Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα με 74 ωρες ειμαι  gold nova ΙΙ.

Δεν ξερω αν θεωρειται καλο ή κακο.

 

Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα...Αυτα τα ρωτανε συνεχεια και σε pros, παιζω 1 ωρα και ειμαι lem ειναι καλο?

Δεν σημαινει τιποτα απολυτως, το οτι στις 200 ή 300 ωρες εφτασες εκει δεν σημαινει οτι η ανοδος σου θα συνεχισει να ειναι ανοδικη.

Μην σας νοιαζει το rank...Οσο πιο γρηγορα δεν σας νοιαζει το derank/promote τοσο πιο πολυ θα απολαμβανετε το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειναι λογικο να σε ενδιαφερει το rank σου, competitive game ειναι οποτε νιωθεις το progression για αυτο και σπαστικαν αρκετοι με το shift των ranks(εγω οχι και συμφωνω οτι εκαναν πολυ καλα). Αν εχεις παει ez global στο mm και παιζεις ESEA/FACEIT τωρα οκ προφανως δεν δινεις δεκαρα για το mm εννοειται, συμφωνω οτι απολαμβανεις το παιχνιδι καλυτερα αλλα δεν γινεται να μη σε νοιαζει και καθολου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά Καλησπέρα

 

 

Θέλω να ρωτήσω... έβλεπα πριν μερικές ημέρες ένα βιντεακι 30 λεπτών να παίζουν σαν mix game 5v5 όπως οι... paszaBiceps Fallen olofmeister και κάποια άλλα άγνωστα άτομα, όπου στην βαθμολογία πάνω δεξιά είχε π.χ. 30000 χιλιάδες viewers πως γίνεται να μπαίνουμε κι εμείς να τους βλέπουμε; Δεν αναφέρομαι σε Clan matches η tournament,αλλά έπαιζαν 4fun.

 

Εδώ είναι και το βίντεο που αναφέρομαι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα...Αυτα τα ρωτανε συνεχεια και σε pros, παιζω 1 ωρα και ειμαι lem ειναι καλο?

Δεν σημαινει τιποτα απολυτως, το οτι στις 200 ή 300 ωρες εφτασες εκει δεν σημαινει οτι η ανοδος σου θα συνεχισει να ειναι ανοδικη.

Μην σας νοιαζει το rank...Οσο πιο γρηγορα δεν σας νοιαζει το derank/promote τοσο πιο πολυ θα απολαμβανετε το παιχνιδι.

Καλα δεν ρωτησα πουθενα να ακουσω γνωμες για το ρανκ μου,κλαιν.

Αλλα ισχυει οτι το απολαμβανεις το παιχνιδι ετσι καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά Καλησπέρα

 

 

Θέλω να ρωτήσω... έβλεπα πριν μερικές ημέρες ένα βιντεακι 30 λεπτών να παίζουν σαν mix game 5v5 όπως οι... paszaBiceps Fallen olofmeister και κάποια άλλα άγνωστα άτομα, όπου στην βαθμολογία πάνω δεξιά είχε π.χ. 30000 χιλιάδες viewers πως γίνεται να μπαίνουμε κι εμείς να τους βλέπουμε; Δεν αναφέρομαι σε Clan matches η tournament,αλλά έπαιζαν 4fun.

 

Εδώ είναι και το βίντεο που αναφέρομαι...

 

 

 

αν έχεις το παιχνίδι πας στην παρακολούθηση και εκεί έχει κάποιους να δεις στο "Σε εξέλιξη", αν δεν έχεις το παιχνίδι μπορείς να παρακολουθήσεις μέσω stream (π.χ. twitch.tv), εκεί θα βρεις και άτομα σαν μονάδες να παίζουν και διοργανώσεις με διάφορες ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ για την καθοδήγηση. Με steam είμαι και αυτό που αναφέρεις σχεδόν κάθε μέρα το κάνω εννοώ να παρακολουθώ π.χ. παιχνίδια των global elite, αλλά ποτέ δεν μου έχει βγάλει match όπως στο βίντεο παραπάνω.

 

 

Edit: Το βρήκα μέσω Twitch. Ευχαριστώ πολύ!

Επεξ/σία από Oberyn11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την καθοδήγηση. Με steam είμαι και αυτό που αναφέρεις σχεδόν κάθε μέρα το κάνω εννοώ να παρακολουθώ π.χ. παιχνίδια των global elite, αλλά ποτέ δεν μου έχει βγάλει match όπως στο βίντεο παραπάνω.

 

 

Edit: Το βρήκα μέσω Twitch. Ευχαριστώ πολύ!

 

προφανως μεσω twich, κανεις account και κανεις follow αυτους που θελεις να βλεπεις και οταν μπαινουν online το βλεπεις.

 

Καλα δεν ρωτησα πουθενα να ακουσω γνωμες για το ρανκ μου,κλαιν.

Αλλα ισχυει οτι το απολαμβανεις το παιχνιδι ετσι καλυτερα.

 

Κοιταξε να βελτιωνεις τα λαθη σου, αυτο θα σε παει μπροστα. Και ποτε rage.

 

Ειναι λογικο να σε ενδιαφερει το rank σου, competitive game ειναι οποτε νιωθεις το progression για αυτο και σπαστικαν αρκετοι με το shift των ranks(εγω οχι και συμφωνω οτι εκαναν πολυ καλα). Αν εχεις παει ez global στο mm και παιζεις ESEA/FACEIT τωρα οκ προφανως δεν δινεις δεκαρα για το mm εννοειται, συμφωνω οτι απολαμβανεις το παιχνιδι καλυτερα αλλα δεν γινεται να μη σε νοιαζει και καθολου.

 

Δεν εχει σημασια αν εχεις παει global ή dmg. Το θεμα ειναι να βελτιωνεσαι συνεχως, και θα δεις και ανοδο, αλλα αν χτυπησεις καποια στιγμη ταβανι δεν χρειαζεται να τρελενεσαι και να κανεις rage οταν χανεις. Ειναι λογικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω game με φιλαράκι. Κερδίζουμε μια χαρά πέφτει carry. Σε ένα round λέω 3 φορές ότι ο αντίπαλος είναι arch, ο άλλος κοιτά short. Τον τρώνε από arch και αρχίζει arch? what is arch? i dont understand you και με κοροϊδεύει, τον υποστηρίζουν και οι άλλοι εκτός βέβαια από τον φίλο μου που ήμασταν premade. Για να μην πολυλογώ φτάνουμε να νικάμε 15-13. Σε εκείνο το round το κάνω team kill. Εγώ τρέχω με knife και πεθαίνω. Τα ίδια και στο 15-14. Δίνω και info στους αντιπάλους και 15-15. Δεν μίλησε καθόλου ο μόγκολος. Στο τέλος του λέω no win for retards, do you understand now? Ε αυτό το game που το πήγα επίτηδες tie το ευχαριστήθηκα περισσότερο και από 16-0. Τόσο απλά! 

 

ΥΓ.  Μέσα στους top 3 fragges εγώ με τον φίλο μου. Και o retard στο τέλος....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9k vac bans τις τελευταιες 2 βδομαδες...

 

Με ενα πολυ εντυπωσιακο profile:

 

http://steamcommunity.com/id/LegalizedSuicide

 

21 vac bans ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς παντως το mm αυτην την περιοδο εχει παρα πολλους hackers , με τους περισσοτερους να ειναι low levels που δεν ξερουν το παιχνιδι κι κλεβουν απροκαλυπτα . Μου ετυχαν 2 τετοιοι μεσα σε μια μερα στην ομαδα κι 1 στην αντιπαλη που εδινε calls κι εκαναν stack σε sites ... Επίσης ενα ατομο που εκανε καθαρο spinbot υπαρχει ακομα κι δεν εχει φαει ban 2 μηνες + . Υποθετω γλίτωσε το ow γιατι ειχε μπει premade κι εγινε report μονο απο τους αντιπαλους του . Οποτε εμενα το 9Κ δεν μου λεει απολύτως τιποτα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω game με φιλαράκι. Κερδίζουμε μια χαρά πέφτει carry. Σε ένα round λέω 3 φορές ότι ο αντίπαλος είναι arch, ο άλλος κοιτά short. Τον τρώνε από arch και αρχίζει arch? what is arch? i dont understand you και με κοροϊδεύει, τον υποστηρίζουν και οι άλλοι εκτός βέβαια από τον φίλο μου που ήμασταν premade. Για να μην πολυλογώ φτάνουμε να νικάμε 15-13. Σε εκείνο το round το κάνω team kill. Εγώ τρέχω με knife και πεθαίνω. Τα ίδια και στο 15-14. Δίνω και info στους αντιπάλους και 15-15. Δεν μίλησε καθόλου ο μόγκολος. Στο τέλος του λέω no win for retards, do you understand now? Ε αυτό το game που το πήγα επίτηδες tie το ευχαριστήθηκα περισσότερο και από 16-0. Τόσο απλά! 

 

ΥΓ.  Μέσα στους top 3 fragges εγώ με τον φίλο μου. Και o retard στο τέλος....

Ενα παρομοιο δικο μου χτεσινο, παιζουμε cache εγω και ενας φιλος οι αλλοι 3 premade δεν μιλανε καθολου δεν δινουν info τιποτα σε καποια φαση ειμαστε 3 vs 2 εμεις CT, ειμαι στο quad εγω και προσεχω Α και τους λεω συνέχεια να μεινουν κοντα στο Β και να μην κανουν θορυβο γιατι τους εβλεπα στο minimap να κανουν βολτες. Τελικα κανουν plant στο Β ανενόχλητοι οι αλλοι, τους λεω περιμενετε να παμε μαζι τιποτα rusharoun και πεθαινουν και οι 2, 1 vs 2 εγω τους τρωω αλλα δεν προλάβαινα το defuse και μου λεει ο αλλος στο mic "you are a fucking retard" στην πρωτη φορα που μιλησε in game. Ε στο επομενο round τον κανω teamkill με deagle και τρωω τα 30min cooldown αλλα το χάρηκα περισσότερο απο 16-0 και εγω.. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηello.
 

Τι εχει γινει στα compe ρε παιδια? Ελειπα για διακοπες χριστουγεννα κανα μηνα και απειχα τελειως. Μπηκα χθες και σημερα και απο MG2 βρισκομαι GN2 . Αμα κανω νικη και μετα καπακια ηττα με πεταει πισω! τι φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο το απο πανω profile

Μαλλον στρεβλωσε το χωροχρονο  :-D

lol μπορει να χει κολλησει το steam

 

Counter strike 2016

 

vR0BMpr.png

Επεξ/σία από Haris San
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...