Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

cl_crosshair_drawoutline 1

cl_crosshair_outlinethickness 1

cl_crosshairalpha 255

cl_crosshaircolor 5

cl_crosshaircolor_b 0

cl_crosshaircolor_g 250

cl_crosshaircolor_r 0

cl_crosshairdot 0

cl_crosshairgap 0

cl_crosshairscale 0

cl_crosshairsize  2

cl_crosshairthickness 1

 

παίζω όμως σε streched οπότε φαίνεται διαφορετικό από 16:9 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω stretched παιζω και εψαχνα καιρο να βρω crosshair να με βολεψει, αν και το αλλαζω κατα καιρους.Τωρα εδω και 2 βδομαδες ειμαι με το classic :-(

 

Thank you!

 

 

Btw, με εκανε demote σε LE μετα απο 1 win 1 loss 1 draw :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω δοκιμασει αρκετα crosshair και με μεγαλο gap οπως αυτο του Boss, το οποιο ειναι αψογο για κοντα αλλα για μακρινες αποστασεις δεν με βολευε καθολου... Οποτε τελικα εφτιαξα ενα μονος μου και πλεον παιζω με αυτο

 

 
cl_crosshair_drawoutline "0"
cl_crosshair_outlinethickness "2"
cl_crosshairalpha "99999"
cl_crosshaircolor "4"
cl_crosshaircolor_b "0"
cl_crosshaircolor_g "0"
cl_crosshaircolor_r "0"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshairgap "-2"
cl_crosshairgap_useweaponvalue "0"
cl_crosshairscale "1550"
cl_crosshairsize "3"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairusealpha "1"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αλλαζω συνεχεια crosshair, αυτο που χρησιμοποιω συχνοτερα ειναι αυτο:

 

cl_crosshair_drawoutline "0"
cl_crosshair_dynamic_maxdist_splitratio "0"
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_innermod "0"
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_outermod "0.5"
cl_crosshair_dynamic_splitdist "100"
cl_crosshair_outlinethickness "1"
cl_crosshairalpha "500"
cl_crosshaircolor "1"
cl_crosshaircolor_b "255"
cl_crosshaircolor_g "255"
cl_crosshaircolor_r "255"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshairgap "-3"
cl_crosshairgap_useweaponvalue "0"
cl_crosshairscale "4"
cl_crosshairsize "3"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairthickness "1"
 
Καμια φορα βαζω thickness 0.5 και gap -2 αν θελω λιγο καλυτερα one taps απο μακρια αλλα γενικα το παραπανω με εχει βολεψει καλα και long και short range.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα τελευταια εχω βρει καποιους Ελληνικους servers που μπαινω και παιζω γιατι το MM το εχω σταματησει δεν μπορω αλλο καρβουνο... εχει 3 σερβερς (2 competitive χωρις οριο ατομων και 1 deathmatch). Εγω παιζω μονο τον deathmatch. Το ενδιαφερον ειναι οι πιστες στις οποιες παιζεις. Εχει την 2000_classic (καπως ετσι λεγεται), εχει την awp_lego, awp_india, dust2, dust2_night, fy_iceworld (καπως ετσι) και η τελευταια ειναι η deagle. Κανεις practice και περνας και την ωρα σου ευχαριστα... Ηταν ενας που ελεγε οτι εχω και trigger κιολας επειδη σε καθε map βγαινω πρωτος :P kiddos nowadays...

Για τον deathmatch ειναι: csgo.greek-uni.gr:27017

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι παιδιά, θέλω να ρωτήσω την εξής ερώτηση σχετικά για το cs:go... Μετά από πόσες συνεχόμενες ήττες στο Competitive πέφτεις Rank (Βαθμό);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι παιδιά, θέλω να ρωτήσω την εξής ερώτηση σχετικά για το cs:go... Μετά από πόσες συνεχόμενες ήττες στο Competitive πέφτεις Rank (Βαθμό);

 

 

Δεν είναι στάνταρ το rank system φίλε. Ο πιο "καλός" οδηγός που έχω διαβάσει είναι αυτός. Ρίξτου αν θες μια ματιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι παιδιά, θέλω να ρωτήσω την εξής ερώτηση σχετικά για το cs:go... Μετά από πόσες συνεχόμενες ήττες στο Competitive πέφτεις Rank (Βαθμό);

Το πιο γρηγορο μου ηταν οταν πηγα eagle την πρωτη φορα και αμεσως πηρα 4 losses στη σειρα και επεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι παιδιά, θέλω να ρωτήσω την εξής ερώτηση σχετικά για το cs:go... Μετά από πόσες συνεχόμενες ήττες στο Competitive πέφτεις Rank (Βαθμό);

 

Δεν μπορεις να βγαλεις καποιο συγκεκριμενο pattern γι αυτο... Η valve δεν εχει πει τον αλγοριθμο που χρησιμοποιει για το ranking system, απλα οτι ειναι elo-based...

 

Εγω πριν σταματησω το compepetive εχασα πραγματικα 10 παιχνιδια συνεχομενα, σε ολα top fraggin με 25 kills ολη η υπολοιπη ομαδα το χαος, ακομα δεν με εχει ριξει. Αλλα "νευριασα" και λεω να παει να γαμηθει το mm, χωρις βεβαια να κανω rage στα games... Τωρα στο main δεν εχω rank λογω inactivity και στο smurf περιεργως κραταει ακομα το rank.. Πραγματικα πιστευω οτι και αλλα games να χασω δεν θα με ριξει, ειναι σαν να λεει το παιχνιδι αυτος πρεπει να μεινει εδω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή είμαι 6 level και θέλω ακόμη 2 Competitive για να μπορώ να παίζω όσα ματς θέλω. Απλά άκουσα ότι στα χαμηλά Rank ΔΕΝ πέφτεις βαθμό, αλλά μεταγενεστερα στις 4 συνεχόμενες ήττες πέφτεις ένα Rank. Δεν ξέρω εάν ισχύουν, γι αυτό άλλωστε έθεσα αυτήν την ερώτηση. Ευχαριστώ πάντως για τις διευκρινισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...