Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει τετοια συμπεριφορα και στο csgo αν βαλεις style 5 νομιζω

 

το ειχα ετσι μια περιοδο αλλα αργοτερα κατεληξα στο full static.

δεν ητανε ακριβως σαν την 1.6 το style 5, δηλαδη μπορουσες να ριξεις 2η βολη λιγο πριν ξανακλεισει και παλι πηγαινε ισια κατι που με μπερδευε αρκετα γιατι δεν μπορουσα να βλεπω με το ματι το recovery στο deagle, τελικα εμαθα να μετραω απο μεσα μου :P

 

ΥΓ : πολλες φορες αγοραζω guns κουνωντας το ποντικι

 

/puts on flamesuit

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

υπαρχει τετοια συμπεριφορα και στο csgo αν βαλεις style 5 νομιζω

 

το ειχα ετσι μια περιοδο αλλα αργοτερα κατεληξα στο full static.

δεν ητανε ακριβως σαν την 1.6 το style 5, δηλαδη μπορουσες να ριξεις 2η βολη λιγο πριν ξανακλεισει και παλι πηγαινε ισια κατι που με μπερδευε αρκετα γιατι δεν μπορουσα να βλεπω με το ματι το recovery στο deagle, τελικα εμαθα να μετραω απο μεσα μου :P

 

ΥΓ : πολλες φορες αγοραζω guns κουνωντας το ποντικι

 

/puts on flamesuit

Και γω ειμαι αναμεσα σε στυλ 5 και 4.Αλλαζω αναλογα το mood :P

 

Ακομα δε μπορω να αποφασισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι ευκολο να μου κανετε upload ή copy paste το appmanifest_730 το οποιο ειναι του cs go?
Το εσβησα και αδυνατει να βρει τα files ακομα και με verify.

EDIT: Ευχαριστω πολυ το μελος tehAllantin για το upload!

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ευκολο να μου κανετε upload ή copy paste το appmanifest_730 το οποιο ειναι του cs go?

Το εσβησα και αδυνατει να βρει τα files ακομα και με verify.

 

EDIT: Ευχαριστω πολυ το μελος tehAllantin για το upload!

Τσιμπα το

 

 

Με προλαβαν! :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπα το

 

 

Με προλαβαν! :ph34r:

ιδιο site παντως :P

 

Αυτο τι σκοπό έχει; Γιατί εμένα μου το εμφανίζει σαν αρχείο photoshop (που φυσικά δεν ειναι) αλλα το εικονιδιο ειναι γαματο, το αναφερει σαν kernel κατιτις (scrub τελειως :P )

 

post-202120-0-54432400-1456345761_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, έχασα το ταχυδρομείο για 10-15 λεπτά και τώρα θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο βράδυ να παίξω σε κανονικό pc. Λεπόν, από αυτους που έχουν ιδέα, τι διαφορά θα δω στον νέο υπολογιστή σε σχέση με

 

Phenum 965/6850/4gb ram ddr3 (xm3 αν θυμαμαι καλα)/wd black/g402

 

MHN γελάσετε :P Αcer aspire t9300/9600m gt/4 gb ddr2/mx518 (?)

 

Ο καινουριος εχει τα παρακάτω (e-penis ξερωγω)

 


post-202120-0-48011200-1456684470_thumb.jpg

 

Για αυτό που είμαι σίγουρος είναι ότι θα αποχαιρετίσω τo silver tier τουλάχιστον.. Κάτι είναι κι αυτο :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα τωρα εχεις 80 fps με το παραπανω θα εχεις 400-500~ το οποιο ειναι μεγαλη διαφορα.

Απο peripherals κλπ τωρα μεχρι να τα συνηθισεις θα θελεις να παρατησεις το παιχνιδι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80 έχω ενώ είμαι μονος σε απόμερα μέρη :P Αμα εχει smoke πυροβολισμούς κλπ παει στα 40-50, κυριολεκτικα unplayable. 

Οσο για το να συνηθίσω τα peripherals, το έκανα μια φορά με την αλλαγη απο λαπτοπ στον παλιο desktop, ε, ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ; :P 

(Μολις καταλαβα οτι ο επεξεργαστης ειναι box και δεν εχω ψυκτρα μεχρι την τριτη -.- )

 

Αλλα δεν μιλάω μονο για τα fps. Δλδ, τι διαφορα έχουν οι οθονες 144hz; To g502 αντικειμενικά, τι διαφορά θα έχει απο το mx518? Eφόσον δλδ δεν ειμαι top tier player οπου "χαρτογραφώ" με ακρίβεια χιλιοστου ξερω γω mm/pixels. Και αυτες οι ερωτήσεις είναι ένα μείγμα κυρίως περιέργειας παρά του ότι θα "tryhard" να γίνω καλύτερος. Σε ότι και αν κάνω θέλω να είμαι καλός και όχι να ***, αλλά στο κάτω κάτω παιχνίδι είναι, φτιαγμένο (υποτιθεται) για να περνάς καλά ;)

 

Το steam  μου ειναι http://steamcommunity.com/id/allantin4tw/ btw, καντε κανα add τον μπάρμπα (ο άλλος μπάρμπας ο headbanger δεν ψήνεται πολύ για cs, κατάρα στο xcom2!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα πηρες και οθονη? Δεν το προσεξα.Σε ενα νετ που ειχε φερει ενα παλικαρι την 144hz και καθοταν διπλα σε 60hz παντως η διαφορα ηταν μεγαλη.Πολυ πιο smooth και γενικα πιο ευκολο το movement, το aim κλπ. (για μενα τουλαχιστον)

 

Τωρα οσον αφορα το ποντικι, θα το καταλαβεις.Καλυτερη ανταποκριση, πιο ευστοχο sensor.

 

Παντως αμα δεν κανεις εξασκηση, ο,τι και να 'χεις αχρηστος παραμενεις (δε μιλαω προσωπικα για σενα, γενικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα δεν μιλάω μονο για τα fps. Δλδ, τι διαφορα έχουν οι οθονες 144hz;

στα 60hz ***

στα 120+ .... ***! :P

 

στο λεει ατομο που μεχρι και το τελος του 2009 ειχε μπαουλο πανω στο γραφειο γιατι δεν εβρισκε 120hz LCD, επαιξε μια φορα cod2 125fps στα 75hz και ξερασε πανω στην οθονη πριν την βαλει αγγελια :P

 

g502 τα ειπαμε και πριν, πολυ βαρυ ειδικα οταν οταν παιζεις με χαμηλο sens (χαμηλο εννοω >= 40cm/360 ) επισης ξαναλεω οτι δεν δινω πανω απο 60 ευρω σε ποντικι δεν μπα να κανει τα headshot μονο του :D

 

μακαρι ομως να βγει η public εκδοση του αισθητηρα (3360) σε πολλα καλουπια και μαρκες γιατι θεωρειται ο καλυτερος ever (μετα απο αυτον που βρισκεται μεσα wheel mouse optical 1.1 του 10ευρου rofl ) συμφωνα παντα με τους "επιστημονες" στο overclock.net :P

 

http://www.overclock.net/t/1563813/somewhat-objectively-evaluating-sensor-responsiveness/560#post_24899244

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...