Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ειναι αυτο το wh που λες;  πάντως  μόλις είδα το vac αυτό την κατάσταση και λέει ότι είναι καλή, έκανα και μια επιδιόρθωση τα windows με μια εντολή που είχε μέσα στο steam να δούμε τώρα πως θα πάει, πάντως ένα παιχνίδι έπαιξα, εναν γυρω δηλαδη καλα πηγε, αλλά μπορεί να το ξανά κάνει αν παίξω περισσότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα όχι το είπα αλωστε ότι δεν παίζω με cheat και είδα και το vac status και είναι λέει καλό δεν έφαγα ban κάπου αλλού είναι το πρόβλημα πάντως μόλις έτρεξα μια εντολή στο dos που έλεγε στο steam κάτι αρχεία διόρθωσε στα windows  μέχρι τώρα πάει καλά, να δω πως θα πάει πάντως όταν τελείωσε έλεγε ότι μερικά αρχεία στα windows ήταν κατεστραμμένα μακάρι να μην ήταν από εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εναν φιλο μου εκανε κατι τετοια(δεν βαζει cheats και τετοια).

στην τελικη εκανε verify τα αρχεια και ολα κομπλε.

δοκιμασε το. πανε Library, δεξι κλικ στο csgo, properties, πανε στην καρτελα local files και πατα το verify integrity of game cache

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα έχω ένα πρόβλημα με το counter από εχτές το βράδυ που επεζα σε ένα γύρω βγαίνω πρώτος, να πω ότι το όπλο που έχω είναι το g3sg1 και δεν παίζω με κωδικούς και τέτοια, με πετάει συνέχεια έξω και με λέει πρόβλημα με το vac και κάποιες φορές δεν μπαίνει σε κανέναν διακομιστή  με πάει σε μια σελίδα σε αυτή εδώ   https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837 τι μπορώ να κάνω;  ξεκινάει καμιά φορά με πετάει στην μέση του γύρου, και τώρα δεν ξεκινάει καν να φορτώνει πιστα, το έχω πάνω σε windows 10 και είναι πάνω από ένα μήνα σε αυτά τα windows και δεν είχε πρόβλημα ποτέ

 

vac authentication error εχεις, εχει συζητηθει απειρες φορες αυτο το θεμα. Κανε τα βηματα επιδιορθωσεις που λεει το link που σου δινει το steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έκανα όλα τα βήματα που λέει το steam στο τέλος είχε και μια εντολή για επιδιόρθωση αρχείων στα windows την έβαλα στο dos και τώρα πάει μια χαρά δεν βλέπω να το έχει ξανά κάνει, πάντως είχε σφάλματα στα αρχεία απ ότι είπε το dos όταν τελείωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παλι τα ιδια ξανα παλι το ιδιο, δεν ξερω μηπως εχω προβλημα με την συνδεση;  με βγαζει παλι αυτο με το vac ενω ολα ειναι καλα, δηλαδη το vac-status ειναι καλο, τα εκανα ολα αυτα που λεει στο steam παλι τιποτα δεν ξερω μηπως φταιει που εχω τα windows 10 γιατι στα 7 δεν το εκανε αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παλι τα ιδια ξανα παλι το ιδιο, δεν ξερω μηπως εχω προβλημα με την συνδεση;  με βγαζει παλι αυτο με το vac ενω ολα ειναι καλα, δηλαδη το vac-status ειναι καλο, τα εκανα ολα αυτα που λεει στο steam παλι τιποτα δεν ξερω μηπως φταιει που εχω τα windows 10 γιατι στα 7 δεν το εκανε αυτο

Αν εχεις κανει τα παντα, τοτε δοκιμασε uninstall το παιχνιδι και το στεαμ.

 

Ή στειλε ενα τικετ στη βολβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμηθηκά να γελάω

νόμιζα από τον ήχο οτι είχα πάρει τη βόμβα από το vent αλλά είχα πάρει grenade

μόλις πήγα να κάνω plant πάτησα το 5 και πήρα τα @@ μου

λέω δεν πετάω τη grenade, αφού κάπου προς τα εκεί είναι

 

http://sendvid.com/8vd8hwpu

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμηθηκά να γελάω

νόμιζα από τον ήχο οτι είχα πάρει τη βόμβα από το vent αλλά είχα πάρει grenade

μόλις πήγα να κάνω plant πάτησα το 5 και πήρα τα @@ μου

λέω δεν πετάω τη grenade, αφού κάπου προς τα εκεί είναι

 

http://sendvid.com/8vd8hwpu

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

τι ρανκ είσαι φίλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήμουνα nova 3 και μετά το curve change και το χάσιμο του rank λόγω του οτι το είχα παρατήσει, sem και ανεβαίνω

από το βίντεο που δεν το είχα πάρει χαμπάρι όταν έπαιζα πρέπει να φτιάξω το crosshair placement γιατί κοιτάω πολύ κάτω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το βίντεο που δεν το είχα πάρει χαμπάρι όταν έπαιζα πρέπει να φτιάξω το crosshair placement γιατί κοιτάω πολύ κάτω

 

Ο ήχος και το ραντάρ είναι από τα ποιο βασικά στο παιχνίδι. Στα τελευταία 6 ματς 3 νίκες 3 ήττες και derank σε LEM. Fucking Elo system...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που κανεις spectate τον συμπαιχτη, ακους βηματα πισω/αριστερα/δεξια/πανω κατω του και πρεπει να του πεις "ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ" με ξεπερνάει.. (μου θυμιζει εμενα οτι πρωτοάρχισα το csgo στο λαπτοπ χωρις ακουστικά που έπαιζα βράδυ μετα τη δουλειά στο σπιτι στην Αγγλία στην κουζίνα για να μπορώ να έχω λιγο ανοιχτή τη φωνή.) :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τα kraken 7.1 και πίστεψε με... εάν "μαθεις" τα ακουστικά σου σε όλο του τον στερεοφωνικό του ύχο ειδικά σε games ακούς τα πάντα αρκεί να ξέρεις πως να διαχειριστείς το game play. Τι να πούνε και οι καημένοι οι silvers που δεν έχουν ούτε ήχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω τα hyperx cloud εχω, τα "virtual" 7.1 και 5.1 τα ακούω βερεσέ όμως.

 

 

εδιτ, ο,τι πιο προ εχω κάνει, "καταλάθος". 

 

https://www.youtube.com/watch?v=HTv2p40z0HY

Επεξ/σία από tehAllantin
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...