Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι σορρυ δικο μου λαθος.Ποσταρα το μικρο γιατι αυτο χωραει στο δικο μου γραφειο προς το παρον και αυτο σκεφτομουν να παρω και γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι σορρυ δικο μου λαθος.Ποσταρα το μικρο γιατι αυτο χωραει στο δικο μου γραφειο προς το παρον και αυτο σκεφτομουν να παρω και γω.

 http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/podkladki/a4tech-x7-200500-mp/

 

5.50 ^ στο e-shop :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για mouse πας εδω. ειδα χθες την τιμη και τρελαθηκα, πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και αριστη  αποκριση σε low sens, ιδανικο για cs pro-po wannabe με 50cm/360 και δεν συμαζευεται :P

 

http://www.public.gr/product/gaming/pc-controllers/mouses/roccat-kone-pure-desert-gaming-mouse/prod7814870pp/

 

θα τσιμπαγα κι εγω ενα  αλλα δεν εχει κλεισει ακομα χρονο το EC2 μου :P ασε που ποτε δεν γουσταρα το mx510-οειδες  shape

 

user ( και οχι  loser ) review εδω -> http://www.overclock.net/t/1499343/roccat-kone-pure-military-review 

 

Να σου πω την αλήθεια δεν μου γεμίζει πολύ το μάτι. Να το πω και διαφορετικά για να μην φανώ περίεργος, δεν μου κάνει το "κλικ" :P

 

Υπάρχει καμία άλλη πρόταση για mouse με τιμή το πολύ 70-80 ευρώ? Θέλω να είναι καλής κατασκευής γιατί τα διαλύω εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα παρει παντως το roccat savu πριν απο 2 χρονια περιπου με 35 ευρω , ακομα το χρησιμοποιώ  κι ειμαι πληρως ευχαριστημενος , για το kone δεν ξερω αλλα σαν εταιρεια την προτεινω σιγουρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια δεν μου γεμίζει πολύ το μάτι. Να το πω και διαφορετικά για να μην φανώ περίεργος, δεν μου κάνει το "κλικ" :P

 

Υπάρχει καμία άλλη πρόταση για mouse με τιμή το πολύ 70-80 ευρώ? Θέλω να είναι καλής κατασκευής γιατί τα διαλύω εύκολα.

καλη κατασκευη μονο roccat και mionix 

 

steelseries δεν ειχα ποτε ( ηθελα καποτε ενα  intellimouse optical 1.1 SS edition αλλα μεχρι να πατησω το κουμπι "order" ειχε εξαφανιστει ηδη xD ) 

 

zowie υπαρχει ελλειψη παντου λογω μεταβατικης περιοδου (βγηκε refresh με κοκκινισμενο λογοτυπο και omron διακοπτες ) 

 

logitech  μονο  2 mouse εχει προς το παρων με sensor που δικαιολογει τα 70 ευρω, αλλα και τα 2 απευθυνονται σε εξωγηινες παλαμες και δαχτυλα ( g303 + g502 )  

 

 

razer .... χμ ....  καλυτερα να φαω ενα μαγκαλι καρβουνα προσωπικα :P

 

κοιτα και το horri edge 101 σε περιτπωση που εχεις την δυνατοτητα να αγορασεις απο  εξωτερικο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κλείνω προς το Roccat Kone XTD http://www.skroutz.gr/s/2579240/Roccat-Kone-XTD.html#js_reviews 

 

Έχετε καμιά παρατήρηση-αντίρρηση-αντιπρόταση πριν το αγοράσω?

 

εχει laser οποτε στα γρηγορα flicks  η αποκριση δεν θα ειναι ποτε 1:1  

 

προτιμησε steelseries rival αμα θες κατι κουμουτσο-ειδες

 

εγω σκοτωσα το EC2-A , περιμενω roccat KPM την δευτερα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει laser οποτε στα γρηγορα flicks  η αποκριση δεν θα ειναι ποτε 1:1  

 

προτιμησε steelseries rival αμα θες κατι κουμουτσο-ειδες

 

εγω σκοτωσα το EC2-A , περιμενω roccat KPM την δευτερα :)

 

Πωωωω τώρα γιατί μου το κάνεις αυτό?!?! Μόλις κάθησα να το παραγγείλω χαχαχαχαχα (πλάκα κάνω, σε ευχαριστώ για την άποψή σου).

 

Θα ψάξω και αύριο μια τελευταία φορά και αν δεν μου αρέσει κάποιο άλλο το τσιμπάω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και 

 

εχει laser οποτε στα γρηγορα flicks  η αποκριση δεν θα ειναι ποτε 1:1  

 

προτιμησε steelseries rival αμα θες κατι κουμουτσο-ειδες

 

εγω σκοτωσα το EC2-A , περιμενω roccat KPM την δευτερα :)

Μια γνώμη και για το g402 μιας και έχετε πιάσει την συζήτηση με τα ποντίκια, σε σχέση με το cs πάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το g402 είναι λίγο μικρό, εμένα το χέρι μου είναι ακριβώς στον μέσο όρο μεγέθους αλλά με κούραζε πολύ. Πχ, σε σχέση με το g5/mx518 είναι αρκετά πιο χαμηλό, δεν έχει την ίδια καμπύλη στην πάνω μεριά οπότε στη χούφτα μου είναι λίγο μικρό (σαν το τσουτσουνι μου ενα πράμα) και το παράτησα γιατι άρχισε να πονάει ο καρπός.

 

τώρα για περισσότερες λεπτπμέρειες δεν μπορώ να βοηθήσω πολύ μιας και είμαι νούμπις και κατι Χcm/360μοιρες κλπ δεν τα κατέχω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...