Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ουτε ενα drop.............

 

Και εγώ το ίδιο...

 

Πολύ χάρηκα που το πήραν οι LG. Μπράβο στα παλικάρια για τη σκληρή δουλειά που έριξαν και φυσικά στον Fallen για τον συντονισμό της ομάδας. Από τους καλύτερους in-game leaders και τρομερός παίχτης ταυτόχρονα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα παιχνιδακι τωρα μιας και εχω 2 μερουλες αδεια παλι... (eagle προς το παρον)

 

Ακομα και μετα απο τοσο καιρο κανω top fraggin σε καθε game, νικησαμε στην d2 αν και χαναμε στην αρχη αρκετα...

Αυτο που συνεχιζει να υπαρχει ειναι τα ατομα που μπαινουν premade (πχ 3) και μιλανε απο ts/skype και δεν λενε τιποτα στο mic...

Τους εγραφα ποση ωρα να κλεισουν το ts γιατι αλλιως θα χασουμε αλλα αρχιδια, μεχρι το τελος δεν μιλουσαν, μονο λιγο flame εκαναν στο chat, info δεν ακουσα ποτε μονο οτι εβλεπα απο το mini map. Κατι τετοια πραγματα πραγματικα χαλανε το gameplay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τωρα παιζω οποτε τυχει, δεν με νοιαζει και να χασω...Απλα τουλαχιστον να μην χασω επειδη δεν μιλαμε μεταξυ μας ή επειδη καποιος κανει flaming αυτο ειναι τελειως χαζο..

 

Πλεον ξυπναω στις 8 το πρωι απο μονος μου, ελευθερο χρονο εχω μεχρι να βγω για κανα καφε οποτε προβλεπεται κανα ματσακι :P

 

Εχω και ενα smurf που ηταν lem αλλα το χω inactive 3 μηνες, θα παιξω αν ειναι ενα να δω που θα το βγαλει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατεβασα απο τορρεντ το cs go επαιζα κανονικα για 20 ημερες σε κατι ρωσικους servers αλλα μετα δεν με εβαζε σε κανεναν server. παιζει να με κανανε ban επειδη δεν το εχω αγορασμενο? και αν ναι απο που το αγοραζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατεβασα απο τορρεντ το cs go επαιζα κανονικα για 20 ημερες σε κατι ρωσικους servers αλλα μετα δεν με εβαζε σε κανεναν server. παιζει να με κανανε ban επειδη δεν το εχω αγορασμενο? και αν ναι απο που το αγοραζω?

απο το steam η απο το g2a.com

Για να παιξεις θα χρειαστεις και το steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το https://store.steampowered.com  ενοεις?   ναι αλλα που δεν δεχεται την καρτα visa prepaid  τι να κανω?


αν το αγορασω απο εδω   http://www.redline.gr/product.asp?catid=7233   θα μπορω να παιζω online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα match χθες στο οποιο φεραμε ισοπαλια, με το smurf μου το οποιο ηταν eagle πριν γινει ολος αυτος ο χαμος με τα rank shift, global καθ'ολο το χαος, και μετα το rank shift ηταν lem. Ειχα inactivity 4-5 μηνες γιατι τωρα εχουμε Απριλιο και μπηκα στρατο 20 γεναρη και ειχα να παιξω με αυτο ακομα πιο πριν... Τεςπα μετα την ισοπαλια με εβγαλε mg2 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ the fuck?!

 

Εμενα στα @@ μου, τους αλλους λυπαμε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα match χθες στο οποιο φεραμε ισοπαλια, με το smurf μου το οποιο ηταν eagle πριν γινει ολος αυτος ο χαμος με τα rank shift, global καθ'ολο το χαος, και μετα το rank shift ηταν lem. Ειχα inactivity 4-5 μηνες γιατι τωρα εχουμε Απριλιο και μπηκα στρατο 20 γεναρη και ειχα να παιξω με αυτο ακομα πιο πριν... Τεςπα μετα την ισοπαλια με εβγαλε mg2 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ the fuck?!

 

Εμενα στα @@ μου, τους αλλους λυπαμε... :P

Η πλειοψηφια οσων ηταν lem πριν κανουν τα rank shift (ουσιαστικα τα κανανε οπως παλιοτερα, αν επαιζες, που ηταν δυσκολο το promote και τα ranks μετρουσαν καπως περισσοτερο) ειναι πλεον στο master guardian-dmg.Οσοι ηταν supreme-globals (και δεν το αξιζαν) ειναι dmg-eagle, οσοι ηταν dmg ειναι gold κ.ο.κ

Πλεον δε μπορεις να πας για την πλακα σου LEM οπως το χειμωνα.

 

Εγω ειχα φτασει για πλακα SMFC με εκεινο το rank system και τωρα ζοριζομαι να κρατησω το eagle.Σαν soloqueue μιλαω παντα, γτ αν μπεις με 5αδα που νιωθει ειναι ευκολο.

 

Ημουν dmg για κανα μηνα και μετα απο 8 win streak (και top frag στα 7 απο τα 8) με εκανε promote επιτελους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...