επαιζα με 20-30 fps :P ). Αλλα μιλάμε για απόλαυση στο παιχνίδι αλλά και γενικά στη χρήση της οθόνης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανείς θέμα με το update στα 10?

είμαι 200 fps κάτω και με τρελό input lag

έχω τελευταίους drivers, έκανα verify game files και έχω κλείσει και το xbox dvr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου, αλλα εγω νομιζω τρωω κατι fps drops μετα το update.

Στο πισι της υπογραφης μου, απο 200fps ξαφνικα παω 40, και σε 2 δευτερα ξανα 200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου, αλλα εγω νομιζω τρωω κατι fps drops μετα το update.

Στο πισι της υπογραφης μου, απο 200fps ξαφνικα παω 40, και σε 2 δευτερα ξανα 200

το ιδιο και εγω χθες και εψαχνα να καταλαβω τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ειναι ντροπη που η valve κραταει τετοια σταση για το cs και το cheating... Η blizzard στο overwatch ειναι πραγματικα προτυπο! Κανει ban βαση hw του pc και αν ξαναγορασεις το παιχνιδι τρως παλι ban! Ο αλλος αγορασε 3 φορες το παιχνιδι και εκανε και φορματ  και παλι ετρωγε ban. Πραγματικα τραγικη η valve που επιλεγει στο να βγαζει λεφτα απο τους cheater απο τα 2α,3α account που αγοραζουν αντι να εχει την αγαπη των fan της....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα, ειχα κατεβασει απο τορρεντ το csgo  αλλα μετα απο 20 μερες δεν με εβαζε σε κανεναν απο τους ρωσικους servers .  αυτο εγινε επειδη δεν ηταν αγορασμενο η   ειναι απο κατι αλλο.  γιατι σκεφτομαι να το αγορασω αν ειναι απο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...