Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ακομα kai KamenosKronos - KamenosXronos

 

 

BombasticBullet

Kill-A-Pleaser

HappyRider

Erekra

GlowBullets

Not-A-Penis

McBulletTime

 

 

πφφτ οχι, δεν ειναι αλλαγμενα ονοματα προϊόντων απο sexshop

 

και οταν ηθελα ενα ονομα για το καναλι μου στο youtube, το μονο που μου ηρθε ηταν, ενα παπαφιλιψ.. wow

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα kai KamenosKronos - KamenosXronos

 

 

BombasticBullet

Kill-A-Pleaser

HappyRider

Erekra

GlowBullets

Not-A-Penis

McBulletTime

 

 

πφφτ οχι, δεν ειναι αλλαγμενα ονοματα προϊόντων απο sexshop

 

και οταν ηθελα ενα ονομα για το καναλι μου στο youtube, το μονο που μου ηρθε ηταν, ενα παπαφιλιψ.. wow

χαχαχ οκ ενα απο αυτα θα βαλω. ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαστε αρκετοι στο insomnia αλλα αντε να μαζεψεις 10 ατομα να μπορουν την ιδια ωρα, εδω ουτε 4-5 δεν μπορουμε να βρουμε για comp.. :P

 

btw δοκιμαζω το g502 αυτη τη στιγμη, καλος ο sensor as expected με τοσο hype, τα clicks παρα πολυ καλα ισως τα καλυτερα ever αλλα υπερβολικα βαρυ και λαθος κατανεμημενο το βαρος του, μετα απο μερικα games με κουραζει αρκετα. Θα παρω 1mm feet και θα βγαλω εντελως το καπακι απο κατω ισως και να το ανοιξω να βγαλω τιποτα που δεν χρειαζεται μηπως και παει σε νορμαλ επιπεδο για fps, ηδη χωρις το καπακι ειναι καλυτερο απλα θελει χοντρα feet γιατι χανεις το δεξι μερος.. :P

 

Το χειροτερο ομως ειναι το scroll wheel, σε καθε fast swipe κανει rattle υπερβολικα ενοχλητικο λες και κατι κουνιεται κατι μεσα, οπως διαβασα ειναι κοινο προβλημα και δεν εκατσε μονο στο δικο μου. Το ελυσα με λιγη μονωτικη ταινια περασμενη σε χαρτι την οποια σφηνωσα μεσα χωρις να μπλοκαρω το wheel καθολου, παλι το χρησιμοποιω και δεν κανει rattle. Ειναι καλο mouse αλλα λιγο DIY αν το θες μονο για csgo και παιζεις low sens. :P

 

aHzbPXa.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το g402 δεν το κανει δεν εχουν την ιδια ροδελα :P ενταξει τωρα την εφτιαξα αντε να ερθουν και τα feet να χασει λιγο βαρος και πιστευω θα ειναι μια χαρα, default οπως ειναι παντως δεν κανει για εμενα για csgo και κριμα.. :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...