Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υστερα απο λιώσιμο κανονικο(500+ ωρες) σε crackαρισμενο cs:source ειπα και εγω πριν μια εβδομάδα να αγορασω το cs:go, εδωσα 10€ σε ενα φιλο με paypal και μ το εστειλε gift, +αλλα 10€ που εδωσα για skins... Να μην τα πολυλογώ σημερα το μεσημερι πεφτω σε κατι μ...αχρηστα παιδια τα οποια ηταν premades.. Οσο να ναι μου φανηκε ευκολο το game, τελειωνει και παει να αρχισει το επομενο (μιλαω για casual, oχι comp.) ωσπου τσουπ, VAC(!!) Το ξερω οτι δεν παιζει να φύγει(εχω στειλει mail στο support, περιμενω ακομα). Ξερει κανεις αν μπορω έστω να tradeαρω τα skins μου ωστε να μην πανε χαμένα ολα μ τα λεφτα?

 

Δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εφαγες vac ban και να μην εχεις κανει μλκια!! Αυτα τα δεν εχω κανει τιποτα κτλ δεν υπαρχουν! Ειναι permanent και δεν εχει νοημα να στειλεις, ειναι μη αντιστρεψιμο. Επισης ελπιζω να μην εισαι τοσο γιωτας και να εχεις vac authentication error.. 

Τελος αυτο ειναι και το νοημα του vac ban το οτι χανεις το παιχνιδι + το inv.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που εχω από cheats φιλε μ, ειναι κατι scripts στο lol.. Τιποτα αλλο..Επισης, επειδη το εψαξα, μπορεί καποιος να φαει vac, απο λαθος, και να του βγάλουν αλλά είναι υπερβολικά σπανιο αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόσεχε γιατι για zoomhack εφαγα μια ευδομαδα ban στο ακυρο, μετα απο 6 μηνες χρήσης.

 

λες και φταιω εγω που δεν εχουν κανει optimize το game για 4:3 μονιτορ και ο zak δεν χωραγε στην οθονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που εχω από cheats φιλε μ, ειναι κατι scripts στο lol.. Τιποτα αλλο..Επισης, επειδη το εψαξα, μπορεί καποιος να φαει vac, απο λαθος, και να του βγάλουν αλλά είναι υπερβολικά σπανιο αυτο

 

Ουτε καν! Πρωτα απ'ολα δεν ειναι αντιστρεψιμο σε καμια, μα καμια περιπτωση. Δευτερον δεν πεφτει vac αντε ετσι απο λαθος, αλλοι εχουν inv αξιας 30k, αν ηταν να δινουν vac ετσι θα χε γινει χαμος. Οποτε πεφτει vac το τρως γιατι εκανες μλκια.

 

2 ειναι οι τροποι για vac 1 ειναι απο anti-cheat που αυτο σημαινει οτι ειχες cheat (και να σαι σιγουρος οτι το vac δουλευει σωστα) και το δευτερο ειναι απο overwatch που σημαινει οτι παλι ησουν blatant cheater γιατι απο Overwatch δεν γινεται να φας ban απλα γιατι 1 φορα στο τοσο κανεις ενα τρελο kill...

 

Απλα προσεχε απο δω και περα να μην βαζεις cheats ή να μην παιζεις με boosters γιατι αν παιζεις με boosters παλι ban τρως ;)

 

Rip in pepperonis

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση. Τι ρανκ ειναι αυτο? 

 

Edit: ακυρο. ειδα :P

Silver ειμαι ακομα...Παλια που το ειχα λιωσει ειχα φτασει Gold...αλλα το παρατησα και επεσε.

Ειπα να ξανααρχισω με ρεγουλα βεβαια.Θα ανεβαζω εδω τα ματς.Ελπιζω να σου αρεσε :P 

Οριστε και το 2ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 παιχνίδια στη σειρά από ~11-4 χάθηκαν 11-16

we liquid now boyz

  :( :( :(

Το 2ο και το 3ο το κερδισαμε με ανατροπη ναι...το 1ο ηρθε ισοπαλια με πολυ ζορι :)

Αυτα συμβαινουν στα Silver...προσπαθω να ξεκολλησω και να ανεβω κατηγορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει τρελό drama στο reddit με ένα τύπο που φαίνεται να είναι hacker και αφού έβγαλε κατι leaks για τις αλλαγές στις ομαδες του esl, έβγαλε λίστα με τους προ που λέει εχει αποδείξεις οτι cheatάρουν κλπ και έσβησε το account του, έχει φάση το θέμα

 

https://www.reddit.com/r/VACsucks/comments/4nyovz/im_a_time_traveler_and_future_teller_ask_me/

 

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/4o09vm/reminder_pro_cheating_accusations_must_be_backed/

 

εν τω μεταξύ παίζουνε και βίντεο παράξενα από πολλούς, illuminati is illuminati confirmed

https://www.reddit.com/r/VACsucks/comments/4nzmeq/spiidi_denis_friends_with_koi1n_known_cheat_maker/d48ey28

σπάω όταν βάζουν xfiles μουσική :D :D :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...