Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκει που σου δειχνω κανεις copy το link και μας το pasteαρεις εδω.

 

attachicon.gifCapture.PNG

εκει εχει οσα παιχνιδια ολοκληρωθηκαν αυτο που μπηκα εγω ηταν στον 7ο γυρο και μετα με kickare ο server, δεν υπαρχει εκει σε μενα αυτο το game μονο οσα εχουν ολοκληρωθει....μπηκα τωρα σε ενα competitive και ολα κανονικα....παιζει να χακαρε και κανενα μαλακισμενο....ποιος ξερει τι διαολο εγινε...ελπιζω να μην ξαναγινει και φαω μεγαλυτερο ban χωρις λογω και αιτια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν τα ήξερα αυτά; ποια η διαφορά του με το SweetFX το οποίο supportάρει σχεδόν όλα τα παιχνίδια;

 

Απλα με το gui μπορεις να ρυθμίσεις τον βαθμο του saturation κι ειναι κι λιγο διαφορετικο , το sweetfx βαζει απο μονο το ενα είδος  aliasing , κι τελος το sweetfx εχει dll files κι απαγορευεται σε esea , esl . Το gui δεν νομιζω να κανει κατι διαφοερτικο απο το panel της gpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα με το gui μπορεις να ρυθμίσεις τον βαθμο του saturation κι ειναι κι λιγο διαφορετικο , το sweetfx βαζει απο μονο το ενα είδος  aliasing , κι τελος το sweetfx εχει dll files κι απαγορευεται σε esea , esl  (ναι το διάβασα αλλά δεν παίζω σε κανένα από τα δύο) . Το gui δεν νομιζω να κανει κατι διαφοερτικο απο το panel της gpu

στο SweetFX έχει διάφορα profiles και μπορείς να διαλέξεις ποιο σου αρέσει, αλλά είναι μπελάς, πάνω κάτω αυτές είναι οι διαφορές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει εχει οσα παιχνιδια ολοκληρωθηκαν αυτο που μπηκα εγω ηταν στον 7ο γυρο και μετα με kickare ο server, δεν υπαρχει εκει σε μενα αυτο το game μονο οσα εχουν ολοκληρωθει....μπηκα τωρα σε ενα competitive και ολα κανονικα....παιζει να χακαρε και κανενα μαλακισμενο....ποιος ξερει τι διαολο εγινε...ελπιζω να μην ξαναγινει και φαω μεγαλυτερο ban χωρις λογω και αιτια.....

δεν καταλαβαίνω πως μπηκες σε comp παιχνιδι στο 7ο round. Επαιζες σε σερβερ της valve? Ηταν σιγουρα comp;

 

makes no sense.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαίνω πως μπηκες σε comp παιχνιδι στο 7ο round. Επαιζες σε σερβερ της valve? Ηταν σιγουρα comp;

 

makes no sense.jpg

δεν μπηκα στον 7ο γυρο.... στον 7o γυρο με εκανε kick (δεν το διατυπωσα καλα παραπανω). στο watches δεν υπαρχει παντως μου εχει ολα οσα εχουν ολοκληρωθει μονο μεχρι τελους να φτασει το σκορ 16 δηλαδη δεν εχει αλλα....και γω θα ηθελα να το ξαναδω...τελος παντων να μην ξαναγινει η ιδια βλακια θελω εγω απο δω και περα....ισως να μπαγκαρε ή να χακαρε κανανε βλαμενο. τελος παντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι και kick να φας το game στο βγαζει. αυτο το game εκανα screenshot απ'οτι βλεπεις τελειωσε χωρις εμενα* αλλα και παλι το εβαλε στα games μου. 

 

*τα εχει παιξει λιγο μου φαινεται η steam. Κανω format και clean isntall τα παντα ολα. Μπαινω παιζω ενα game ολα καλα. Μπαινω να παιξω το δευτερο και μου πεταει το κλασικο μηνυμα "κατι στο pc σου εμποδιζει την επικοινωνια με τους vac secure servers". Ενω ειχα ηδη παιξει game. Δεν παμε καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τα ήξερα αυτά; ποια η διαφορά του με το SweetFX το οποίο supportάρει σχεδόν όλα τα παιχνίδια;

Χωρις να ξερω τι παιζει με το sweetfx, το vibrance gui αυξανει τη ζωντανοτητα των χρωματων,χωρις fps loss και με ενα πολυ απλο γραφικο περιβαλλον. Ειναι πολυ light προγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το ποντικι της cm storm μαζι με το πληκτρολογιο..ενταξει αισχος η κατασκευη του..το πληκτρολογιο πολυ καλυτερο και τωρα θελω να παρω ενα ποντικι μεχρι 50 ευρω μιας και ειπα να ασχολειθω παλι με το counter.εχετε να προτεινετε κανενα?οποιος θελει ας με κανει add να παιζουμε κανα competitive ειμαι silver elite και ανεβαινω σταδιακα μιας και με εριξε πολυ επειδη ειχα καιιρο να ασχοληθω.. http://steamcommunity.com/id/saillok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη την περιοδο ψαχνω και γω για mouse και ειμαι μεσα σε αυτα που κοιταω και το rival 100 της steelseries... πρωτον το χει καποιος απο σας? θα ηθελα γνωμες για αυτο και ειδικα για cs go.....δευτερον φιλε vasilis123 αυτο με το mouse σε ποιο καταστημα το δινει? δεν βλεπω να το λεω καπου σε αυτα που μπηκα απο το σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη την περιοδο ψαχνω και γω για mouse και ειμαι μεσα σε αυτα που κοιταω και το rival 100 της steelseries... πρωτον το χει καποιος απο σας? θα ηθελα γνωμες για αυτο και ειδικα για cs go.....δευτερον φιλε vasilis123 αυτο με το mouse σε ποιο καταστημα το δινει? δεν βλεπω να το λεω καπου σε αυτα που μπηκα απο το σκρουτζ.

 

εγω το αγορασα απο το site της steelseries. δεν εχει μεταφορικα και σε 4 μερες ηταν εδω με ups. Aν βαλεις τον κωδικο wemeetagain εχεις -10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...