Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πλειοψηφια οσων ηταν lem πριν κανουν τα rank shift (ουσιαστικα τα κανανε οπως παλιοτερα, αν επαιζες, που ηταν δυσκολο το promote και τα ranks μετρουσαν καπως περισσοτερο) ειναι πλεον στο master guardian-dmg.Οσοι ηταν supreme-globals (και δεν το αξιζαν) ειναι dmg-eagle, οσοι ηταν dmg ειναι gold κ.ο.κ

Πλεον δε μπορεις να πας για την πλακα σου LEM οπως το χειμωνα.

 

Εγω ειχα φτασει για πλακα SMFC με εκεινο το rank system και τωρα ζοριζομαι να κρατησω το eagle.Σαν soloqueue μιλαω παντα, γτ αν μπεις με 5αδα που νιωθει ειναι ευκολο.

 

Ημουν dmg για κανα μηνα και μετα απο 8 win streak (και top frag στα 7 απο τα 8) με εκανε promote επιτελους.

 

Οχι δεν καταλαβες, ημουν le οταν τα ranks ηταν ετσι οπως επρεπε να ειναι...Μετα οταν εγινε το rank mess το πηγα global (σιγα το achievement) και μετα που αλλαξε παλι εκανε ενα μικρο shift με εριξε lem, το αφησα γιατι μπηκα στρατο και τωρα με εριξε... 

 

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι το elo μου ηταν ηδη υψηλο πριν γινουν τα χαλια με τα ranks. Δεν θα επρεπε να με ριξει. Το μικροτερο rank που ειχα στο smurf ηταν το dmg και ΤΟΤΕ το dmg δεν θες να ξερεις πως ηταν... Πραγματικα elo hell...

 

Επισης στο main που με εβγαλε μετα απο inactivity mge, το πηγα για πλακα lem (πριν απο 1 μηνα), ολα win streak, και τωρα που ειχα ενα μικρο inactivity παλι, με εβγαλε eagle...

 

Αυτη την στιγμη τα ranks ακομα και μετα το shift που καναν δεν ειναι ετσι οπως ηταν παλια... Ανετα το φτανω supreme για πλακα αν εχω χρονο να παιξω... Ενω παλιοτερα ειχα χτυπησει ταβανι στο eagle..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω παντως καρκινιαζω απειρα οταν παιζω σολο dota και cs και δε μπορω να ανεβω ευκολα, ισως φταιει και η γκαντεμια μου.

 

Παντως στο MG γινεται της πορνης απο cheaters.Μπηκα προχθες με 2 παιδια να παιξω που ηταν mg1-mg2 (εγω eagle) και πετυχαμε cheaters στα 5 απο τα 6 games.Ολοι με 15-30 ωρες στα accounts, να κανουν 40 bombs.

 

Εφυγε πολυ rage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως καρκινιαζω απειρα οταν παιζω σολο dota και cs και δε μπορω να ανεβω ευκολα, ισως φταιει και η γκαντεμια μου.

 

Παντως στο MG γινεται της πορνης απο cheaters.Μπηκα προχθες με 2 παιδια να παιξω που ηταν mg1-mg2 (εγω eagle) και πετυχαμε cheaters στα 5 απο τα 6 games.Ολοι με 15-30 ωρες στα accounts, να κανουν 40 bombs.

 

Εφυγε πολυ rage

 

Για να ανεβεις ανετα θελει να γινει πολυ καλυτερος απο το rank και στην ουσια να κανεις κ λιγο carry κακα τα ψεματα...

 

Οταν σταματησεις να σε νοιαζει το rank και παιζεις για να γουσταρεις τοτε θα ανεβεις κιολας χωρις να το καταλαβεις!! Κωλοπαιχνιδο... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χειροτερος ειναι αυτος που χανεις το pistol round γραφει "gg" αμεσως και αρχιζει να ragearei απο το πρωτο round ε εκει παει το game για εμενα, ο δευτερος χειροτερος ειναι αυτος που παιζει 4-5 rounds και αν ειμαστε πισω η φαινεται χαμενο αρχιζει τα "plz kick me i have to go" και τετοια και καθεται afk στο spawn.. Τους υπολοιπους τους παλευω ευκολοτερα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα. Και εγώ χαίρομαι που έχω ενα ft black laminate :P

 

Στα π@π@ρια σου κιολας.. Εγω πλεον εχω αντικαταστησει τα skins με τα default, θα μπαινει ο αλλος στο prof μου και θα λεει καλα αυτος εχει private acc και default weapons αρα cheater :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή είμαι πολύ κακός στο videoediting δίνω το Link και όποιος θέλει μπορεί να θαυμάσει τα 1v4 clutch στα round 16 και 24 και ένα πολύ random shot στο round 20 με AWP

 

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-XouSb-zDwvO-ArxFW-vrSPf-GusnC

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η φαση ειναι οτι πολλά kicκ = με leave. Την πατησα κ εγώ έτσι.

 

 

(προχτες στο trollοακαου/σμερφ σκοτωσα τον τελευταιο συμπαιχτη γιατι εκανε defuse ενω καναμε derank game, οχι οτι θα ειχε σημασια, ετσι για το yolo. Μετά πέταξα μια inc gren στην mirage στο Α, περασαν απο πανω της ολοι και με πεταξε για βδομαδα παλι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...