Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και λεω γιατι χανω συνεχεια στο mge που smurfarw και εγω, εσενα πρεπει να πετυχαινω συνεχεια με 2-3 clones σου. :P Καντο max pain/payne ταιριαζει πιο πολυ.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λεω γιατι χανω συνεχεια στο mge που smurfarw και εγω, εσενα πρεπει να πετυχαινω συνεχεια με 2-3 clones σου. :P Καντο max pain/payne ταιριαζει πιο πολυ.. :P

 

Xαχαχα μπορει και να σε χω πετυχει δεν ξερω...Εχω μια φωτο με ενα ματι... Παντως στα 2 τελευταια ματς που επαιξα ηταν με τουρκους και εφυγε και rage mode κιολας :P

 

Kαι επισης και με κατι Κυπριους επαιξα (εναντιων) και με βριζαν επειδη ειμαι Ελληνας, αλλα τους απαντησα κατι και το βουλωσαν μετα..

Κανείς για Global?

 

Θα σου λεγα να παιξουμε αλλα δυστηχως θελω practice για να ξαναπαιξω σε τετοιο rank, λογω αποχης κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάνκες, έχω πρόβλημα με το mousepad. Υπάρχει ένα συγκεκριμένο σημείο 'οπου δεν κάνει καθόλου καλό tracking το ποντίκι. Σε φάση σταματάει ενώ το πάω πέρα δώθε. Προσπάθησα να δω αν ειναι γρατζουνισμένο κλπ αλλα με το μάτι δεν φαίνεται τιποτα. Dafuq?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάνκες, έχω πρόβλημα με το mousepad. Υπάρχει ένα συγκεκριμένο σημείο 'οπου δεν κάνει καθόλου καλό tracking το ποντίκι. Σε φάση σταματάει ενώ το πάω πέρα δώθε. Προσπάθησα να δω αν ειναι γρατζουνισμένο κλπ αλλα με το μάτι δεν φαίνεται τιποτα. Dafuq?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω το προφανες να αλλαξεις mousepad να δεις  αλλα μου φαινεται περιεργο γιατι ο 3366 δεν εχει θεμα με κανενα surface στο tracking. Επειδη εχει low LOD ο sensor γενικα ισως βρισκει εκει κανα σημειο αν δεν ειναι εντελως επίπεδο το mousepad(εχει τιποτα bubbles απο κατω) και δεν διαβαζει ο sensor δε μπορω να φανταστω κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να έχει ζημιά το συγκεκριμένο σημείο μιας και στο υπόλοιπο δεν εχει θεμα. Απλα φαίνεται περίεργο μιας και δεν βλεπω τπτ! Θα μου πεις, ο σενσορας βλεπει 666κατομμύρια φορες καλυτερα απο το ματι μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερα απο λιώσιμο κανονικο(500+ ωρες) σε crackαρισμενο cs:source ειπα και εγω πριν μια εβδομάδα να αγορασω το cs:go, εδωσα 10€ σε ενα φιλο με paypal και μ το εστειλε gift, +αλλα 10€ που εδωσα για skins... Να μην τα πολυλογώ σημερα το μεσημερι πεφτω σε κατι μ...αχρηστα παιδια τα οποια ηταν premades.. Οσο να ναι μου φανηκε ευκολο το game, τελειωνει και παει να αρχισει το επομενο (μιλαω για casual, oχι comp.) ωσπου τσουπ, VAC(!!) Το ξερω οτι δεν παιζει να φύγει(εχω στειλει mail στο support, περιμενω ακομα). Ξερει κανεις αν μπορω έστω να tradeαρω τα skins μου ωστε να μην πανε χαμένα ολα μ τα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Vac κανονικο? το εχει και στο προφιλ σου? ειχες τπτ περιεργο ανοιχτο?

αμα εφαγες κανονικο Vac, οχι. πανε χαμενα. 

αμα δεν ειχες τπτ και ετσι και εισαι καθαρος στειλε tickets. ποτε δεν ξερεις

 

 

λολ δεν τους ηξερες? βσκ τι λεω. τρ αρχησες το σι ες

ωραια τα bullshitery του womble αλλα ανεβαζει μια στο 2μηνο.

αμα σου αρεσουν τετοια φαση βιντεο εχει πολλους να δεις(smitty, mojoonpc, jerico, chaboyhd, azzythemlgpro, anomaly, mantrousse, tweeday, και ο αγαπημενος HOUNGOUNGAGNE)

(και αυτοι ειναι μονο αυτοι που βλεπω εγω :P εχει παααααρα πολλους ακομα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικο VAC..αυτη ειναι το θεμα.. Απο περιεργα προγραμματα δεν ειχα ανοιχτα, skype και malware bytes μονο.. Εστειλα ticket, μπας και.. Απλα τωρα το θεωρω μαλακια να χασω 20€ επειδη είναι αχρηστοι οι αλλοι... Αν δεν γινει τιποτα λογικα θα πουλησω το acc..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...