Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα ace προχθεσινο σε le rank.

 

master awpers οι απεναντι :P

 

(σε καμνιά περίπτωση δεν πάω να μειώσω το έις σου, μπζηλέ!)

 

edit, ειπα να δοκιμασω να κανω ενα demo render με το sony vegas σε 60 fps. Ρε, δεν βρηκα πουθενα πως να κανω slow πχ στο συγκεκριμένο part με τα headshots. Ακομη και στο youtube που ειδα, δεν εβγαλα ακρη. To μυαλό κιμάς -.-

 

https://www.youtube.com/watch?v=-XMgImvYX8Q

 

νταξει. θελει να το μελετησεις κλπ, αλλα αισχος.

 

πάντως, για να κάνεις ολόκληρη ταινία θέλει δουλειά, όχι μαλακίες, respect σε όσους τις κάνουν!

Επεξ/σία από tehAllantin
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο ειναι max gold nova 1 και πολυ λεω :P Αν δεν ειναι τοτε υπαρχει μεγαλο προβλημα στο cs community...

Υπαρχει προβλημα στο CS Community...οπως και σε ολα τα Gaming Community πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι max gold nova 1 και πολυ λεω :P Αν δεν ειναι τοτε υπαρχει μεγαλο προβλημα στο cs community...

 

παιζει να ειναι και silver 1-2 

Δεν υπαρχει περιπτωση παικτης που ξερει να παιζει να δει ενα ακυρο smoke στο Α 

καθως rushάρει το short και να μην υποψιαστει τιποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα οι Ελληνες ειναι οι χειροτεροι συμπαιχτες/αντιπαλοι στο cs. Οχι skill wise αλλα απο θεμα συμπεριφορας... Μολις καταλαβουν οτι εισαι κ συ Ελληνας αρχιζουν και βριζουν με τη μια χωρις λογο... Δεν μπορουν να πιστεψουν οτι καποιος αλλος απο την ιδια εθνικοτητα ειναι καλυτερος απο αυτους, τετοιος λαος ειμαστε... Μονο ενα παλικαρι ετυχε να παιξω τις προαλλες αντιπαλοι, χασαμε και του λεω gg boyz και ηταν κ αυτος κομπλε... Μην γινεται κ σεις αυτο το χαλι πραγματικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα οι Ελληνες ειναι οι χειροτεροι συμπαιχτες/αντιπαλοι στο cs. Οχι skill wise αλλα απο θεμα συμπεριφορας... Μολις καταλαβουν οτι εισαι κ συ Ελληνας αρχιζουν και βριζουν με τη μια χωρις λογο... Δεν μπορουν να πιστεψουν οτι καποιος αλλος απο την ιδια εθνικοτητα ειναι καλυτερος απο αυτους, τετοιος λαος ειμαστε... Μονο ενα παλικαρι ετυχε να παιξω τις προαλλες αντιπαλοι, χασαμε και του λεω gg boyz και ηταν κ αυτος κομπλε... Μην γινεται κ σεις αυτο το χαλι πραγματικα.

Πριν κάμποσο καιρό έπαιζα με το main account και ήμασταν 3 Έλληνες από lobby και 2 random στο team μας ξένοι. Είδαμε ότι από την αντίπαλη ομάδα ήταν 2 Έλληνες όπου τους είπαμε ότι είμαστε και εμείς και αφού είχαμε καλή ροή όλοι μας στο game αρχίζει ο ένας ξένος από τους δικούς μας να βρίζει την Ελλάδα και ενώ ΧΑΝΑΜΕ τον κάναμε vote kick γι αυτόν τον λόγο και ο άλλος ο ξένος πατούσε συνεχώς NO και το καλύτερο.... Οταν χάσαμε το game μας έβριζαν και οι άλλοι οι Έλληνες με άσχημες εκφράσεις που τους υποστηριξαμε και στην αρχή! Πραγματικά είναι τέτοια η νοοτροπία... όπως το είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα οι Ελληνες ειναι οι χειροτεροι συμπαιχτες/αντιπαλοι στο cs. Οχι skill wise αλλα απο θεμα συμπεριφορας... Μολις καταλαβουν οτι εισαι κ συ Ελληνας αρχιζουν και βριζουν με τη μια χωρις λογο... Δεν μπορουν να πιστεψουν οτι καποιος αλλος απο την ιδια εθνικοτητα ειναι καλυτερος απο αυτους, τετοιος λαος ειμαστε... Μονο ενα παλικαρι ετυχε να παιξω τις προαλλες αντιπαλοι, χασαμε και του λεω gg boyz και ηταν κ αυτος κομπλε... Μην γινεται κ σεις αυτο το χαλι πραγματικα.

Ναι ισχυει, χειροτερους flamers/ragers κτλπ δυσκολα πετυχαινεις ειτε ειναι αντίπαλοι και κερδιζετε ειτε συμπαίκτες και χανετε ειτε συμπαίκτες και κερδίζετε(μου εχει τυχει και στο πρωτο round να πω γεια και να ακούσω μπινελίκια χωρις λογο :P) κατι για τη μανα σου κτλπ θα ακουσεις σίγουρα. :P Κανεναν δεν εχω πετύχει απο random και να ειναι κομπλέ, εδω και φίλος φίλου μπαινει στο ιδιο lobby να παιξει και flamarei κατευθείαν στο πρώτο λάθος. Ειναι η νοοτροπία μας τετοια, toxic και immature community.

 

Γενικά τους αποφεύγω εντελώς και σε κατι ελληνικούς servers που παιζω 1 vs 1 για πλακα κανέναν δεν εχω κανει add και οσοι με έκαναν έφαγαν ignore.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω πετυχει πολλους ελληνες, και γενικά δεν ειχα πρόβλημα. Πάντως, οι ρώσοι γενικά ειναι τραγικοί. Και ρανδομ πιτσιρίκια που βρίσκεις. Σημερα μετα από μηνα + μπηκα να παιξω με το μαιν, ειχα χασει και το ρανκ. Πρωτο παιχνίδι παιζω με σμερφσ, με βγάζει νοβα 3, δευτερο ηταν οκ, Τριτο οι συμπαιζτες καναν οτι ναναι, baitαραν σαν τρελοι, φαση 1 κιλ και μετα ψοφουσαν. Βολτα στο μαπ, στα calls ουτε καν να νιωσουν, απλα εκανα abandon. Δεν εχω νομιζω πλεον υπομονη να παιζω με τυπους που κανουν οτι ναναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα lem πισω στο main, γενικα απ'οτι εχω καταλαβει ακομα και μετα το rank shift ακομα δεν ειναι legit τα ranks? Γιατι εχω και μεγαλη αποχη κτλ και το πηρα σχετικα ευκολα πισω απο mge που με ειχε βγαλει... Στο csgo squad που δειχνει την καμπυλη το gn2 ειναι ο μεσος ορος πλεον αλλα δεν ξερω στο le/lem ακομα μου φαινονται πολυ scrubs :P ισχυει η ιδεα μου ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει. Εδω εγω ανεβηκα lem, και προσωπικα πιστευω πως δεν αξιζω παραπανω απο dmg. Καλα, αυτο ηταν για καναν μηνα :P μετα ξαναεπεσα :P

Εχω τυχει ατομα που επαιζαν σαν Novas. Ουτε aim, ουτε gamesense, ουτε μυαλο, ουτε τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...