Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5,49 το csgo.Το λεω γιατι καποιος ηθελε να το αγορασει πριν 2-3 μερες με 11 ευρω.Επομενη προσφορα λογικα θα βγει τα Χριστουγεννα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι αυτο λεω οτι παει στο περιπου στην κινηση και αναλογα με αυτον που το κανει, και με ελαφρυ οπλο με χαμηλο recoil και εκει οσο καλος σκοπευτης και να εισαι μπαινει το RNG της κανονικης ζωης, λιγο ο αερας λιγο να μην το υπολογισεις καλα να κουνηθεις λιγο παραπανω και καταλαβαινεις τι λεω, καλυτερο το συστημα του cs.. :P

 

Στα του csgo TSM vs Liquid 16-0 μολις lol και εχω πονταρει σε NiP να κανει upset vs NV σε λιγο(1$ skins :P)

Μεγαλε αμα πονταρες κι σε lg με nv εισαι τεραστιος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι παιδιά,

 

 

Μια ερώτηση, κάθε πότε θα μου ξεκλειδώνει καινούργιο όπλο, γιατί δεν το έχω πολύ καταλάβει.

Όταν ανεβείς επίπεδο στο τέλος κάποιου αγώνα, θα σου δώσει ένα τυχαίο skin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι παιδιά,

 

 

Μια ερώτηση, κάθε πότε θα μου ξεκλειδώνει καινούργιο όπλο, γιατί δεν το έχω πολύ καταλάβει.

 

 

Όταν ανεβείς επίπεδο στο τέλος κάποιου αγώνα, θα σου δώσει ένα τυχαίο skin.

1 την βδομάδα, η βδομάδα αλλάζει στις 4:00πμ Τετάρτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλε αμα πονταρες κι σε lg με nv εισαι τεραστιος ...

Μπα δεν ειδα τιποτα σημερα αλλα σιγουρα δεν θα πονταρα σε lg ειδικα σε Bo3 και ομως κερδισαν και NV και NiP, το cs ειναι τοσο random μερικες φορες. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Everyone, behold the new master guardian! 

 

https://streamable.com/s9it

 

aka new silver elite

 

Πραγματικα λυσμονω τις στιγμες που επαιζα cs σε dmg/le και ελεγα οκ, για να παω

παραπανω πρεπει να λιωσω στο practice και το δεχομουν. Πλεον ειμαι global (hahahah ουτε καν)

και χανω επειδη οι αλλοι δεν μπορουν....Τραγικο.

Για μενα το cs ειναι dead game πλεον. Ειναι και 2 πραγματα που εχω παρατηρησει αλλα δεν τα λεω γιατι

θα γινουν ακομα πιο πολυ abuse...rip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλα..Οταν θα δεις την ανωτεροτητα του cs σε σχεση με τα υπολοιπα, θα ξαναπαιξεις. Δεν υπαρχει νοημα να παιξεις καποιο αλλο fps οπως COD ή BF παρα μονο (και μονο) για fun και για να ξεφυγεις λιγο απο το cs.. Οταν θα βαρεθεις το κλωτσοσκουφι, που απλα μπαινουν μεσα στον σερβερ και απλα κανουν οτι ναναι χωρις κανενα να παιζει το obj τοτε θα ξαναγυρισεις λιγο πισω να παιξεις λιγο tactical cs..  ;)

 

 

 

:D

 

ελα για dirty bomb  πατοψαρο  

 

we have cookies ... and milf :P 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 

 

 

:D

 

ελα για dirty bomb  πατοψαρο  

 

we have cookies ... and milf :P

 

 

 

 

 

Χαχαχαχα κοιτα ακομα και ετσι το cs ακομα ειναι καλυτερο απο τα υπολοιπα :P

Απλα το θεμα ειναι οτι πλεον το skillcap εχει πεσει στο βυθο. Εχει γινει πολυ ευκολο game να το μαθεις

ενω το 1.6 ηταν απο τα πιο δυσκολα... Αυτο που με ξενερωνει ειναι οτι βλεπω οτι το παιχνιδι το αλλαζουν

και το κανουν πιο προσιτο για ολους, αντι να κρατησουν τις βασικες αρχες που διεπουν το counter strike.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 acc global elite και μ φαίνεται σαν dmg το global έχει γίνει μπάτε σκύλοι αλέστε προσπάθω να παίξω κανένα game της προκοπής σε κανένα cevo,faceit κατάντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειωμενο παιχνιδι σαν το lol εχει γινει το cs. δεν ειναι καν competitive. εχω να παιξω mm απο τις αλλαγες που καναν περσι

face-cevo με ms 60-70 ειναι πολυ σε σχεση με τους αλλους και τα μοντελς σαν σφουγγαρια λογω choke. (μπορει να φταιει και το νετ μου με 2mb) τεσπα το χω ριξει στο dm, aimmap ισα ισα να περνα η ωρα.

 

ΑΛΛΑ οταν βλεπεις σε φιλους nova4 που παιζουν με 100+ comp wins δηλαδη ανετα 200+ παιγμενα παιχνιδια

να γυρναει ολο το team με smg, χωρις armor και να κοιτανε το εδαφος δεν ειναι για να λες πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...