Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 τον αφηνει κανονικοτατα, σε εκεινο το frag-athon 28/10 που πηγα απο  MGE σε LE 

 

 τα 3 απο τα 10 games ητανε full premade για να παιξει  μαζι μας  το smurf acc του bossy (μετα του εδωσε rank MGE xD ) 

 

καποιος  να βαλει στο game rank  "global elite+" γι αυτο το παιδι :D

 

bossy: H ZWWWWW HH H MMMMM trick: lol bossy: http://i.imgur.com/rTFc513.jpg bossy: http://i.imgur.com/f7XiiXt.jpg bossy: http://i.imgur.com/BVSrYYH.jpg bossy: http://i.imgur.com/hp6pgwn.jpg 10:56 AM - SoF{GR}: yay 10:56 AM - SoF{GR}: ante me ΓΕΣ 10:57 AM - SoF{GR}: valta lab opos ipame 10:57 AM - bossy: TENK you 10:57 AM - SoF{GR}: kai fortose ta hack 10:57 AM - bossy: akouw mitropano tora 10:57 AM - bossy: xd 10:57 AM - bossy: testarw sound k leak 10:57 AM - SoF{GR}: a na sou doso kai settings gia ta mp3 10:57 AM - bossy: otan ta foraw 10:57 AM - bossy: to leak einai ligotero e 10:58 AM - SoF{GR}: shetika ^ 10:58 AM - SoF{GR}: ti player exis ? 10:58 AM - bossy: winamp 10:58 AM - bossy: k spotify 10:58 AM - bossy: k youtube 10:58 AM - bossy: xd 10:58 AM - SoF{GR}: OO 10:58 AM - SoF{GR}: spotiy paizi oreo tweak 10:58 AM - SoF{GR}: alla nomizo theli premium :/ 10:59 AM - SoF{GR}: winamp 10:59 AM - SoF{GR}: psakse gia wasapi plugin 10:59 AM - bossy: http://www.head-fi.org/t/588677/a-short-audiophile-guide-to-winamp-w-maiko-wasapi 10:59 - bossy: ? 11:00 AM - SoF{GR}: nai ^ 11:00 AM - bossy: x8es 11:00 AM - bossy: https://www.youtube.com/watch?v=zDMLa1D_yZo 11:00 AM - SoF{GR}: hax on max

 

 

 

edit : bonus vid  φρεσκο φρεσκο 

 

Επεξ/σία από SoFGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια επειδη δεν εχω διαβασει τα προηγουμενα σχολια επειδη ειναι πολλα θα ηθελα να ρωτησω τα εξης

1. Υπαρχει περιπτωση να το βρουμε ''σπασμενο'' αλλα και να παιζει online?

2. Δεν εχω θεμα να πληρωσω, αλλα μπορω ΜΟΝΟ με paysafe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη δεν εχω διαβασει τα προηγουμενα σχολια επειδη ειναι πολλα θα ηθελα να ρωτησω τα εξης

1. Υπαρχει περιπτωση να το βρουμε ''σπασμενο'' αλλα και να παιζει online?

2. Δεν εχω θεμα να πληρωσω, αλλα μπορω ΜΟΝΟ με paysafe?

1. όχι

2. αν είσαι το 1995 γεννημένος πιστεύω είναι καιρός να κάνεις και έναν λογαριασμό PayPal (δεν ειρωνεύομαι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχω εναν που μπορω να χρησιμοποιησω τον εχω για οnline στοιχημα πιο πολυ και καμια αγορα απο ebay, απλα φοβαμαι να τον βαλω τωρα γιατι εχει αρκετα χρηματα αυτην την περιοδο, ευχαριστω για την απαντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχω εναν που μπορω να χρησιμοποιησω τον εχω για οnline στοιχημα πιο πολυ και καμια αγορα απο ebay, απλα φοβαμαι να τον βαλω τωρα γιατι εχει αρκετα χρηματα αυτην την περιοδο, ευχαριστω για την απαντηση!

 

Ναι μην τον βαλεις γιατι η Valve ρουφαει χρηματα μερικες φορες επειδη θελει να παιρνει ο Gaben burgers

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχω εναν που μπορω να χρησιμοποιησω τον εχω για οnline στοιχημα πιο πολυ και καμια αγορα απο ebay, απλα φοβαμαι να τον βαλω τωρα γιατι εχει αρκετα χρηματα αυτην την περιοδο, ευχαριστω για την απαντηση!

 

 

Ναι μην τον βαλεις γιατι η Valve ρουφαει χρηματα μερικες φορες επειδη θελει να παιρνει ο Gaben burgers     :-D

 

το έχεις δηλωμένο στα στοιχήματα και φοβάσαι να το βάλεις στο steam; Μπορείς να κάνεις ένα ακόμα account στο PayPal, να κάνεις request money στο κανονικό και να δηλώσεις το καινούργιο στην Valve.... (να ξέρεις έτσι το PayPal παίρνει κάποια προμήθεια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι μεχρι προσφατα δεν ειχε λεφτα μεσα, ηταν στο 0, και απλα την χρησιμοποιω για να κανω τις αναληψεις απο το στοιχημα, ή της εβαζα λεφτα οποτε ηθελα να παρω κατι, αυτην την στιγμη εχει αρκετα χρηματα για αυτο φοβαμαι :P, αλλα δεν με βλεπω να κρατιεμαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχεις δηλωμένο στα στοιχήματα και φοβάσαι να το βάλεις στο steam; Μπορείς να κάνεις ένα ακόμα account στο PayPal, να κάνεις request money στο κανονικό και να δηλώσεις το καινούργιο στην Valve.... (να ξέρεις έτσι το PayPal παίρνει κάποια προμήθεια) 

 

 

Ναι γιατι μεχρι προσφατα δεν ειχε λεφτα μεσα, ηταν στο 0, και απλα την χρησιμοποιω για να κανω τις αναληψεις απο το στοιχημα, ή της εβαζα λεφτα οποτε ηθελα να παρω κατι, αυτην την στιγμη εχει αρκετα χρηματα για αυτο φοβαμαι :P, αλλα δεν με βλεπω να κρατιεμαι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι VP παίζουν χωρίς snax και με standin τον michu

παρόλα αυτά έχουν το καλύτερο ρεκόρ με ΝΑ αντίπαλο 19 - 0 νομιζω

Α δεν το ηξερα αυτο, ο snax αλλαζει καπως τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορίες σχετικά στο Global Offensive.

 

Καλημέρα/Καλησπέρα σε όλους,

 

Εντός των ημερών σκέφτομαι να κάνω την αγορά του Global Offensive, όπου θα είναι η πρώτη μου φορά με το σχετικό παιχνίδι. Έχω όμως κάποιες απορίες, διότι μόνο έχω ακούσει το τι γίνεται πάνω στο παιχνίδι. Γενικά παίζω Counter Strike 1.6 κοντά στα 14 χρόνια, όπου την εμπειρία την έχω. Θέλω να με καθοδηγήσετε όταν ανοίξω το παιχνίδι, τι πρέπει να προσέξω, τι να αλλάξω, τι να κάνω γενικότερα. Έχω ακούσει ότι για τους "νέους" παίχτες γίνεται ένας αριθμός Bans, και πρέπει να περιμένεις κάποιες ώρες, ώστε να παίξεις ξανά, κάτι που δεν γνωρίζω τι είναι. Όποιος είναι στην θέση να με δώσει τα φώτα του, ας το κάνει.

 

 

Ευχαριστώ τον χρόνο σας, και ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...