Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζω με πολυ χειροτερους irl φιλους πιστεψε με, εγω τους εχω παει mg2 πρακτικα αλλα ενταξει βελτιωθηκαν λιγο με τον καιρο.. :P (ελπιζω να μη διαβαζει κανεις insomnia και με εχει καταλάβει.. :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οποιος θελει για premade κι δεν εχει θεμα με λιγο ποιο μεγαλο rank ας με κανει add http://steamcommunity.com/id/DurantGod/

 

Ειναι το δευτερο μου κι ειναι lem κι μπαινω με λιγο ποιο low παιχτες Ελληνες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

csgo lan server

 

γίνετε να δημιουργήσω ένα lan server με το αυθεντικό μου παιχνίδι από το steam(offline mode) και με ένα no steam version σε έναν άλλον υπολογιστή στο ίδιο δίκτυο?

 

αλλά υπάρχει ρίσκο να φάει ban το steam account μου ?

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ήρθε ώρα. Εκείνη η μια φορά σε κάθε 100 games που σου τυχαίνει ο πιο γελοίος hacker που χωρίς να κρύβει τίποτα βαράει headιδια ασύστολα aimbot, wallhack τα πάντα όλα. Συμβαίνουν και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeap αν και όπως πάει θα το χάσω. Έτσι και αλλιώς πιο πολύ για supreme είμαι.

Ενταξει προσωπικα θα μπορουσα να ζησω και σαν supreme. :P :P

 

Επαιξα game πριν απο λιγο κοιτάω τα profile τους ολοι 25-75h ο ενας μάλιστα ηταν unranked, βλεπω και τη δικη μου ομαδα το ιδιο ο μεγαλυτερος ειχε 100h, τελικα κερδισαμε 16-10, smurfing fail για τους αντιπάλους.. :P Αυτο το game δεν υπαρχει καμια φορα.. Κατα τα αλλα λιωνω division και με το ζορι προσπαθω να παιζω κανενα, το βαζω και θελω να τελειωνει γρηγορα να παιξω division. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπηκαμε 3 games χθες με δυο φιλους.

 

1ο game: Ειμαστε 2-2 στην cache, ξαφνικα οι αντιπαλοι γραφουν "we are derankers gg, come mid" και σε καθε round ερχοντουσαν mid με knives και το πηραμε 16-2 εν τελει, το οποιο δε βγαζει νοημα γτ ηταν 5αδα.

 

2o game: Private profile ο ενας απο τους enemies με vacation και να μας εχει λιωσει στο prefire και στα 1-tap μεσα απο smokes.Χασαμε 16-13 (εκανε 45 bomb και γω 30)

 

3ο game: Τυχαινουμε με 2 derankers στο τεαμ μας οι οποιοι κανουν τα παντα για να χασουμε και χανουμε παλι 16-13.

Ολα αυτα σε eagle rank, τσιμπησαμε και το demote μας, DMG here we come.

 

 

Csgo mm in a nutshell B)

Επεξ/σία από Mikeasdf
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος λογος να παίζετε mm απο τη στιγμή που μπορείτε να υποστηρίξετε gameplay σε faceit κλπ; Σοβαρα τωρα. Εγώ αρχίζω και θυμάμαι τι με ξενέρωσε και παράτησα το game. Αν δε βρεις ενα premade να παιζεις με φιλους κλπ να διασκεδαζεις δενβ εχει κανενα νοημα το soloQ. Μπορει να βρεις ομαδα της προκοπης αλλα το πιο συνήθες ειναι οτι καποιος θα yolarei, θα baitarei, δεν θα δινουν info γενικα ***.

 

ΚΩΣΤΑΣ ΚΛΑΤΣ

 

https://www.twitch.tv/allantin4tw/v/54193750

 

(Οπου αν ο πρωτος που εφαγα ενιωθε θα ειχα ψοφησει)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ αλλα στο faceit πρεπει να πληρωνεις αλλιως γινεται χειροτερο πανηγυρι.Ωραιο το 128 tickrate αλλα αν δεν εισαι premium και δεν παιζεις με premiums δεν τους νοιαζει τιποτα.Κανουν leave, trollaroun κλπ.

 

Επισης αμα δεν εισαι premium, δεν εχει καποιο νοημα να παιζεις.Δε βλεπεις ποσο βελτιωνεσαι, σε τι ρανκ κυμαινεσαι κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα τι παιζει κλπ. αλλα στο 1 απο τα 3 που επαιξα ενας παντως ελεγε "πρεπει να κανω προπονηση το scout" κ τρολλαρε κλπ.

 

Αλλά τα λεφτά δεν ειναι και τρελά πολλά, βεβαια ξερω πως ο καθενας εχει διαφορετικές ανάγκες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι στην Ελλαδα οι server του faceit τουλαχιστoν απο τη δικη μου εμπειρια δεν ειναι και τοσο καλοι, εκτος απο το ping ειχα και var/loss που δεν εχω ποτε στο mm με αποτέλεσμα να εχω οτι να ναι hitreg. Αν ηταν τουλάχιστον σαν το mm αλλα 128 tick θα αγοραζα και συνδρομή ανετα. Ισως το esea εχει καλύτερους και για ελλαδα αλλα εκει πρεπει να πληρωσεις απλα και μονο για να τους δεις νομιζω δεν εχει free version..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...