Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η φαση ειναι οτι πολλά kicκ = με leave. Την πατησα κ εγώ έτσι.

 

 

(προχτες στο trollοακαου/σμερφ σκοτωσα τον τελευταιο συμπαιχτη γιατι εκανε defuse ενω καναμε derank game, οχι οτι θα ειχε σημασια, ετσι για το yolo. Μετά πέταξα μια inc gren στην mirage στο Α, περασαν απο πανω της ολοι και με πεταξε για βδομαδα παλι...)

πολυ το χαρηκα τι παει να πει derank game ελεος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω και εγω ενα low account για φιλους solo κτλπ, το θεμα ειναι οτι αν κατσω και παιζω solo για την πλακα ανεβαινω και μετα πρεπει να ξαναπεσω αλλιως ειναι δυσκολα τα games για τους φιλους. Ενταξει εγω δεν σκοτωνω teammates αλλα δεν παιζω καθολου καλα επίτηδες οποτε δεν τρωω kick/bans κτλπ. :P

 

Ενταξει ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι μην κανετε ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω απλά ότι το πρώτο μου kick ήταν πολλά teammate από δικά μου damage από nades, και έφαγα 24ωρο ban. Το αμέσως 2ο ban ήταν για afk όπου χρειάστηκε κάτι το επείγον (όχι τουαλέτα χαχα), και μόλις γύρισα είδα ότι έφαγα 1 εβδομάδα ban από kick. Ένα τελευταίο σημαντικό για εμάς τους Έλληνες... άκουσα ότι από πολλα παράπονα από πολλούς παίχτες από Ευρώπη προς τους Ρώσους, η Valve έκανε Ρώσικο σερβερ προς πολλά άτομα ΜΟΝΟ γι αυτούς... ισχύει κάτι τέτοιο, ώστε να ελαττωθουν οι βοτκες γενικά από την υπόλοιποι Ευρώπη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το dragon lore πεφτει μόνο από τις cbble cases. 

 

 

 

πολυ το χαρηκα τι παει να πει derank game ελεος

ρε παιχτουρα, η inc gren ήταν o σωστός τρόπος να ουμε να κόψει τα τερόρια απο το να χωθουν A. Οι δικοί μου ηταν yolo και περασαν απο πανω.

 

Υπαρχει glitch παντως, μαζευομαστε όλοι στο spawn, ριχνει ενας την ιnc/molotov και παταει disconnect. Δεν τρωει ban για ταματζ ούτε οι άλλοι για πολλά suicide.

 

(Θελω να παω σιλβερ 1 κ μετα να παιξω "κανονικα" ετσι για το road to .. mge το πολυ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να dropάρω κάτι του στυλ D.Lore , Poseidon , Hot Rod, Icarus...... πρέπει να έχω κάνει κάποιο Operation ή είναι τελείως random;

Για να σου πέσουν κανονικά (μη σουβενιρ) πρέπει η να κολοφαρδεψεις απίστευτα ενω έχεις αγορασμένο κάποιο οπερατιον η να τα κραφταρεις πάλι με κάποια τύχη με contract 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τελευταίο σημαντικό για εμάς τους Έλληνες... άκουσα ότι από πολλα παράπονα από πολλούς παίχτες από Ευρώπη προς τους Ρώσους, η Valve έκανε Ρώσικο σερβερ προς πολλά άτομα ΜΟΝΟ γι αυτούς... ισχύει κάτι τέτοιο, ώστε να ελαττωθουν οι βοτκες γενικά από την υπόλοιποι Ευρώπη;

Αν κρινω απο τα 3 τελευταια μου soloq, ειναι ψεμα. 

 

Εγω παντως στις 980 ωρες μου, μονο δυο φορες εχω φαει ban(μισαωρα) και αυτο επδ ειμασταν 5αδα και μλκιζομασταν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.pcgamer.com/valve-considers-prime-matchmaking-for-csgo/?utm_content=buffere9ef4&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer

 

αντε να δουμε θα γινει τιποτα ή θα μου βγαλουν τον καρκινο οι randomαδες παλι ? 3 ΜΜ επαιξα προσφατα μετα απο καμποσο καιρο αποχη και στα 3 loss κουβαλωντας σιλβεραδες και νοβες απο Τουρκια :S

 

εχει να μου δωσει rank απο 28/10, μακαρι να δουμε προκοπη :D

 

δοκιμαζω κι αυτο εδω στα 40 ευρω απο ebay Ιταλιας

 

 

καθολου ασχημο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φωναζεις cyka kick me noob team ebany


http://www.pcgamer.com/valve-considers-prime-matchmaking-for-csgo/?utm_content=buffere9ef4&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer

αντε να δουμε θα γινει τιποτα ή θα μου βγαλουν τον καρκινο οι randomαδες παλι ? 3 ΜΜ επαιξα προσφατα μετα απο καμποσο καιρο αποχη και στα 3 loss κουβαλωντας σιλβεραδες και νοβες απο Τουρκια :S

 

το Prime παιζει να γαμαει ασχημα. με την μια μπηκα

 

btw μολις τα καταφερα και εσπασα τα δεσπα της γκαντεμιας. επιτελους ανεβηκα dmg(μν γελατε μλκες, προσπαθω εδω και ποσο καιρο γαμω τους σουκες τους ακουβαλητους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ;;;

 

Βγάζουν την inferno απο τα comp maps ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΗΝ ΑΘΛΙΑ overpass????? Αντε μου και στο διαολο..

 

εγινα και εγω prime, επισης, στον μηνα πανω δεν χάνεις το rank??  έχω να παιξω μηνα με το main account?? Σωπα ρε φιλε!

 

 

 

 

post-202120-0-95435200-1461431262_thumb.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα δεν με πειραζει που θα αλλαξουν το structure αλλα τα γραφικα...Προσπαθουν να τις κανουν ολες πιο "μοντερνες" και στο τελος προσθετουν υπερβολικα πολλα χρωματα που σου αποσπανε την προσοχη και πολλες φορες λογω των πολλων χρωματων δεν μπορεις να διακρινεις καλα τους εχθρους οταν το φοντο ειναι μπουρδελο... Ελπιζω να μην το παρακανουν σε αυτο, το counter strike κανενας δεν το παιζει για τα γραφικα.

Επεξ/σία από Haris San
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...