Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Na'vi fan spotted χαχα

Πιστευεις clg μπορουν να παρουν map?

Χθες επαιξαν σκατα, απλα οι gambit δεν ειχαν την εμπειρια και το map pool να παρουν την σειρα

 

Εγω ειμαι fnatic fan boy  αλλα δεν ειπα τι υποστηριζω αλλα τι πιστευώ , προσωπικη αποψη . Το χθεσινο match vs gambit ηταν το χειροτερο cs που εχω δει ποτε σε major , λαθη επι λαθων , απλα οταν γινονται match αναμεσα σε ομαδες απο ιδια χωρα ειναι παντα ιδιομορφα παιχνιδια , κατι σαν ντερμπι σε ποδοσφαιρο , παραδειγματα fnatic vs nip , titan vs envy . Απλα πιστευω οτι οι clg εχουν καλυτερα strats στα περισσοτερα maps , ειδικα στα customs οποτε θεωρω οτι το δικο τους pick ( λογικα cobble) θα το παρουν . Επισης θεωρω οτι οι liquid ειναι overhyped , ενταξυ κερδισαν fnatic αλλα bo1 + d2 + group stage κι υπεροψια εκ μερους τους κι θα εχουν προβλημα στο ct site τους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H liquid ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο την clg και σαν ατομικο skill και σαν ομαδα, θα το παρουν το παιχνιδι τωρα αν χασουν 1 map οκ θελετε να ριξετε bets η για το pick em μιλαμε??

 

fnatic fan και εγω και krimz best και underated player για εμενα αλλα ο olof δεν ειναι σε φορμα και οι astralis ειναι ομαδα ικανοι να κερδισουν οποτε το σκεφτομαι. Κατι μου λεει οτι θα την κανουν την εκπληξη αλλα δεν εχω καταληξει ακομα για σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@adhd Τι underrated ο krimz βρε ολοι οι analysts τον εχουν στο top5 και ειναι αδιαφιλονικητα το καλυτερο support. Ασχετο ο θεουλης σημερα για πρωταπριλια εκανε τουιτ οτι θα αλλαξουν lineup οι fnatic μετα το major.

@lospoulos δεν κρινω απο το ματς με fnatic τους liquid ισα ισα τσατιζομαι που χαιρονται τα αμερικανακια, αλλα ελα τωρα μονο που εφτασαν σε qf τουρνουα 1 εκατ. οι hazed και fugly ειναι να κοπανας το κεφαλι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H liquid ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο την clg και σαν ατομικο skill και σαν ομαδα, θα το παρουν το παιχνιδι τωρα αν χασουν 1 map οκ θελετε να ριξετε bets η για το pick em μιλαμε??

 

fnatic fan και εγω και krimz best και underated player για εμενα αλλα ο olof δεν ειναι σε φορμα και οι astralis ειναι ομαδα ικανοι να κερδισουν οποτε το σκεφτομαι. Κατι μου λεει οτι θα την κανουν την εκπληξη αλλα δεν εχω καταληξει ακομα για σιγουρα.

 

Σαν ομαδα δε, ξερω αν ειναι καλυτερη , παιζουν με νεο igl + stand in , εκαναν practice 3 μερες οποτε σε custom maps θα εχουν θεμα , ενω οι clg απο οταν πηραν τον pita εχουν σταματησει να κανουν καποια τραγικα λαθη ειδικα mid rounds 

Απο bets εγω θα παω low σε Astralis , CLG αν κι στο prediction ειπα αλλα ... Αμα επαιζα pick em θα εβαζα τα predictions. Βλεποντας τα major 2 χρονια τωρα 2 πραγματα εχω μαθει , ποτε μην κρινεις αποτελεσματα των groups κι ποτε μην εμπιστευεσαι τους astralis στα νοκ αουτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν ειναι στο top 5 οπως olof/flusha/snax/kennyS οι οποιοι βγηκαν παραπανω http://www.hltv.org/news/16700-top-20-players-of-2015-introduction απλα θεωρω οτι ειναι top 5 ανετα οχι μονο τωρα αλλα σε ολο το 2015.

 

Ε και γενικα οταν ακους fnatic σου ερχεται στο μυαλό olof/flusha αντε και JW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω με διαφορά το πιο safe bet για σήμερα είναι Navi - NiP. Μπορεί να κατάφεραν χθες οι NiP να πάρουν το παιχνίδι από τους mousesports, αλλά με τόσα λάθη που κάναν δεν μπορούσε να πάει και αλλιώς το match. Πολύ ασταθή ομάδα η Mousesports και πρέπει να δουλέψουν πολύ στις τακτικές τους και στο communication.

 

Οι Navi από την άλλη βρίσκονται σε εντελώς άλλο επίπεδο και με τον Threat στους NiP σαν προσωρινή αντικατάσταση και χωρίς προπονήσεις δεν βλέπω να μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω. 2-0 άνετα λογικά για τους Navi.

 

Το Fnatic-Astralis είναι αρκετά risky. Θεωρώ πως οι Fnatic δεν πρόκειται να μείνουν έξω από τώρα και η μόνη ομάδα που μπορεί να τους αποκλείσει είναι οι LG. Αλλά τα odds δυστυχώς δεν σε πείθουν για ψηλό bet εκεί. Μάλλον και εγώ low στους Astralis ή skip.

 

Liquid-CLG κανονικά είναι easy win για Liquid. Αλλά με τέτοια odds απλά skippάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν ειναι στο top 5 οπως olof/flusha/snax/kennyS οι οποιοι βγηκαν παραπανω http://www.hltv.org/news/16700-top-20-players-of-2015-introduction απλα θεωρω οτι ειναι top 5 ανετα οχι μονο τωρα αλλα σε ολο το 2015.

 

Ε και γενικα οταν ακους fnatic σου ερχεται στο μυαλό olof/flusha αντε και JW.

Διαφωνω, το hltv δεν εχει να λεει οταν μιλαμε για top5 εννοουμε σαν ομαδα δεν μπορεις να βαλεις 5 awpers και το hltv το πηγε με stats που δεν ειναι και πολυ ορθο. Στο 2016 fnatic=krimz πραγματικα, ειδικα με την αποδοση του flusha να πεφτει λογω igling απο τοτε που εφυγε ο pronax.

Τωρα για liquid πρεπει να βαλεις σε context αυτο που λες, igl ο hiko ειναι που εχει τεραστια εμπειρια και ειναι και ο lurker αρα μπορει να στησει τα timings οπως ακριβως θελει για να του βγουνε τα backstab, και δεν εχουνε stand in με τον adren ποσο καιρο παιζανε μαζι. Ισα ισα γι αυτο ν ειναι κατα πασα πιθανοτητα το τελευταιο major που παιζει και γι αυτο τα δινει ολα, δεν εχει τιποτα να χασει αλλωστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και παλι σταθερος ειναι ο flusha σαν igl και παλι δεν μενει πισω σε frags ειδικα στα major ειναι ο μοναδικος που παιζει παντα καλα, ο dennis ειναι επισης πολυ καλος, ο olof δεν ξερεις ποτε θα ριξει το 30bomb και γενικα ολη ο ομαδα ειναι καλη. Δεν ισχυει αυτο που λες fnatic = krimz το 2016 δεν τους κουβαλάει κιολας lol απλα ειναι πολυ σταθερός και αξίζει περισσότερη αναγνώριση σε σχέση με αλλους καλούς μεν αλλα αλλα inconsistent παίχτες οι οποιοι ακουγονται περισσοτερο αυτο ηθελα να πω εγω.. 

 

Τι context να βαλω αυτο που λεω ειπα απλα οτι θα κερδισουν για το pick em γιατι ειναι καλυτερη ομαδα τι αλλο θες να πω? αναλυσεις για το ποσα maps θα παρουν και τι map pool συμφερει την καθε ομαδα εχει στο betings subreddit αν θελετε, εγω το pick em παιζω δεν βαζω bets οποτε liquid καρφωτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν μερικά ότι νάνε skin και λέω να τα betάρω σήμερα, περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουν έχουν οι NaVi ή οι VP;

Navi σε σημειο που δεν αξιζει το bet κατω απο 2-3 ευρω, λογικα δεν θα παρεις καν κερδος πισω λογω του συστηματος στο csgl

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αργησα για το NaVi - Nip αλλα δεν πιστευα να παει 2-1 ετσι κ αλλιως.

 

fnatic - Australis 16-9/16-14 (η win fnatic στο ot)

 

Liquid - Clg 2-1 (oλο και καποια μαλακια θα κανουν οι πιτσιρικάδες)

 

VP - LG .. Πολυ θα ηθελα να κανουν την υπέρβαση οι πολωνοι αλλα δύσκολό\

 

μονο σε μένα δεν αρέσουν καθολου τα players booth αποτο Event?

Επεξ/σία από tehAllantin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...