Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πήρα σαν επιθετικό το ύφος. Εχω συνηθίσει όταν αναφέρομαι για το bitcoin να βγαίνουν διάφοροι και να υπερασπίζονται τα συμφέροντα των τραπεζών χωρίς αύριιο κιόλας λες και είναι μέτοχοι η ιδιοκτήτες., 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι μπορει να φανηκε ετσι αλλα ουτε καν, γνωριζω οτι ποσταρεις ειδησεις για το bitcoin και αυτο ειπα, δεν εχω κατι ουτε με τις τραπεζες ουτε με το bitcoin.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά.

Τι έγινε πάλι με τα ranks?Όχι ότι με απασχολεί αλλά νομίζω ταιριάζει η παροιμία ''Είπαμε κυρά μου να κλάνεις μα εσύ το παρακάνεις''.Βλέπω κάτι silver να είναι τρομεροί παίχτες.Μια απορία,με τα νέα ranks πως ρίχνει το global?Πετάει ακτίνες από τα μάτια ή πετάει?χαχαχα

 

Να είστε καλά :)

 

Για την ιστορία είμαι nova 2 με τα νέa ranks,παίζω για την πλάκα μου χωρίς mousepad και με ένα σάπιο ποντίκι :P  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το παρακάνανε με τα ranks. Φίλος supreme έχει κάνει πόσες νίκες σερί και δεν το ανεβάζει με τίποτα global.

Δεν νομιζω οτι το ranked system υπολογιζει καθαρα μονο τα wins, αλλα κοιταει το ποσο χρησιμος εισαι στην ομαδα στη καθε παρτιδα. Το να κερδιζει καποιος συνεχεια δεν λεει κατι, μπορει να τρωει carry.Αμα βγαινεις συνεχεια στις τελευταιες θεσεις κατι δεν παει καλα και μπορει να χρειαζεται να πεσεις κιολας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσπάθησα να παιξω MM αλλα προφανώς έχουν ΚΑΙ ΑΛΛΟ σύστημα τωρα, να εχιες ρανκ με βαση του ποσο παιζεις (farm more). Πρεπει τωρα να χαροπαλεύω στους DM servers με χαμηλο fps και σποραδικα freeze με σκορ απο 20-40, ουτε του χρόνου δεν παω λεβελ 3 :P . (Ας παραβλέψουμε το οτι τα fps στο screenshot ειναι ΤΟ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ που μπορώ να έχω μιας και είμαι μονος στην άκρη της πιστας.)

 

 

Έπαιξα με ένα τύπο, ηταν γάλλος(ingame diego). Μάλλον αυτος ο Q4LY.

 

post-202120-0-67303600-1454292305_thumb.jpg

Επεξ/σία από tehAllantin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει πετυχες ενα cheater η εναν θεο του csgo στο DM και τι εγινε? Ενα level 3 θες για comp, παιζεις με το bonus xp και φτανεις σε 10-15 ωρες max, δεν ειναι farming καλα κανουν και ειναι ετσι θα επρεπε και περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ πολυκατάλαβα είναι η αλήθεια.Δεν χρειάζεται πολλά για να καταλάβεις ότι είναι cheater.Πρώτον τα kills είναι υπερβολικά πολλά,ένας πολύ καλός max 60+ κι αυτό πολύ σπάνια (έχω 900 ώρες DM) και δεύτερον δες το όπλο που έχει.Με αυτό ούτε 20 δεν θα έκανε κι αν έκανε θα είχε και 2 προς 1 deaths.

 

Μόλις βρω κάποιον τέτοιο,ρεπόρτ και βγαίνω γιατί τους βαριέμαι.Έχω κάνει τόσα report που μου έβγαλε στο steam μνμ ότι με ευχαριστούν που τους βοήθησα.αχαχαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ένα θέμα με τα ranks. Είχα να παίξω από το καλοκαίρι που ήμουν LEM με νίκες προς supreme.

Έπαιξα χθες 4 games, νίκησα και στα 4 με μέσο όρο ανά παιχνίδι ~2k/d και 5mvp βγαίνοντας στις πρώτες θέσεις και είμαι mg2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά έκαναν ενα readjust τα ρανκς γεμιζοντας κι παλι τα silvers κι κατεβαζοντας τον μεσο ορο απο mge (η οσο ηταν)σε nova ii κι εβαλαν μια μεταβλητη που σου μειώνει το elo οσο καιρο δεν παιζεις κι εχουν περασει οι 28 μερες.Κατα την γνωμη μου ήταν πολυ καλη κινηση , τωρα υπαρχουν ποιο ισορροπημενα παιχνιδια .Πριν την αλλαγη πραγματικα μη γνωριζοντας τα βασικα κι κανοντας abuse p90 κι run and gun μπορουσες να πας ανετα le που κανονικα θα επρεπε να θεωρειτε υψηλο ρανκ .

Για την οικονομια του cs συμφωνω εξωφρενικά νουμερα που δύσκολα καποιος τα πιστευει , ενας απο τους λογους που αξιζουν τοσα πιστευω ειναι κι λογω το τζογου ειδικα σε συνδεση με την ηλικα του μεσου παιχτη .Ετσι σαν πληροφορια αναφερω οτι υπαρχουν inventories αξιας 1+ εκατομμυρίων  $ , που τα εχουν ως επι το πλείστον αραβες  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ιδιοι αραβες που πετανε χιλιαρικα οπου βρουνε ^ στο κηφηναριο του twitch

 

στην καθε ξετσιπωτη με webcam

 

http://www.youtube.com/watch?v=5feVSLMdOa4 

 

 τα ιδια τυπακια που ξοδευουν χωρις αυριο  γιατι "μια ζωη την εχουμε και αμα δεν την γλεντησουμε ... " 

 

να δω οταν τους στερεψουν οι πηγες τι θα κανουν μετα, αυτοι και ο υπολοιποι κρικοι  της  πιο γυαλινης οικονομικης αλυσιδας που εχει δει ποτε αυτος ο κοσμος !! 

 

οταν σκασει η φουσκα του twitch εχουνε να κλαψουνε πολλες μανουλες - κυριολεκτικα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω αυτού του φαινομένου δεν άλλαξε τακτική το twitch και απαγόρευσε τις ξετσίπωτες όλες; :P

 

αυτος ο motar2k τι φαση ειναι αναρωτιεμαι, που εχει δωσει ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ σε όλους τους τοπ cs streamers κλπ.

 

 

οφτοπικ, hedge funds, η πιο γυάλινη οικονομικη αλυσιδα και ολα αυτα τα χρηματιστηριακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

που μπορω να βρω το παιχνιδι οσο πιο φθηνα γινεται; cd-key προφανως.

Εχω δει στα κλασσικα site,minimum 7 ευρω,εχει πεσει στην αντιληψη σας απο καπου αλλου φθηνοτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...