Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

derank και στα 2 account συνεχομενα top fragger 30++, the salt israel.. :P :P Πρεπει να το παρακαναν με τα adjustment και επισης βλεπω μεγαλες διαφορες στο skill πχ ο πρωτος 30-35 οι 2 τελευταιοι 6-7 και αυτο συμβαινει σχεδον σε καθε game. Εχει κανει κανεις σας rank up προσφατα απο eagle και πανω απο περιεργεια?? Μονο εναν ξερω που πηγε απο supreme > LEM και μετα ξανα supreme μετα τις αλλαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

derank και στα 2 account συνεχομενα top fragger 30++, the salt israel.. :P :P Πρεπει να το παρακαναν με τα adjustment και επισης βλεπω μεγαλες διαφορες στο skill πχ ο πρωτος 30-35 οι 2 τελευταιοι 6-7 και αυτο συμβαινει σχεδον σε καθε game. Εχει κανει κανεις σας rank up προσφατα απο eagle και πανω απο περιεργεια?? Μονο εναν ξερω που πηγε απο supreme > LEM και μετα ξανα supreme μετα τις αλλαγες.

 

Το μονο πραγμα που εχει αλλαξει ειναι το visible skill group, το elo ειναι το ιδιο. Στην ουσια παιζεις με τα ιδια ατομα που επαιζες πριν, απλα το visible skill group που εισαι ειναι μικροτερο... Πισω απο τα ranks υπαρχει ενας αριθμος που δειχνει το elo σου, αυτος ειναι ο ιδιος οπως και πριν. Αρα οι παιχτες που παιζεις δεν εχουν αλλαξει.

 

Να και μια γραφικη παρασταση που δειχνει την κατανομη

 

http://csgosquad.com/ranks

 

Αν θελετε να δειτε πως ηταν πριν, πατειστε στην δευτερη γραμμη "Months" και μετα στην τριτη γραμμη (απο κατω) November.

 

ps: καντε OW, πραγματικα γινεται χαμος....πριν καιρο εκανα απο κανενα και συνηθως εβρισκα smurfs ή απλα false positives αλλα τωρα εχει πολυ πραγμα... Εχω πετυχει και εναν με aimbot κιολας αλλα το εκρυβε, μονο σε 1 σημειο φανηκε που εφαγε ταυτοχρονα 4 ατομα με το m4a1-s ολοι σε διαφορετικα σημεια, οχι τρενακι..Επισης να ξερετε οτι οποιος κανει bhop κατα 99% πιθανοτητα εχει script, και λογικα θα χει και walls ή trigger. Κανενας δεν κανει 5 συνεχομενα hops,ειδικα σε mm.... (ελπιζω να ξερετε τι ειναι το bhop και μην βαζετε για other external assistance οποιον πηδαει :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα αυτο αλλα γιατι παρατηρω inconsistency μεγαλυτερο απο πριν?? Δηλαδη ας πουμε οτι καποιος ηταν LE και δεν εχει παιξει απο τοτε και μπει τωρα θα τον βαλει με MGEs επειδη απλα πηγαν τα ranks 2 πισω(σχεδον) η θα τον βαλει με αλλους LE μεχρι να φαει το derank? Αυτο δεν ειναι ξεκαθαρο και δεν υπαρχει επισημη απαντηση απο volvo νομιζω, αν υπαρχει κατι δειξτο μου γιατι εχω περιεργεια πως λειτουργει πλεον για καποιον που δεν εχει παιξει αρα δεν εχει γινει adjust το rank του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα αυτο αλλα γιατι παρατηρω inconsistency μεγαλυτερο απο πριν?? Δηλαδη ας πουμε οτι καποιος ηταν LE και δεν εχει παιξει απο τοτε και μπει τωρα θα τον βαλει με MGEs επειδη απλα πηγαν τα ranks 2 πισω(σχεδον) η θα τον βαλει με αλλους LE μεχρι να φαει το derank? Αυτο δεν ειναι ξεκαθαρο και δεν υπαρχει επισημη απαντηση απο volvo νομιζω, αν υπαρχει κατι δειξτο μου γιατι εχω περιεργεια πως λειτουργει πλεον για καποιον που δεν εχει παιξει αρα δεν εχει γινει adjust το rank του.

 

Θα τον βαλει mge. Αυτο σου λεω... Τον nbk τον εβγαλε lem...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον βαλει mge. Αυτο σου λεω... Τον nbk τον εβγαλε lem...

Κατσε πισω απο το visible skill group δεν ειναι ενα elo number?? αρα πχ ειμαι LE(δεν εχω χασει το rank λογο innactivity οπως ο NBK) ας πουμε elo 2000 και πλεον το LE θελει 2500, εστω οτι η νικη ειναι 50mmr κανω 9 νικες και 1 ηττα και τρωω derank γιατι ειμαι 2450 αρα κατω απο το τωρινο requirement του LE σωστα?? 

 

Ετσι το εχω καταλαβει εγω στο μυαλο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε πισω απο το visible skill group δεν ειναι ενα elo number?? αρα πχ ειμαι LE(δεν εχω χασει το rank λογο innactivity οπως ο NBK) ας πουμε elo 2000 και πλεον το LE θελει 2500, εστω οτι η νικη ειναι 50mmr κανω 9 νικες και 1 ηττα και τρωω derank γιατι ειμαι 2450 αρα κατω απο το τωρινο requirement του LE σωστα?? 

 

Ετσι το εχω καταλαβει εγω στο μυαλο μου.

 

Καπως ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rip dazed, steel, swag, azk

οτι ποιο ηλιθιο εχει κανει η valve την στιγμη που αλλοι παικτες που εστησαν match σε λιγο καιρο

θα μπορουν να επιστρεψουν στην επαγγελματικη σκηνη.

την ιδια στιγμη που πολλες στοιχηματικες εταιριες εχουν esports στο κουπονι τους

και γινεται της τρελης ειδικα στα παιχνιδια b01 οπως με envy, c9 και vp περσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rip dazed, steel, swag, azk

οτι ποιο ηλιθιο εχει κανει η valve την στιγμη που αλλοι παικτες που εστησαν match σε λιγο καιρο

θα μπορουν να επιστρεψουν στην επαγγελματικη σκηνη.

την ιδια στιγμη που πολλες στοιχηματικες εταιριες εχουν esports στο κουπονι τους

και γινεται της τρελης ειδικα στα παιχνιδια b01 οπως με envy, c9 και vp περσι

 

Κανεις λαθος! Οι αλλοι που επιστρεφουν δεν εστησαν παιχνιδια, ειχαν cheats! Καλα να παθουν!!!

Επισης κανενας δεν στηνει παιχνιδια bo1, πριν απο tournaments ειναι λογικο να χανει καποια ομαδα επειδη δεν παιζουν με strats γιατι θελουν να τα εφαρμοσουν στα tournaments...

 

Παραδειγματισμος για να μην ακολουθησουν και αλλοι. Αν ηταν να συγχωρουνται ετσι αυτα τα πραγματα τοτε δεν θα υπηρχε λογος να σταματησουν να το κανουν...Ενω τωρα, αν το κανεις δρομο forever. Διαλεγεις και παιρνεις.

 

O skadoodle που δεν πηρε τιποτα, ακομα παιζει... Μια ομαδα ατομων προς παραδειγμα, και 1 ατομο προς παραδειγμα. Διαλεγεις ποιανου το παραδειγμα θα ακολουθησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως και οποιος στησει match θα το κανει σε στοιχηματικο site δεν ειναι χαζοι..

για να δουν αν οντως εστησαν το ματς εψαξαν ολα τα acc τους και την πορεια των skins

και τοτε τους bannaran

 

να δουμε τωρα που εχει μπει για τα καλα το στοιχημα στα esports πως θα το προστατεψουν..

και φυσικα σιγα κανενα στοιχηματικο site να δωσει πληροφοριες απο λογαριασμους κτλπ

 

α και το γαματo cheaters που δεν τρωνε permanent ουτε καν πιανονται μετα απο παααρα πολλα fishy plays

πριν 1.5/2 χρονια γινοταν χαμος και ενα σωρο threads για τα workshop cheat ποτε δεν νοιαστηκαν

 

μονο για τα skins νοιαζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως και οποιος στησει match θα το κανει σε στοιχηματικο site δεν ειναι χαζοι..

για να δουν αν οντως εστησαν το ματς εψαξαν ολα τα acc τους και την πορεια των skins

και τοτε τους bannaran

 

να δουμε τωρα που εχει μπει για τα καλα το στοιχημα στα esports πως θα το προστατεψουν..

και φυσικα σιγα κανενα στοιχηματικο site να δωσει πληροφοριες απο λογαριασμους κτλπ

 

α και το γαματo cheaters που δεν τρωνε permanent ουτε καν πιανονται μετα απο παααρα πολλα fishy plays

πριν 1.5/2 χρονια γινοταν χαμος και ενα σωρο threads για τα workshop cheat ποτε δεν νοιαστηκαν

 

μονο για τα skins νοιαζονται

 

Το να παιζεις bets δεν ειναι παρανομο, το να στηνεις match ειναι. Τωρα μετα απ'ολο αυτο αν καποιος διακινδυνευσει να στησει παιχνιδι τοτε ξερει τι επερχεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οποιος στησει ματς απο εδω και στο εξης θα το κανει σε στοιχηματικα site

και η volvo θα ειναι στο 7ο ονειρο βλεπωντας πως θα φτιαξει νεα case για φραγκακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...