Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το g402 δεν το κανει δεν εχουν την ιδια ροδελα :P ενταξει τωρα την εφτιαξα αντε να ερθουν και τα feet να χασει λιγο βαρος και πιστευω θα ειναι μια χαρα, default οπως ειναι παντως δεν κανει για εμενα για csgo και κριμα.. :(

Δεν εννοεις αυτο το sound??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εννοω ακριβως εδω:

 

 

Υπερβολικα εκνευριστικο οταν κανεις συνεχεια fast swipes αλλα ενταξει βρηκα την προσωρινη λυση με το tape τωρα δεν το κανει καθολου. Ειναι αρκετα βαρυ σκεψου οτι βαρια ποντικια οπως το DA/Rival ειναι γυρω στα 105κατι grams χωρις το cable και το g502 ειναι 121-125 καπου εκει, καταλαβαινω γιατι κανενας pro δεν το χρησιμοποιει ακομα και αν ειναι sponsored απο logitech, θα σου διαλύσει τα wrists αν παιζεις πολυ. :P Ενταξει εγω που δεν παιζω τοσο και με το cover απο κατω removed θα την παλεψω μια χαρα αλλα αντικειμενικα ειναι πολυ βαρυ για low sens παιχτες, σκεψου εγω θελω πανω απο το μισο mousepad για 180 μοιρες(~67cm/360) οποτε το σηκωνω συνεχεια και δεν μπορει να ειναι τοσο βαρυ σε κουραζει μετα απο ωρα. Γενικα ειναι παρα πολυ καλο all around mouse αλλα μονο για csgo δεν θα κανει για ολους.

 

Η ποιοτητα κατασκευης η καλυτερη που εχω δει ο sensor αν και οχι τοσο snappy σαν του DA(μπορω να βαλω και results vs DA/Rival/Zowie αργοτερα) πολυ καλος ειδικα για low sens precision, και τα clicks θεικα τοσο πολυ που θελω να κλικαρω χωρις λογο κατι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καπάκι ειναι τοσο ελαφρύ που δεν νιώθω διαφορά. Τι να σε πω, εγώ ας ουμε, εχω συνηθίσει με τον καρπό μου να κουναώ τηγάνια που ζυγίζουν 1-2++ κιλά, σκέψου το βάρος όταν πρέπει να τα πιάνεις από την άκρη της λαβής και να κάνεις αυτό.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γυρισα στο DA δεν αντεξα το βαρος ημουν πολυ slow και με κουρασε αλλα προσπαθησα παντως, ισως δεν εχω αρκετα δυνατα wrists :P :P, επισης δεν ειδα καμια μεγαλη διαφορα στον sensor, οκ ειναι λιγο πιο accurate σε παρα πολυ slow movements και αυτο ειναι ολο.. Οταν ερθουν τα 1mm feet βγαλω το καπακι απο κατω και κανω τις μοντες μου θα το ξαναδω. Προς το παρον μπαινει για all around χρηση και σε οποιοδήποτε αλλο game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαιζα και με ολα τα βαρακια μεσα. Αναλογα και το sens που εχεις βεβαια

η φωτεινότητα της οθόνης γενικά και του παιχνιδιού παίζουν κανένα ρόλο στο να βλέπεις καλύτερα από τις άκρες των smokes;

Μην μπεις στον κοπο να πειραξεις ρυθμισεις, κατεβασε το vibrance gui απλα απιστευτο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Do you even lift bro?? :P Θα πρεπει να εισαι κτήνος για να μη σε κουραζει μετα απο ωρα.. :P

 

400dpi και 1.7 in-game παιζω, εξαιρετικα χαμηλα δηλαδη οποτε κανω lift off συνεχεια. Κοιταζω τωρα το g900, φαινεται να ειναι ιδανικο σε shape/weight με τον ιδιο sensor αλλα η τιμη του πραγματικα, εχει 170e το pre-order στο amazon.uk αν ειναι δυνατον, οκ λενε οτι χανει 1-2ms μονο σε wireless mode(καλυτερο απο το DA συμφωνα με τις μετρησεις της logitech παντα) αλλα δεν ξερω αν αξιζει να το πληρωσεις διπλα.. :P

 

Αν ισχυει παντως σε wireless να εχει λιγοτερο latency απο το wired DA ισως εχουμε ενα απο τα καλυτερα mouse ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

610 effective εισαι πολυ χαμηλα ρε φιλε

Καλα εγω δεν κουραζομαι γιατι εχω βρει το cheataki με το g shift κουμπι, το εχω βαλει dpi shift και με ανεβαζει 200 dpi οσο το παταω για να κουνιεμαι, και οταν παω για peek το αφηνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

680 ειναι effective αλλα ναι ειναι χαμηλα, αναλογα το mouse και τα feet βαζω και 1.75-1.8, το θεμα ειναι οτι θελω περιπου 60cm/360 παντα, μπορω να το παω καπου στο 57 και να παιζω σχετικα ανετα αλλα μεχρι εκει. Δεν θα εμπλεκα με dpi switch αλλιως θα μπορουσα να βαλω fixed acceleration ειναι το ιδιο παντα χωρις να παταω κατι, αλλα θελω το ιδιο feeling συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη εχω νευριασει τωρα και δεν ξερω τι παιχτηκε.... επαιζα μολις ενα competitive στο cs go και ενω προχωρουσα και δεν εκανα τιποτα απολυτως μου λεει οτι σκοτωσα 2 παιχτες της ομαδας μου και πως αν σκοτωσω αλλον εναν θα φαω ban. μετα απο 3 λεπτα μου βγαζει οτι σκοτωσα 3ο παιχτη και με εκανε kick απο το game και μου δωσε ban μιση ωρα....το θεμα ειναι οτι εγω δεν εκανα απολυτως τιποτα ουτε καν αντιπαλο δεν πυροβολησα και μου λεει οτι σκοτωσα ενω προχωρουσα? πως γινεται αυτο? είναι bug? εχει συμβει σε αλλον?? μπορει να επαιζε πουστια κανενας hacker απο αντιπαλη ομαδα ή κανενα βλαμενο απο την ιδια ομαδα?? πειτε οποιος ξερει γιατι νευριασα και αμα ειναι κατι που πρεπει να κανω πριν μπω σε αλλο competitive να το κανω....ευχαριστω εκ των προτερων

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω πως δεν έριξες καμιά molotov/incendiary; μπορεις να στείλεις το demo ετσι απο περιέργεια;

οχι το οπλο κρατουσα αντε να ριξα καμια flash που δεν παιζει ρολο....οταν λες demo? παντως τωρα που μπηκα ενα casual ολα ηταν κανονικα....μηπως χακαρε κανεις στο competitve και τα γ@@σε ολα?? αλλα γινεται να κανει τετοιο πραμα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαιζα και με ολα τα βαρακια μεσα. Αναλογα και το sens που εχεις βεβαια

Μην μπεις στον κοπο να πειραξεις ρυθμισεις, κατεβασε το vibrance gui απλα απιστευτο

δεν τα ήξερα αυτά; ποια η διαφορά του με το SweetFX το οποίο supportάρει σχεδόν όλα τα παιχνίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...