Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω καταλάβει κάτι όσο ανεβαίνεις έχει περισσότερα cheateria αυτόματο είναι?Είμαι supreme και έχει βρόμισει ο τόπος στο wh και όχι το wh που λένε οι άσχετοι έχω κάτσει και τα κάνω spectate και όντως ειναι.Έλεος volvoοο 

 

Αστο μην το ψαχνεις , ειδικα απο lem κι επειτα hacks συναντας ποιο συχνα . Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να παραμεινεις ψυχραιμος , να παξεις οσο ποιο καλα μπορεις κι απλα να τον κανεις report , ουτε spam στο chat , ουτε rage , δεν βοηθουν σε τιποτα. Εδω hackαρουν σε pugs οπως face it , esea , κι στο fpl , εχουν πιασει pros κι εικαζεται οτι υπηρχαν  hacks στο cologne 2014 , στο mm δεν θα υπαρχουν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

έχω κολλήσει DMG. να πω την αλήθεια σε κακάgames ούτε MGE δεν είμαι αλλά σε καλές μέρες λιώνω κορμιά. 

 

ισοροπούνε τα πράγματα δλδ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βρηκα ασχημο αυτο το video αν και το autopilot βοηθαει αρκετα σε συγκεκριμενες περιπτωσεις και τρωει κραξιμο στο reddit, παντως εχει δικιο γιατι αυτο το κανω συνεχεια και εγω, αλλαζω αναλυσεις/settings/crosshairs και παιζω καλυτερα για λιγο αλλα μετα παλι τα ιδια. Τελικα αποφασισα να μην το κανω εδω και καποιες μερες, το πολυ πολυ να αλλαξω crosshair και αυτο οχι οταν παιζω ασχημα. DMG ειμαι και εγω αλλα προς το upper mge δεν εχω κανει stabilize ακομα σε αυτο το "περιεργο" να το πω rank. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω φαει μπαν σε cevo faceit απο 1 game στο καθε ενα μονο και μονο για να δω το anticheat τους

cevo : ban μονο οταν δουν το demo σου και εκτος αν πεσεις σε game με mod(premium δλδ)

anticheat δεν εχουν δλδ

faceit: εχουν anticheat αλλα και αυτο πιανει μονο σε rage bot αμα το ρυθμησεις σε legit σου κλανουν

γι αυτο και ολα τα αγοραστα cheat δινουν δυνατοτητα ολα να το χρησημοποιησεις στο face it και το διαφημηζουν κιολας.

 

τεσταρισμενα με free cheat απο γνωστο site με ολα κιολα απο ενα game στο καθε σερβερ.

στο face it επειδη επαιζα εκει τελευταια μονο παρατηρηστε οτι υπαρχουν boosters για τα lvl

δλδ 1 ατομο με premium και αντι να παιξει 5 v 5 premium χανει τον χρονο του με τους free users

και ολως τυχαιως οταν μπεις στο προφιλ του βλεπεις 3-4 φιλους με τους οποιους παιζει σε free ladder

και κανουν τα τρελλα κολπα 4-5 γυρους τα κλεινουν και μετα παλι το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινω 1 game, με κανουν 2 rounds tk με αφηνουν με 30, σκοτωνω 3, με κανουν votekick.

Μπαινω 2ο game, τυχαινω με 4αδα αλβανων στο team, μιλανε ολη την ωρα αλβανικα, δεν παω μαζι τους 1 round, με κανουν votekick.

 

Mm in a nutshell

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

YuyFI3O.png

 

Και γω global! (αυτο ειναι το smurf μου).

 

Να πω 2 λογια... 

 

Τα ranks γενικα εχουν γινει οτι ναναι. Πλεον το DMG και το LE, ειναι το παλιο gold nova... Δεν λεω πως ειναι καλυτερα να εχεις hackers αλλα για να το παω global μου βγαλε την παναγια και ειδου ο λογος. Ειμαι καλυτερος απο supreme rank, αλλα δεν ειμαι ΤΟΟΣΟ ετσι ωστε να κουβαλησω ΟΛΗ την ομαδα. Το τι παιχτες εχω συνατησει δεν μπορω ακομα να το πιστεψω.... Πραγματικα γελαω με αυτα που βλεπω... LEM rank και να μην μπορεις να κανεις ενα αξιοπρεπες spray αλλα ομως να χεις το karambit... Εκτος απο το skill πεδιο που αυτο δεν γινεται να το χουν ολοι, αυτο που δεν μπορω να συγχωρησω ειναι το game sense, που ειναι ανυπαρκτο...

 

Αυτο το smurf το εχω απο παλια, πριν γινουν οι αλλαγες με τα ranks...και τοτε το ειχα LE, στα 10 πρωτα wins. Για να βγω LE ομως επαιξα και με silvers και με novas...Το gameplay το τωρινο στο LE μου θυμιζει αυτο των novas, αχταρμουτσολοϊ...

 

Επισης οποιος παλια ηταν LE και πανω τωρα ειναι global...Στο global υπαρχει τετοιο variety που απλα γινεται οτι ναναι...Οι παλιοι παιχτες ειναι σαν να εχουν cheats, δεν υπαρχει διαβαθμιση πλεον...Κανονικα στο global θα πρεπει να μπουνε 5 εσωτερικα ranks, οπως εχει στο lol σε καθε division...

 

Αχταρμας τελειως...Απο κει που μονο το 5% ηταν global τωρα ειναι το 15% ξερω γω, επειδη συγχωνευτηκαν τα 4 πανω ranks... Αυτη την στιγμη το silver και το gold δεν εχουν νοημα υπαρξης, αφου κυριολεκτικα ειναι αδεια! Οσοι ξεκινανε τωρα το παιχνιδι μεσα σε 1 μηνα μπαινουν MGE και DMG... random crapola δηλαδη!

 

Προφανως και δεν ειμαι global παιχτης (σε σχεση με τους παλιους) και λυπαμαι που το λεω αλλα το παιχνιδι ηταν καλυτερο με cheaters... Οσο θλιβερο και αν ειναι αυτο.

Επεξ/σία από Haris San
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YuyFI3O.png

 

Και γω global! (αυτο ειναι το smurf μου).

 

Να πω 2 λογια... 

 

Τα ranks γενικα εχουν γινει οτι ναναι. Πλεον το DMG και το LE, ειναι το παλιο gold nova... Δεν λεω πως ειναι καλυτερα να εχεις hackers αλλα για να το παω global μου βγαλε την παναγια και ειδου ο λογος. Ειμαι καλυτερος απο supreme rank, αλλα δεν ειμαι ΤΟΟΣΟ ετσι ωστε να κουβαλησω ΟΛΗ την ομαδα. Το τι παιχτες εχω συνατησει δεν μπορω ακομα να το πιστεψω.... Πραγματικα γελαω με αυτα που βλεπω... LEM rank και να μην μπορεις να κανεις ενα αξιοπρεπες spray αλλα ομως να χεις το karambit... Εκτος απο το skill πεδιο που αυτο δεν γινεται να το χουν ολοι, αυτο που δεν μπορω να συγχωρησω ειναι το game sense, που ειναι ανυπαρκτο...

 

Αυτο το smurf το εχω απο παλια, πριν γινουν οι αλλαγες με τα ranks...και τοτε το ειχα LE, στα 10 πρωτα wins. Για να βγω LE ομως επαιξα και με silvers και με novas...Το gameplay το τωρινο στο LE μου θυμιζει αυτο των novas, αχταρμουτσολοϊ...

 

Επισης οποιος παλια ηταν LE και πανω τωρα ειναι global...Στο global υπαρχει τετοιο variety που απλα γινεται οτι ναναι...Οι παλιοι παιχτες ειναι σαν να εχουν cheats, δεν υπαρχει διαβαθμιση πλεον...Κανονικα στο global θα πρεπει να μπουνε 5 εσωτερικα ranks, οπως εχει στο lol σε καθε division...

 

Αχταρμας τελειως...Απο κει που μονο το 5% ηταν global τωρα ειναι το 15% ξερω γω, επειδη συγχωνευτηκαν τα 4 πανω ranks... Αυτη την στιγμη το silver και το gold δεν εχουν νοημα υπαρξης, αφου κυριολεκτικα ειναι αδεια! Οσοι ξεκινανε τωρα το παιχνιδι μεσα σε 1 μηνα μπαινουν MGE και DMG... random crapola δηλαδη!

 

Προφανως και δεν ειμαι global παιχτης (σε σχεση με τους παλιους) και λυπαμαι που το λεω αλλα το παιχνιδι ηταν καλυτερο με cheaters... Οσο θλιβερο και αν ειναι αυτο.

νομίζω οτι χρειάζεται ενα κάποιου είδους reset  στα ranks ώστε να αποσυμφοριθει η ποσότητα αυτών που εχουν "μπουκώσει" προς τα πάνω το ladder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω οτι χρειάζεται ενα κάποιου είδους reset  στα ranks ώστε να αποσυμφοριθει η ποσότητα αυτών που εχουν "μπουκώσει" προς τα πάνω το ladder

 

Δεν ξερω τι θελει παντως εγω πηγα soloq σε global. Ουτε 1 match δεν μπηκα premade. Παλιοτερα αν και ειχα καλα stats και στο esea ειχα 12 rws πιστευω για να φτασω supreme θα πρεπε να χω 5αδα και να γαμηθω και στο practice..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παιξει κανενας pick em challenge και fantasy team για το major??

Εχω παιξει, εχασα μονο την NiP μεχρι στιγμης και μαλλον κλεινω με NaVi, και κατι μου ελεγε οτι θα χασουν αλλα ειμαι λιγο NiP fanboy να πω την αληθεια.

 

fantasy team ειχα βαλει flusha/get_right/device/JW/GuardiaN δεν ξερω τι ακριβως εκαναν και ποσους ποντους πηρα γιατι δεν ειδα, μονο την NiP βασικα και δεν πηρα τιποτα απο τον τραγικο get_right που εχανε spray στα 20m και εξ'επαφης χωρις να τον εχουν δει με το p250 και τα εχανε.  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αντε να ερθει το zowie λοιπον να παω LE(LE) και να σβησω επιτελους απο τον δισκο αυτο το ρετουσαρισμενο  pay2skin  CSS του gaben, ερχεται    ολοκληρο SQUAD και εμεις ασχολουμαστε με το καλυτερο online του 2000 :P

 

ετσι ειπα και ετσι  εκανα :D 

 

10 ματσακια σερι - ολα νικες  

 

mg2->mge->dmg>-LE-> uninstall   με 97 wins και 331hrs  total :P 

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=543568652

 

οριστε και ενα σχετικα close game απο τα 3 που επαιξα οταν ηρθε το ιππικο (carry burglar aka bossy smurf :P

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-5pwMu-PnkSU-Dcmpq-NRZos-XD8aC

 

καλο κουραγιο σε οποιον συνεχiζει αυτο το συναρπαστικο (αλλα  και ψυχοφθορο) ταξιδι του comp ΜΜ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειπα και ετσι  εκανα :D

 

10 ματσακια σερι - ολα νικες  

 

mg2->mge->dmg>-LE-> uninstall   με 97 wins και 331hrs  total :P

 

 

 

 

 

Τα ξαναλεμε σε καμια βδομαδα...

 

Εχω παιξει, εχασα μονο την NiP μεχρι στιγμης και μαλλον κλεινω με NaVi, και κατι μου ελεγε οτι θα χασουν αλλα ειμαι λιγο NiP fanboy να πω την αληθεια.

 

fantasy team ειχα βαλει flusha/get_right/device/JW/GuardiaN δεν ξερω τι ακριβως εκαναν και ποσους ποντους πηρα γιατι δεν ειδα, μονο την NiP βασικα και δεν πηρα τιποτα απο τον τραγικο get_right που εχανε spray στα 20m και εξ'επαφης χωρις να τον εχουν δει με το p250 και τα εχανε.  :-(

 

Ρε γαμωτο, αγοραζεις τα stickers, παιζεις...Αντε στο τελος να παρεις medal. Το θεμα ειναι οτι πετας πραγματικα τα λεφτα σου γιατι τελικα δεν παιρνεις κατι πισω! Το medal να το βαλω στο κωλο του gaben,τι να το κανω... Πεταμενα λεφτα πουτανα volvo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ξαναλεμε σε καμια βδομαδα...

 

 

εχουμε και λεμε 
 
 
Dirty Bomb :  εχει γυρω στους 6k παικτες να ασχολουνται,  θυμιζει αρκετα το Enemy Territory και το RTCW που τα ειχα λιωσει πιτσιρικας παλευοντας με το packet loss της ISDN με intellimouse explorer στο αριστερο χερι(dafuq) , ηχειακια διπλα απο την οθονη accel  απο τα windoze και sensitivity 7.5 xD  ( με αλλα λογια το εχω τρελο απωθημενο :P  ) επισης  διαθετει competitive matchmaking σε φαση csgo
 
Insurgency : απο τα πιο επιτυχημενα  HL2 mod, εχω ηδη 166 ωρες απο προπερσι, αμα μπει comp mm (λενε για νοεμβριο) παιζει να κολλησω ασχημα 
 
Planetside 2 + Battlefield 4 που το αρχισα το πρωι :  τα λογια περιττευουν 
 
το csgo οσο εθιστικο και να ειναι, οσο "βαθος" και να εχει το gunplay του με τα recoil patterns  τα accuracy penalties κλπ σου δινει την αισθηση του deja-vu, ειδικα αμα  ασχολειται καποιος  on and off απο την 1.2  σαν εμενα. 
 
ακομα και αν ειχα το απαιτουμενο ελευθερο χρονο να διαθεσω για να ανεβω πιο πανω, το cs σε υψηλο  επιπεδο δεν απαιτει μονο να του αφιερωσεις ωρες αλλα και τον ιδιο τον εαυτο σου. Δεν μπορεις  ξερω γω να παιζεις και αλλα fps την ιδια περιοδο  που ασχολεισαι με αυτο, μια φορα πηγα να παιξω στο καπακι μετα απο 2ωρο στο titanfall και οποτε τους εβλεπα να ερχονται ηθελα να κανω wallrun  στον τοιχο διπλα απο το mid xD - το minimap για παραδειγμα μου πηρε πολυ καιρο μεχρι να μαθω να το αξιοποιω, ειχα συνηθισει σε planetside και BF που το εχουν κατω αριστερα. 
 
για το τοξικο community τα ειπαμε και πιο πανω, εχουμε γεμισει ανηλικα και μαντραχαλαδες NEETs που γουσταρουν να rageαρουν απλα για να  νιωσουν  καποιοι.
 
απο τα 10 ματσακια που επαιξα χθες τουλαχιστον στα 3 η αντιπαλη ομαδα στο 2ο half αρχιζε να κανει call votes για να κικαρουνε τον τελευταιο τους,  καταληγαμε μετα να παιζουμε τους τελευταιους γυρους  5v4 ( οχι οτι με χαλουσε αυτο, καθε αλλο :P
στα αλλα 2 επειδη ειχα bossy μαζι μου σκουζανε για  hacks ολη την ωρα, τυχαιο ? 
 
δεν θα μου λειψουν καθολου τετοια ατομακια, ξαναλεω οι περισσοτεροι γνωστοι μου παιζουν  σε ακυρες ωρες και δεν μπορω να τους βρισκω τα βραδια οταν ειμαι ετσι κι αλλιως ζαμπονιασμενος απο το 10ωρο στην δουλεια. 
 
Lobby αποκλειστικα για ενηλικους / φιλτρα για οσους μιλανε ρωσσικα / comp mm  servers με αυξημενο tickrate επρεπε να ειχανε μπει ηδη, ειναι αδικαιολογητες παραλειψεις για τα λεφτα που εχουν βγαλει απο το market(στο οποιο δεν εχω δωσει ουτε 10 cent btw)
 
 εδω κοτζαμ ΕΑ ("η χειροτερη εταιρεια ολων των εποχων") μετα απο 1μιση χρονο ατελειωτου κραξιματος ξοδεψε χρηματα και σουλουπωσε τα ασουλουπωτα, δωρεαν περιεχομενο ενα σωρο bug fixes - μεχρι και 32αρηδες server εχουν βαλει με 144hz ενω οταν ειχε πρωτοβγει το game  ολοι παιζανε σε παραφορτωμενα μπρικια adaptive tickrate στα 10-30, ας παει να πνιγει ο τετραπαχος πινγκουινος, ετσι κι αλλιως δεν τον κοβω να την βγαζει μετα τα 60 :D
 
 
τα ξαναλεμε λοιπον οχι σε μια βδομαδα, αλλα οταν ερθει η source 2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...