Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κατσε να φτιαξω το pc και θα παιζω μονο esea. Αλλα για να παιξεις esea θελει να εισαι σε υψηλό skill group..

 

εδιτ, το μυστικο μου στον δρόμο για παγκόσμια αφρόκρεμα!

 

 

 

 

post-202120-0-46040500-1455322550_thumb.jpg

 

Επεξ/σία από tehAllantin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ποσο χρονών είσαι ρε HariSan;

 

Δεν νομίζω να έχασες τπτ, as of i know δλδ.  

 

(Εκτός του ότι από silver 2 που με έβαλε πήγα silver elite με το junk laptop μου, δινω πονο σε λέω!)

 

24 ειμαι!

 

Ναι ναι πως, εχασες εμπειριες με cheaters!

 

Αααα και κατι που ξεχασα, cheaters, cheaters, cheaters και cheaters!

 

Οντως εχει συνεχιστει τοσο πολυ το θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ρώσοι, πολλοι ρώσοι.. Πρέπει να φτιάξω το pc άμεσα αμα ειναι να συνεχίσω να παιζω cs γιατί πειράζονται τα νεύρα μου όταν παίζω με άτομα που ειναι πιο χαζοί απο bot.

 

 

Αντε παλικάριμ, καλός πολίτης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ρώσοι, πολλοι ρώσοι.. Πρέπει να φτιάξω το pc άμεσα αμα ειναι να συνεχίσω να παιζω cs γιατί πειράζονται τα νεύρα μου όταν παίζω με άτομα που ειναι πιο χαζοί απο bot.

 

 

Αντε παλικάριμ, καλός πολίτης :P

 

Εντωμεταξυ δεν πηρα μαζι μου κινητο και ημουν 22 μερες αποξενωμενος απο την τεχνολογια, ειχα ενα χρεπι μαζι μου alcatel...Μολις γυρισα και επιασα το κινητο μου νομιζα οτι ηταν καινουριο κινητο. Καλα οταν εκατσα στο pc...ακομα δεν το εχω συνιθησει :P

Και για να πω την αληθεια απο τα πραγματα που μου ελειψαν ηταν μεσα και το cs :S

 

Ευχαριστω ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα game τωρα και απο LEM με εβγαλε mge χαχαχαχαχαχαχαχα γελαω

Καλα στα αρχιδια μου κιολας θα ριχνω πιο ευκολα rekt...Παντως δεν μπορω να παιξω καλα (οπως επαιζα πριν), κανω πολλες μλκιες σε σχεση με πριν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λεει το recoil και το first accuracy του G3 πανε εκει που θες? :P :P :P Καλος πολιτης αν και ειναι νωρις. :P

 

Επειδη πηγα ειδικες δυναμεις εριξα με m16. 11 σφαιρες εριξα εγω, αλλοι ριξαν 7, δεν ξερω τι μλκιες ειχαν κανει με τους γεμιστηρες. Ολες οι σφαιρες πηγαν στο μαυρο. Ηταν βολη προσαρμογης στα 100 μετρα. Ενας μπουφος το εβαλε στο burst κιολας χαχαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Οντως εχει συνεχιστει τοσο πολυ το θεμα?

Εχω αγανακτησει πραγματικα.Θελουμε να μπουμε ενα game για να διασκεδασουμε και τυχαινουμε συνεχεια με cheaters-boosters απεναντι που ειναι 2 και μπουσταρουν 3 ξερω γω.50 ωρες παιχνιδιου στο καθε προφιλ, γεματο αρνητικα σχολια και σε καποια ακομα και βιντεακια με το cheat απο αλλα games.

 

Anyway, αυτο με τα ρανκς εγινε οπως ηταν πριν 1μιση χρονο (αν επαιζες).Τωρα πλεον τα περισσοτερα global elites ειναι eagle και απο SMFC και κατω ειναι στο mge-dmg.Global δυσκολα πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγανακτησει πραγματικα.Θελουμε να μπουμε ενα game για να διασκεδασουμε και τυχαινουμε συνεχεια με cheaters-boosters απεναντι που ειναι 2 και μπουσταρουν 3 ξερω γω.50 ωρες παιχνιδιου στο καθε προφιλ, γεματο αρνητικα σχολια και σε καποια ακομα και βιντεακια με το cheat απο αλλα games.

 

Anyway, αυτο με τα ρανκς εγινε οπως ηταν πριν 1μιση χρονο (αν επαιζες).Τωρα πλεον τα περισσοτερα global elites ειναι eagle και απο SMFC και κατω ειναι στο mge-dmg.Global δυσκολα πλεον.

 

Εγω μετα το rank shift ημουν LEM. Αφου πριν ενα χρονο το ειχα παει ηδη eagle. Καλα τωρα πουτσα μου, δεν θα παιζω και πολυ, μονο για πλακα παιζω, καιρος να ασχοληθω με τιποτα αλλο κιολας, γιατι το counter αν το παιζεις "σοβαρα" σου τρωει πολυ χρονο με τα practice κ τις μλκιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μετα το rank shift ημουν LEM. Αφου πριν ενα χρονο το ειχα παει ηδη eagle. Καλα τωρα πουτσα μου, δεν θα παιζω και πολυ, μονο για πλακα παιζω, καιρος να ασχοληθω με τιποτα αλλο κιολας, γιατι το counter αν το παιζεις "σοβαρα" σου τρωει πολυ χρονο με τα practice κ τις μλκιες

Indeed.Θελει να παιζεις συνεχεια για να βαρας.Και πηρα κιολας προσφατα το g402 γιατι με ειχε σπασει τα νευρα το αλλο του κιλου που ειχα με το χαμενο τρακινγκ και το οτι ναναι sensitivity του αλλα δεν πολυπαιζω cs..δε βαριεσαι ομως, καλο ποντικι ειναι, θα μου μεινει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα σήμερα το qck+ για να αντικατάστασω το razer goliathus control medium που είχα κάτι χρόνια και η διαφορά είναι χαοτικη. Ταιριάζει πολύ περισσότερο στο g502 που έχω και λίγο που έπαιξα 2 comp με το smurf το ένιωθα πολύ καλύτερα. Γενικά αξιόλογη αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

cloth mousepad τετοιου στυλ ενω δεν ειναι σκληρα  - δυσκαμπτα οπως τα πλαστικα/γυαλινα  

 

στην χρηση προσωπικα τα νιωθω λιγο τραχια/ενοχλητικα  σε σχεση με καποια αλλα που εχουν φινιρισμα "satin"  ( πχ goliathus speed / qck+ team edition / puretrak talent )

 

 

I'd say G-TF X has lowest friction, highest friction consistency and is easiest to clean. I just don't like the feeling on my hand tongue.gif

 

 

 

http://www.overclock.net/t/1569748/zowie-g-tfx-review-by-ino/150#post_24524061

 

 

edit : 

 

http://www.overclock.net/t/1591171/finalmouse-scream-one-unveiled-by-scream

 

popcorn.gif

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...