Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

COD player confirmed.

 

Sure mate, δεν έχω αγγίξει ποτέ COD στη ζωή μου. Το glock ήταν όπλο που έτρεχες και βαρούσες ανέκαθεν. Εσύ περιμένεις δηλαδή να αντιμετωπίσεις long range USP και P2000 με glock? 

 

Πάντως το nerf στο Ak είναι αρκετά πιο έντονο από ότι στο m4 με τα burst shots και onetap. Πάντως σωστή κίνηση να διεξάγουν τους τελικούς στο ESL σύμφωνα με το προηγούμενο patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η μεγαλυτερη μλκια ειναι οτι καταστρεφουν το force buy 2ο round... μιλαω για p250/5-7

απο εκει και περα οποιος παιζει ταπ glock-usp-p2000 θα χει μεγαλο πλεονεκτημα

τα ακυρα kills θα λιγοστεψουν θελω να πιστευω και ετσι επρεπε να γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το glock ήταν όπλο που έτρεχες και βαρούσες ανέκαθεν. Εσύ περιμένεις δηλαδή να αντιμετωπίσεις long range USP και P2000 με glock? 

 

Προφανως δεν ειναι ετσι. Οι gold novas ναι, γι αυτο και αλλωστε ειναι novas. Τα pistols παιζονται ακριβως με τον ιδιο τροπο οπως τα riffles. Προφανως οι devs ειναι gold nova scrubs και βαζουν οτι ναναι για να μπορουν να παιξουν. Hence all this crap the last year...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως δεν ειναι ετσι. Οι gold novas ναι, γι αυτο και αλλωστε ειναι novas. Τα pistols παιζονται ακριβως με τον ιδιο τροπο οπως τα riffles. Προφανως οι devs ειναι gold nova scrubs και βαζουν οτι ναναι για να μπορουν να παιξουν. Hence all this crap the last year...

 

Θέλεις να μου πεις ότι το glock παίζεται με τον ίδιο τρόπο με το USP? Θέλω να μου δώσεις μια περίπτωση μόνο που θα κάτσεις να παίξεις από μακρυά με glock έναν που έχει USP ή P2000 ή ακόμη χειρότερα rifle. Θα είστε δηλαδή με A-D όλη την ώρα και θα προσπαθείς για hs? Ή θα προσπαθείς να τον πλησιάσεις με την ομάδα γιατί από κοντά έχεις περισσότερες πιθανότητες με το glock?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλεις να μου πεις ότι το glock παίζεται με τον ίδιο τρόπο με το USP? Θέλω να μου δώσεις μια περίπτωση μόνο που θα κάτσεις να παίξεις από μακρυά με glock έναν που έχει USP ή P2000 ή ακόμη χειρότερα rifle. Θα είστε δηλαδή με A-D όλη την ώρα και θα προσπαθείς για hs? Ή θα προσπαθείς να τον πλησιάσεις με την ομάδα γιατί από κοντά έχεις περισσότερες πιθανότητες με το glock?

 

Μπορεις και απο μακρια να παρεις hs, αλλα σε συμφερει να πας κοντα, αλλα αυτο ισχυει και για το usp/p2k. 

Επισης αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι τα pistol δεν περπατας και πυροβολας, θελει να σταματας αναμεσα απο τα shots, εκει εισαι full accurate. Προφανως ομως αυτοι που δεν μπορουν απλα κανουν spam περα θωδε σαν τις βαρκες και προσευχονται για ενα lucky HS... Μην κοιτας τωρα το go που το χουν κανει call of duty με τα tec9 και τα smgs. Κανονικα ετσι ηταν παντα!

 

Το περιεργο ειναι οτι απο την μια ερχονται σε αντιθεση με τον εαυτο τους με τα updates τους.Δηλαδη κανεις nerf τα pistol για να κανει ο κοσμος λιγοτερο adad (cudos γι αυτο) και απο την αλλη κανεις πιο inaccurate τα riffles και βαζεις full rng μεσα στο παιχνιδι. Αυτοι που φτιαχνουν το παιχνιδι πλεον ειναι ατομα που δεν εχουν παιξει και το παιχνιδι...

 

Επαιξα και ενα MM τωρα απο το smurf....οτι ναναι, παιζει να το κανω uninstall. Το χειροτερο game που εχω παιξει σε ολα τα χρονικα. Ακομα και οταν ξεκινησα το παιχνιδι και ημουν silver 4 τοτε ηταν καλυτερα... retarted game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις και απο μακρια να παρεις hs, αλλα σε συμφερει να πας κοντα, αλλα αυτο ισχυει και για το usp/p2k. 

Επισης αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι τα pistol δεν περπατας και πυροβολας, θελει να σταματας αναμεσα απο τα shots, εκει εισαι full accurate.

 

Εννοείται αυτό. Τρέχοντας σταματάς ρίχνεις κάποια shots αλλά συνεχίζεις να τρέχεις. Γιατί δεν σε συμφέρει να προσπαθείς να παίξεις από μακρυά με ένα τέτοιο pistol. Αυτό όμως δεν ισχύει για USP και p2000. Με αυτά εγώ προτιμώ πάντα να παίζω σε long range μιας και έχω το μεγαλύτερο πλεονέκτημα έναντι σε glocks. Και αναφέρομαι στα pistol rounds. Τα eco rounds χρειάζονται διαφορετική αντιμετώπιση και το αρχικό μου σχόλιο δεν αφορούσε αυτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα glocks ειναι πολυ σκατα απο μακρια ισχυει.Εχω να παρω glock σε pistol round αρκετο καιρο και μου βγαινει καλυτερα.

Μιλαω για προ-ρεβολβερ update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν παιρνω glock παντα η tec-9 η αν θελω να παρω smoke p250, αν χασουμε το round χωρις plant παλι θα κανω force p250, απλα δεν μπορω να σκοτωσω τιποτα με το glock..

 

ΒΤW στειλτε mail στον GabeN αντε :P :

 

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w7w84/dont_whine_on_here_send_an_email_to_valve_worked/

 

Απλα καντε ενα CP απο τα ετοιμα, οχι οτι θα γινει κατι αλλα λεμε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε το update για όποιον μπήκε σήμερα το πρωί . Εντάξει του κατέβασαν το dmg οπότε φέρνει περισσότερο σε Deagle πλέον . 

 

edit: https://i.imgur.com/Jfr9btY.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα χθές για πρώτη φορά με revolver. 

Ξενέρωσα .. Μετα απο ενα παιχνιδι το εκλεισα. 

Eco round οι αντίπαλοι και να τρωω single shot death απο mid λες κ εχει awp ο αλλος. 

 

Χεσε μεσα .. Παρατάω το cs αν δεν το στρώσουν το πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται αυτό. Τρέχοντας σταματάς ρίχνεις κάποια shots αλλά συνεχίζεις να τρέχεις

 

Αρα τοτε δεν θα εχεις κανενα προβλημα με το update των pistol. Αλλο το run n gun και αλλο το strafing. 

 

Eπαιξα κ αλλο ενα MM χθες απο το smurf μου (sfcm) για να δω το meta καλυτερα...Αγοραζαν καποιοι το revolver αλλα ευτυχως δεν ηταν wild west simulator. Εγω με το glockακι εκανα 3k στο pistol round ολα hs, για μενα δεν εχει αλλαξει τιποτα.

Αλλα ειναι αθλιο οπλο, χθες ο summit σημαδευε ακριβως στο κεφαλι σε ακινητο εχθρο και του κανε 39 in 4 και τελικα γυρισε κ τον σκοτωσε ο αλλος....

Στο matchακι χαναμε 12-3 στην dust2 ως T και μετα πηγαμε CT και νικησαμε 16-14. Το αστειο ειναι οτι στην αρχη μας κοροιδευαν και λεγαν are you boosted? Εμενα με λεγαν cheater επειδη ηταν καινουριο τo account κιολας... Στο τελος δεν ειπαν ουτε κουβεντα οταν χασαν.

 

Αλλα γενικα αρχιζω και χανω το ενδιαφερον μου για το cs γιατι βλεπω την κατευθυνση που θελει να το βαλει η revolvo και ειναι οτι ναναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...