Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 
τα ξαναλεμε λοιπον οχι σε μια βδομαδα, αλλα οταν ερθει η source 2

 

 

Καλα..Οταν θα δεις την ανωτεροτητα του cs σε σχεση με τα υπολοιπα, θα ξαναπαιξεις. Δεν υπαρχει νοημα να παιξεις καποιο αλλο fps οπως COD ή BF παρα μονο (και μονο) για fun και για να ξεφυγεις λιγο απο το cs.. Οταν θα βαρεθεις το κλωτσοσκουφι, που απλα μπαινουν μεσα στον σερβερ και απλα κανουν οτι ναναι χωρις κανενα να παιζει το obj τοτε θα ξαναγυρισεις λιγο πισω να παιξεις λιγο tactical cs.. ;)

 

Στο Pick'em Up σε περίπτωση που δεν πετύχεις τον νικητή δεν χάνεις και το sticker έτσι?

 

Προφανως και οχι!

 

Πηρα και drop εγω αλλα ειναι σκουπιδι, εχει 1.9 -____-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω σε ένα cobblestone drop  :-) . Πάντως νομίζω θα ήταν πιο ωραίο αν δικαιώσουν drop μόνο στα match στα οποία έπαιζες pickem. Έτσι θα είχες και περισσότερες πιθανότητες για να πάρεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΜΜ σε πεταει λιγο σε game οτι να ναι?

Με πεταει σε deathmatch με απειρως μεγαλυτερα ρανκ απο μενα.

Νταξει δε με χαλασε,2ος που βγηκα αλλα και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΜΜ σε πεταει λιγο σε game οτι να ναι?

Με πεταει σε deathmatch με απειρως μεγαλυτερα ρανκ απο μενα.

Νταξει δε με χαλασε,2ος που βγηκα αλλα και παλι.

Uwotm8 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας την εκανε η fnatic στο pick'em κατα τα αλλα αν κερδισει και η NV τωρα αυτη θα ειναι η μονη απωλεια οπως χτες η NiP, απο παιχτες για σημερα ειχα flusha/kioshima/device/apex/jdm, μονο ο flusha ειδα οτι ειχε καπως καλο kdr oi υπολοιποι δυστυχως δεν ειδα, θα δω στο τελος της μερας τι εκανα.

 

Οσο για τα λεφτα ναι στην ουσια δινεις για ενα αχρηστο badge αλλα δεν εχω ξαναπαιξει και ειπα να το κανω μηπως παρω ενα αν ηταν κατι συχνο δεν το εκανα φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας την εκανε η fnatic στο pick'em κατα τα αλλα αν κερδισει και η NV τωρα αυτη θα ειναι η μονη απωλεια οπως χτες η NiP, απο παιχτες για σημερα ειχα flusha/kioshima/device/apex/jdm, μονο ο flusha ειδα οτι ειχε καπως καλο kdr oi υπολοιποι δυστυχως δεν ειδα, θα δω στο τελος της μερας τι εκανα.

 

Οσο για τα λεφτα ναι στην ουσια δινεις για ενα αχρηστο badge αλλα δεν εχω ξαναπαιξει και ειπα να το κανω μηπως παρω ενα αν ηταν κατι συχνο δεν το εκανα φυσικα.

 

Εγω το fantasy team δεν το επαιξα, αλλα νομιζω οτι για clutcher και entry fragger θα παει ο dupreeh...Εχει χασει 3 απο τα 41 clutches που εχει κανει..

Το ΜΜ σε πεταει λιγο σε game οτι να ναι?

Με πεταει σε deathmatch με απειρως μεγαλυτερα ρανκ απο μενα.

Νταξει δε με χαλασε,2ος που βγηκα αλλα και παλι.

 

Το MM ειναι για competitive μονο και δεν σε βαζει με οτι ναναι ranks αλλα μονο ισαξια με σενα.

Το deathmatch δεν βασιζεται σε ranks,μιας και ειναι mode για practice και τιποτα αλλο οποτε πρεπει να 

παιζεις με καλυτερα ατομα απο σενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκανε ενα clutch kill ο kioshima :P αλλα ναι σημερα δεν βλεπω να παιρνω αρκετους ποντους στο fantasy, anyway οποιοδηποτε badge καλο θα ειναι. :P

 

Επισης fnatic vs luminosity, κλασσικα αλαζονες οι fnatic καπου στο 5-0 εκει αρχισαν τις χαζομαρες και το πληρωσαν, νομιζω πανε να γινουν οι νεοι NiP. Αν και εχασα το pick την χαρηκα τη νικη της LG στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματσάρα ήταν το EnvyUs εναντίον Titan. Apex για μένα MVP of the match. Βέβαια το ace του seized ήταν εξαιρετικό!

 

nv navi εννοεις... ματσαρα δεν το λες μιας και οι nv νικησαν σουπερ ιζι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nv navi εννοεις... ματσαρα δεν το λες μιας και οι nv νικησαν σουπερ ιζι :P

 

Ναι μπερδεύτηκα. Super easy έγινε στα τελευταία rounds. Είχε πολύ ωραία plays στο πρώτο half και από τις 2 teams.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3η μερα εχω fnatic/g2/NiP/NaVi, με βλεπω να χανω παλι την NiP αλλα πιστευω με το individual skill τους μπορουν να παρουν το Bo3, απο παιχτες εχω commando: olofmeister, clutch: flusha, eco: f0rest, entry: rain(μπορει να αλλαξω με Krimz) και sniper: GuardiaN.

 

Top 1% στο pick em και 10% στο fantasy μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το MM ειναι για competitive μονο και δεν σε βαζει με οτι ναναι ranks αλλα μονο ισαξια με σενα.

Το deathmatch δεν βασιζεται σε ranks,μιας και ειναι mode για practice και τιποτα αλλο οποτε πρεπει να 

παιζεις με καλυτερα ατομα απο σενα..

Xcuse me ,νομιζω οτι το ΜΜ περιλαμβανει και τα casual.Παντως δε πρεπει να εχει και ενα παρομοιο επιπεδο και εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xcuse me ,νομιζω οτι το ΜΜ περιλαμβανει και τα casual.Παντως δε πρεπει να εχει και ενα παρομοιο επιπεδο και εκει?

 

Οχι. Αυτο ειναι το νοημα, οτι τα αλλα παιχνιδια ειναι unranked. Αφου το λεει η λεξη casual. Αν το casual το κανεις ranked τοτε εχεις το competitive (- του οτι ξεκινας παντα με armor στο round στο casual).

Μας την εκανε η fnatic στο pick'em κατα τα αλλα αν κερδισει και η NV τωρα αυτη θα ειναι η μονη απωλεια οπως χτες η NiP, απο παιχτες για σημερα ειχα flusha/kioshima/device/apex/jdm, μονο ο flusha ειδα οτι ειχε καπως καλο kdr oi υπολοιποι δυστυχως δεν ειδα, θα δω στο τελος της μερας τι εκανα.

 

Οσο για τα λεφτα ναι στην ουσια δινεις για ενα αχρηστο badge αλλα δεν εχω ξαναπαιξει και ειπα να το κανω μηπως παρω ενα αν ηταν κατι συχνο δεν το εκανα φυσικα.

 

Και γω τα ιδια εβαλα στο Pick em, νομιζω θα νικησουν οι nip, εκτος αν παιξουν cobble παλι! Τι στο διαολο γινεται με την cobble ***?? Το 75% των match ειναι εκει, ελεος!

Στο αυριανο το δυσκολο ειναι fnatic nv...αυτου δεν ξερω τι θα γινει :\

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μπορεί κάποιος να μου στείλει το link  που ποντάρεις αντικείμενα στους αγώνες; Μπορώ να ποντάρω ότι νάνε; ακόμα και Ρ90 Safari Mesh (ξεθωριασμένο);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...