Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γατακια εγω παιζω με το κλασικο της microsoftmk_om200_blk_sm.png

 

πιο υποτιμημενα και απο την δραχμη xD

 

http://www.insomnia.gr/topic/514407-counter-strike-global-offensive/page-143#entry54630934 

 

να και ενα γιατροσοφι απο τον ιδιο ποστερ για το DA 2013

 

 

[7:44:58 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕poly pio raw apo 3310
[7:45:19 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕vazeis mouse, synapse, 1000hz, 400dpi, no accel no lights
[7:45:24 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕restart
[7:45:32 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕vgazeis to DA
[7:45:41 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕kaneis uninstall me allo mouse
[7:45:46 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕vazeis DA
[7:45:57 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕pas device manager vriskeis show hidden
[7:46:01 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕uninstall to DA
[7:46:10 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕enjoy perfect tracking
[7:46:16 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕MLT04 level
[7:46:35 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕sto 2013 toulaxiston etsi einai
[7:46:45 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕twra to chroma pou aykshsan dpi den kserw
[7:47:32 μ.μ.] ✪ NoVΛ ♕♛♕ola ta 3310 pou exw exoun smoothing
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορώ να κρατήσω τα binds για πάντα και να μην χρειάζεται να τα ξαναφτιάχνω κάθε φορά που ανοίγω το game;

 

τα γραφεις στο cfg. αλλα και παλι οτι γραφεις στο console γραφεται και στο cfg και το κραταει. πχ εγω ειχα κανει bind q +kill και υπηρχε μεχρι να βαλω το q να κανει κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες ότι θέλω να βάλω το jumpthrow στο "V", μπαίνω σε game, ανοίγω console και γράφω το command, για εκείνο το game για όλα όσα θα παίξω μέχρι να κλείσω το csgo λειτουργεί, όταν το ξανανοίξω και μπω game τότε δεν λειτουργεί. Όταν πατάω το "V" μου εμφανίζει αυτό στο console "Unknown command: +jumpthrow

                                                                          Unknown command: -jumpthrow".
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πες ότι θέλω να βάλω το jumpthrow στο "V", μπαίνω σε game, ανοίγω console και γράφω το command, για εκείνο το game για όλα όσα θα παίξω μέχρι να κλείσω το csgo λειτουργεί, όταν το ξανανοίξω και μπω game τότε δεν λειτουργεί. Όταν πατάω το "V" μου εμφανίζει αυτό στο console "Unknown command: +jumpthrow

                                                                          Unknown command: -jumpthrow".

 

 

γραψτα στο cfg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ πήγα και το άλλαξα "\counter-strike gobal offensive\csgo\cfg"

 

Εγώ από εδώ ποτέ δεν κατάφερα να τα αλλάξω. Ενώ από την κατεύθυνση του userdata μια χαρά αλλάζουν.

 

Μια ερώτηση. Ξέρει κανείς πως αλλάζουμε τα γράμματα στο loading screen? Είχα μπει μια φορά σε έναν community server και αντί για να μου γράφει τα χαρακτηριστικά κάθε mode στο loading μου γράφει κάτι ρώσικα... Λογικά θα κατέβηκε από τον server κανένα αρχείο με αλλαγμένο loading screen και θα πρέπει να το σβήσω αλλά δεν ξέρω που είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιο και να γραψεις το ιδιο ειναι. Εγω τα γραφω στο config.cfg

Πιανει και στα 2 αλλα με βολευει στο autoexec για να ξερω τι εχω πειραξει ακριβως, πχ μπορει να θελω να αλλαξω τα sound settings το mixahead η το cl interp ratio κτλπ να ξερω απο το autoexec οτι ειναι πειραγμενο οχι να ψαχνω το config να δω τι εκανα. Κανεις troubleshooting πιο ευκολα με το autoexec και καποια commands δεν τα κραταει το config.cfg

 

frozex το φτιαχνεις μονος σου το autoexec δεν υπαρχει στο game folder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ήξερα αλλά έχουμε νεο operation στο παιχνίδι. Θα το πάρω, έτσι για τον χαβαλέ μιας και στο ΜΜ δεν το φχαριστιέμαι με το λαπτοπ. Οταν παρω το pc καλώς.

 

http://blog.counter-strike.net/operationwildfire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...