Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άλλαξαν πάλι το ranking system και έχω φάει το ξύλο του αιώνα. Το rank μου από global είναι σε ελεύθερη πτώση και προς το παρόν είμαι eagle 2. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στο δευτερο acc(εκει παιζω πλεον περισσοτερο με φιλους) παλευω να κρατησω το mge και στο main εφαγα derank απο LE σε DMG και το βλεπω να τρωω και αλλο. :P Βασικα το παρακαναν λιγο αν δειτε εδω http://csgosquad.com/ranksπατηστε months > november και μετα days για να δεις τη διαφορα. Καλα κανουν αλλα οπως το βλεπω το normal distribution παει προς το GN3 και οχι GN4/MG οπως ειχαν πει, εγω εφαγα derank με νικη 16-5 top fragger και mvp 25-7.. :P

 

Ενταξει τουλαχιστον θα βλεπεις DMG και θα λες ξερει τα basic οχι οπως πριν. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω το main το ειχα supreme. Κανω inactivity ποσο καιρο, και παιρνω 1 win με 25 kills ez pz, και με βγαζει LEM, παιζω κανα 2 ακομα στα οποια παντα παιζω καλα, χασαμε 1 νικησαμε 1 νομιζω και με ριχνει LE, γελαω... Τωρα παιζω LE και ειμαι πραγματικο smurf.

Επαιξα χθες ενα game μαζι με εναν φιλο μου, στην αρχη δεν επαιζα καλα, αλλα μετα ξυπνησα....βγηκαμε ισοπαλια. Ο πρωτος απο τους αλλους ειχε 46 kills !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ο δευτερος ειχε 16 και απο κατω το χαος.... Δεν ξερω αν ειχε hacks(παντως δυσκολακι να πηρε 46 kills γιατι απ'οτι φαινεται τους εκανε Boosting), παντως ενταξει τετοιο carry δεν εχω ξαναδει.....

 

 

Την προηγουμενη βδομαδα επαιξα ενα παλι, και ολοι οι αντιπαλοι ηταν Ελληνες. Και στο warmup ηταν ενας που με εκανε 2-3 φορες dink με το glock απο suicide αλλα ηταν πολυ περιεργο, γιατι με ειδε μονο για πολυ μικρο χρονικο διαστημα...Τι ειναι αυτο ρε λεω, aimbot εχει? Ξεκιναει το game τρωω κατευθειαν insta dink στο long απο τον ιδιο....Ενταξει λεω...Μετα ενας απο την ομαδα κατι ειπε για αυτον, εε τοτε λεω παιζει να χει hacks...Βαζω εναν φιλο μου να κανει spectate και χωρις να του πω τιποτα για αυτον, μου λεει "ο ταδε δεν ξερω νομιζω εχει aim". Του λεω ρε μπ@στ@ρδε εχεις hacks? Ενας φιλος μου που βλεπει λεει οτι παιζει να χεις trigger, και τοτε γελουσαν και λεγαν διαφορα στο chat.... Τοτε νευριαζω απιστευτα, εκανα 2 quadkill στη σειρα, στο τελος ειχα 30bomb και βγηκαμε ισοπαλια... Aκομα σκατα μου φαινονται εμενα.

 

Kαι μην ξεχνατε να κανετε 1 overwatch την μερα γιατι τωρα με τις γιορτες..

Επεξ/σία από Haris San
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασα επιτέλους lvl 3, έπαιξα 2 competitive και μου έχει γράφει τώρα πάνω πάνω στο cs:go στο περίπου το μήνυμα:
 
Προσωρινός ενεργός αποκλεισμός
Συγχαρητήρια για τις νίκες σας μπλα μπλα. Πριν παίξετε περαιτέρω περιμένετε τους διακομιστές να επαναυπολογίσουν τις ικανότητες σας μπλα μπλα...

 

Τι σενάριο είναι αυτό? Κάθε φορά αυτό θα γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/594710-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CE%BF%CF%85-gaming-mouse/

 

Ψαχνει mouse στα λεφτα που θες και για csgo.

 

ευχαριστω για την απαντηση μου φαινεται λιγο μπερδεμα βεβαια με αυτα τα palm grip claw grip κτλ απ'οτι εψαξα λιγο αυτο το microsoft που εχω τωρα το πιανω καπως σαν claw grip οποτε ποιο ειναι καλο για claw grip?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση μου φαινεται λιγο μπερδεμα βεβαια με αυτα τα palm grip claw grip κτλ απ'οτι εψαξα λιγο αυτο το microsoft που εχω τωρα το πιανω καπως σαν claw grip οποτε ποιο ειναι καλο για claw grip?

 

razer deathadder 2013 και chroma αλλα προσοχη γιατι πολλα ατομα λενε οτι εχουν προβληματα, παντως εγω και ο κολλητος μου που το εχουμε 2 χρονια τωρα δεν εχει βγαλει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

razer deathadder 2013 και chroma αλλα προσοχη γιατι πολλα ατομα λενε οτι εχουν προβληματα, παντως εγω και ο κολλητος μου που το εχουμε 2 χρονια τωρα δεν εχει βγαλει κατι.

 

ευχαριστω για την απαντηση αφου πολλα ατομα λενε προβληματα θα προτιμησω να τα αποφυγω υπαρχει καποιο αλλο που εχεις να προτεινεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια προσφατα αγορασα το cs:go και θελω να ρωτησω βοηθαει καθολου η αγορα ενος καλου ποντικιου? και mousepad επισης? και αν ναι ποιο ποντικι και mousepad θα προτεινατε? ευχαριστω

 

Για mouse θα σου προτεινα steelseries rival , zowie fk1 ή final mouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο site/link που να έχει τις βασικές ρυθμίσεις του cs-go περί απεικόνισης, στόχο και settings γενικά?σαν αυτές στην 2η σελίδα άπλα μαζεμένα όλα μαζί? Ευχαριστώ :) btw εχω to g500 και προσεχως το rivals 300 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα Χριστουγεννα κτλ σκεφτομουν να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου και να παρω 144hz monitor, αλλα η *** ειναι οτι στις 20 Ιανουαριου μπαινω ***στρατο και δεν θα την απολαυσω :( Παντως πρεπει να ειναι αλλο πραγμα η 144hz...

επειδη και εγω το σκεφτομουνα καιρο αν αξιζει οταν την πηρα καταλαβα ποσο μεγαλη διαφορα εχει,ειδικα στην αρχη με το awp νομιζεις οτι εισαι 2 σκαλες πανω και οταν ξαναβαλεις 60 δεν θα μπορεις να παιξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη και εγω το σκεφτομουνα καιρο αν αξιζει οταν την πηρα καταλαβα ποσο μεγαλη διαφορα εχει,ειδικα στην αρχη με το awp νομιζεις οτι εισαι 2 σκαλες πανω και οταν ξαναβαλεις 60 δεν θα μπορεις να παιξεις.

 

Μαλλον θα παρω απ'οτι φαινεται, απλα δεν θα προλαβω να την χαρω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...