Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο γρηγορο το εφαγα απο mg2>mge, 2 ηττες και ενα draw αλλα μετα ανεβηκα και παλι στις 2 νικες.

 

Απο οτι καταλαβα παιζει ρολο και τι ρανκ εχουν οι αντιπαλοι. 

Πχ αν ειναι global και σε σφαζουν οταν εισαι mge, τοτε δεν θα πέσεις πολυ.

Αν εισαι global και χανεις απο mge, θα πέσεις τσακ μπαμ ... 

 

Το παρατηρησα κ γω, καθε φορα που ειμαι supreme και παίζω με φιλαρακια μου ειναι LE, (οποτε κ οι αντιπαλοι ειναι lower ranks), μεσα σε 2 - 3 χαμενα rounds εχω πέσει σε LEM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι εννοειται αυτο.Το καθε ματς εχει συγκεκριμενα "ποσοστα" νικης/ηττας που τα προβλεπει με βαση το μεσο ορο ρανκ των 2 ομαδων.Γι'αυτο και οπως ειπες αν εισαι σιλβερ και νικησεις global θα παρεις παρα πολυ mmr και το team με τους global θα χασει εξισου πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα mm με το καινουργιο update , inferno κιολας. Νταξυ δεν υπηρχε παιδία , μολις εφτιαξαν το ποιο op gun που εχει φτιαχτει ποτε σε cs , ξεπερνοντας κατα πολυ παλιο cz κι για ενα φεγγαρι το aug . Το θετικο της υποθεσης ηταν οτι αυτο game παιζει να ηταν το καλυτερο απο αποψη γελιου που εχω παιξει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα mm με το καινουργιο update , inferno κιολας. Νταξυ δεν υπηρχε παιδία , μολις εφτιαξαν το ποιο op gun που εχει φτιαχτει ποτε σε cs , ξεπερνοντας κατα πολυ παλιο cz κι για ενα φεγγαρι το aug . Το θετικο της υποθεσης ηταν οτι αυτο game παιζει να ηταν το καλυτερο απο αποψη γελιου που εχω παιξει 

 

ποιο ειναι το OP gun? πες το κ σε εμας να γελασουμε λιγο! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το OP gun? πες το κ σε εμας να γελασουμε λιγο! :P

 

R8 Revolver

 

στο καινούργιο patch μήπως τρέμει και σε εσάς η οθόνη όταν πεθάνετε και η κάμερα είναι πάνω στην bomb;

 

Ναι το τρεμουλο το κανει και σε εμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντωμεταξυ με ολα αυτα με το revolver + round time,time bomb κανενας δεν εχει ασχοληθει με το AK/M4 για να δει οτι ειναι λιγο οτι ναναι... Πηγα να παιξω πριν και γενικα εγω κανω καλα sprays οποτε τις περισσοτερες φορες κανω spray, και αναρωτιομουν για πιο λογο ενω κανω spray δεν δινει damage? Εκανα restart router, pc παλι τα ιδια.... Τα γαμησαν την πουτ@ν@ τα riffles!!! 

 

- RIP CSGO 2012-2015

 

Behold the CS:COD.  #weDemCod #moarRNG

 

Update: CSGO Developer Interview

 

Επεξ/σία από Haris San
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καταφεραν τελικα το εσπασαν το παιχνιδι απιστευτο... Εγω που νομιζα οτι μονο η blizzard τα κανει αυτα και το cs ειναι consistent σε κατι τετοια τι να πω, οι ωρες για train spray απλα χαμενες..  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το χειρότερο σημείο του update είναι το inacurracy των pistols. Πάει το run n' gun glock που ξέραμε... Τώρα δεν ξέρω πόσο θα συμφέρει και το kevlar στα pistols rounds σαν terrorist. Και τα burst shots έχουν γίνει πλέον αρκετά δύσκολα μιας και αυξήθηκε πολύ το recoil εκεί. Στο spray με ak-47 είδα μια αλλαγή αλλά όχι μεγάλη. Στα M4 το ίδιο με φάνηκε. Πιο πολύ τα burst shots δυσκόλεψαν. Και το spray από πολύ κοντά είναι πλέον πιο εύκολο.

 

Για το revolver δεν ανησυχώ πάντως, θα νερφαριστεί σύντομα.

 

Δείτε εδώ τι κάναν οι θεούληδες :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε naruto αυτο ηταν το μονο καλο που εκανε το patch :P Το nerfs στα AK/M4 ειναι το χειροτερο με το revolver θα γελασουμε λιγο και μετα θα φαει nerf σιγουρα.

 

Εγω σκεφτομαι να παιζω με ADADADADAD Pro90 και κανα AUG/SG μεχρι και εαν το φτιαξουν και φυσικα full wild west. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...