Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά μπορεί κάποιος να μου στείλει το link  που ποντάρεις αντικείμενα στους αγώνες; Μπορώ να ποντάρω ότι νάνε; ακόμα και Ρ90 Safari Mesh (ξεθωριασμένο);

 

Φαντάζομαι εννοείς αυτό: http://csgolounge.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φαντάζομαι εννοείς αυτό: http://csgolounge.com/

 

δεν ξέρω... δεν αυτό που φανταζόμουν ακριβώς... αυτές τις μέρες όλοι εδώ και στο FB μιλάνε για πονταρίσματα και αντικείμενα που κερδίζουν... 

 

αυτό που λέει στην Link.png Site: φώτο , πως μπορώ να ποντάρω items εγώ ή μήπως αυτά δεν είναι bets και εδώ ποντάρεις μόνο χρήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω... δεν αυτό που φανταζόμουν ακριβώς... αυτές τις μέρες όλοι εδώ και στο FB μιλάνε για πονταρίσματα και αντικείμενα που κερδίζουν... 

 

αυτό που λέει στην Link.png Site: φώτο , πως μπορώ να ποντάρω items εγώ ή μήπως αυτά δεν είναι bets και εδώ ποντάρεις μόνο χρήματα;

 

Μα αυτο που εβαλες στην φωτο το γραφει ακριβως πανω CSGOLOUNGE δεν το βλεπεις?

Αυτου πονταρεις skins και παιρνεις skins, οχι λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω... δεν αυτό που φανταζόμουν ακριβώς... αυτές τις μέρες όλοι εδώ και στο FB μιλάνε για πονταρίσματα και αντικείμενα που κερδίζουν... 

 

αυτό που λέει στην Link.png Site: φώτο , πως μπορώ να ποντάρω items εγώ ή μήπως αυτά δεν είναι bets και εδώ ποντάρεις μόνο χρήματα;

 

Θα πρέπει να βάλεις στο πεδίο στα αριστερά το trade URL σου για να μπορείς να δεις τα αντικείμενά σου και να επιλέξεις ποια θα ποντάρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτο που εβαλες στην φωτο το γραφει ακριβως πανω CSGOLOUNGE δεν το βλεπεις?

Αυτου πονταρεις skins και παιρνεις skins, οχι λεφτα.

ξέρω τι γράφει. απλώς έβλεπα αυτό που γράφει για τους άλλους και δεν ήξερα τι να κάνω για να ποντάρω και εγώ :)  

 

 

Θα πρέπει να βάλεις στο πεδίο στα αριστερά το trade URL σου για να μπορείς να δεις τα αντικείμενά σου και να επιλέξεις ποια θα ποντάρεις.

ναι το πατούσα αλλά μου έλεγε heavy load site και νόμιζα πως έκανα τίποτα λάθος, θα προσπαθήσω ξανά αύριο. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυριο εχω fnatic(παω για την εκπληξη), TSM, VP και μαλλον NaVi θα το σκεφτω το τελευταιο.

 

*** εκανες, φαινοταν οτι οι fnatic δεν ειναι σε φορμα...Για luminosity να σου πω την αληθεια δεν ξερω, προς το παρον το εχω βαλει υπερ τους αλλα δεν ξερω, εχω την αμφιβολια μου γιατι οι navi ειναι εμπειρη ομαδα και συνηθως οι ομαδες που δεν εχουν εμπειρια μπορουν πολυ πιο ευκολα να choke-αρουν (βλ tsm στην αρχη οταν καναν την ομαδα). Μου φαινεται θα βαλω navi τελικα..

 

Αν οι tsm δεν choke-αρουν και ο device και dupreeh ειναι στις μερες τους, το χουν παρει ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως το αλλαξα τελευταια στιγμη, σκεφτηκα οτι δεν ειμαι πισω να κυνηγαω την εκπληξη καθως και την φορμα της fnatic. Τωρα NaVi εχω βαλει γιατι αν και η luminosity φαινεται καλη ομαδα και παιζουν παθιασμενα δεν νομιζω οτι θα αντεξει την πιεση του Bo3, επισης ο GuardiaN θα κανει carry. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευτυχως το αλλαξα τελευταια στιγμη, σκεφτηκα οτι δεν ειμαι πισω να κυνηγαω την εκπληξη καθως και την φορμα της fnatic. Τωρα NaVi εχω βαλει γιατι αν και η luminosity φαινεται καλη ομαδα και παιζουν παθιασμενα δεν νομιζω οτι θα αντεξει την πιεση του Bo3, επισης ο GuardiaN θα κανει carry. :P

 

Αυτο λεω κ γω...Αντε να δουμε

 

Edit: virtus throw

Επεξ/σία από Haris San
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει σημερα ειναι η random cs day...Οτι ναναι γινεται πραγματικα. Οι tsm, η δευτερη καλυτερη ομαδα χανει απο τους nip που πλεον δεν ειναι καν στην καλυτερη 10αδα...Οι vp χανουν με τους g2... Το μονο που μενει ειναι αυριο να χασουν οι envy με g2. 

Μετα τελος ρε, θα κανω uninstall, θα πεταξω το Pc μου στα σκουπιδια και θα παιζω το gameboy το γκρι για παντα.

 

#csgo #randomCrapola #whatAreWeWitnessing 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρηκα για την NiP παρ'οτι σχεδον ολα τα picks μου χανουν σημερα, αν δεν ειχα αλλαξει τελευταια στιγμη την NV θα ημουν 0-3 τωρα. Τωρα πραγματικα σκεφτομαι να αλλαξω σε Luminosity το μονο σωστο pick ηταν αυτο που αλλαξα. :P

 

Δεν νομιζω οι NiP να μην ειναι στην 10αδα σιγουρα δεν παιζουν οπως παλια αλλα το individual skill τους παραμενει υψηλοτερο απο αλλες ομαδες και νομιζω μπορουν να κερδισουν τον καθενα αν ειναι στη μερα τους οπως και το αναποδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρηκα για την NiP παρ'οτι σχεδον ολα τα picks μου χανουν σημερα, αν δεν ειχα αλλαξει τελευταια στιγμη την NV θα ημουν 0-3 τωρα. Τωρα πραγματικα σκεφτομαι να αλλαξω σε Luminosity το μονο σωστο pick ηταν αυτο που αλλαξα. :P

 

Δεν νομιζω οι NiP να μην ειναι στην 10αδα σιγουρα δεν παιζουν οπως παλια αλλα το individual skill τους παραμενει υψηλοτερο απο αλλες ομαδες και νομιζω μπορουν να κερδισουν τον καθενα αν ειναι στη μερα τους οπως και το αναποδο.

 

Ειχαν πεσει παρα πολυ τον τελευταιο καιρο και ειχαν χασει και απο κατι plebs κιολας που ηταν 2nd tier team... Σημερα ηταν η μερα τους απλα. Επαιζε καλα ο friberg, o gtr και ο f0rest. Οι tsm ειναι γνωστη ομαδα που απο το αγχος choke-αρουν, οποτε φυγαν ακλαφτοι... Τωρα να τους δουμε αυριο πως θα παιξουν με lumi ή navi... Παντως το tournament ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα θα το παρουν οι nv.. Αυτοι ουτε choke κανουν ουτε τιποτα...Οι nv δεν χαριζουν καστανα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...