Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο γαματο... χαναμε 8-0 σημερα και λεγαν μλκιες στο chat οι αντιπαλοι "inc 16-0" και τετοια, αλλα κανενας δεν απαντουσε απο μας...Τους ελεγα εγω παμε μπορουμε να νικησουμε κτλ...βγαλαμε 7-8 half, και μετα νικησαμε 16-9... boomerang 

Αυτο εγινε κυριως γιατι δεν υπηρχε κανενας toxic στην ομαδα και οταν χαναμε δεν εβριζε κανενας... Και περιεργως ηταν ολοι Ρωσοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιξε κανα τζοκερ :P

 

εγω ειχα τον JW με 7-18 σκορ να μας κανει υποδειξεις και να κραζει για το παραμικρο λαθος :S  ενα ζωακι με 10cm/360 sens που δεν ακουγε βηματα πισω του :@

 

το κλασιμο ειναι οντως η καλυτερη αντιμετωπιση, εδω επαιζε ο bossy  ( global elιte πλεον ) και με το που εκανε ενα μικρο fail στην dust πεταχτηκε ο random-ass και του εγραψε " omg uninstall cs nao pl0x " 

 

 

γι αυτο θελω να παρατησω το game μετα τα 2 promotion, απλα δεν παλευετα η πλειοψηφια των random, οι πιο πολυ γνωστο μου παιζουν σε ακυρες μερες/ωρες για το δικο μου προγραμμα + οτι θελει τρελο dedication στα πιο υψηλα rank πιστευω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα mute απο δω και περα και ας χασω τα callouts, εχασα ολο το CT side να ακουω τον βλακα και να μην μπορω να συγκεντρωθώ να παιξω οχι τιποτα αλλο μιλαγε και συνεχεια και δεν ακουγα steps κτλπ, τουλαχιστον εδινα σωστο info και παντα εκανα smokes/flashes, καλα δεν καταλαβαινουν οτι ειναι team-based game και μονο ζημια κανουν?? Να ηταν free for all/deathmatch w/e να το καταλαβω να βγαζεις το αχτι σου..

 

Αν ενας δεν τραβαει, δεν κανει καλο παιχνιδι μπορει να παιξει παντα support μεχρι να ζεσταθει η τελος παντων να ειναι χρησιμος και με αλλους τροπους entry frag/bait/exchange kills, αλλα προφανως το 99% του community ασχολείται να γινει kennyS με το awp η κοιταει μονο ποσα frags εχει ο καθενας, απο strategy 0..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα,

 

Μέσω family share μπορείς να παίξεις online?

Τα family share δε παιζονται online.

γι αυτο θελω να παρατησω το game μετα τα 2 promotion, απλα δεν παλευετα η πλειοψηφια των random, οι πιο πολυ γνωστο μου παιζουν σε ακυρες μερες/ωρες για το δικο μου προγραμμα + οτι θελει τρελο dedication στα πιο υψηλα rank πιστευω. 

Αυτο ακριβως λεω και γω σε κατι καμμενα παιδια που παιζουμε csgo  μαζι (ΟΠΟΤΕ μπαινω, δηλαδη σπανια).

Επειδη στα πρωτα 2 games δε βαραω καθολου γκρινιαζουν και δε μπορουν να καταλαβουν οτι οσο το αφηνεις τοσο σε αφηνει.Αυτοι παιζουν καθε μερα 10ωρα και ειναι ζεστοι παντα, ενω αν το αφησεις για καμια βδομαδα το παιχνιδι στην αρχη (εμενα τουλαχιστον) ειναι σαν να παιζεις πρωτη φορα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα family share δε παιζονται online.

 

Δεν ισχύει γενικά αυτό. Έχω καταφέρει να παίξω πχ Orcs Must Die 2 με φίλο που το έπαιζε με family share από κάποιον άλλον. Στο CS:GO λογικά θα ισχύει όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει γενικά αυτό. Έχω καταφέρει να παίξω πχ Orcs Must Die 2 με φίλο που το έπαιζε με family share από κάποιον άλλον. Στο CS:GO λογικά θα ισχύει όμως.

Εγω παλι εχω 345 παιχνιδια family shared απο εναν φιλο και εχω δοκιμασει να παιξω online τουλαχιστον τα 25-30 και δε γινοταν κανενα.

 

Including csgo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο off-topic απλά για να μου φύγει η απορία. Για να παίξεις game που μοιράζεσαι από κάποιον άλλο, πρέπει αυτός να είναι offline από το steam ή να μην παίζει ταυτόχρονα το ίδιο παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο off-topic απλά για να μου φύγει η απορία. Για να παίξεις game που μοιράζεσαι από κάποιον άλλο, πρέπει αυτός να είναι offline από το steam ή να μην παίζει ταυτόχρονα το ίδιο παιχνίδι;

Να μην ξεκινήσει οποιοδήποτε παιχνίδι. Μόλις ξεκινήσει κάποιο, θα σου βγάλει μήνυμα και θα τερματιστεί το παιχνίδι που παίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ξεκινήσει οποιοδήποτε παιχνίδι. Μόλις ξεκινήσει κάποιο θα σου βγάλει μήνυμα και θα τερματιστεί το παιχνίδι που παίζεις.

 

Ε γτπ δλδ, γιατι αν ειναι ετσι απλα σου δινει τον κωδικο απο το steam (η βαζει εναν temp password) και μπαινεις και παιζεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτόν το λόγο έγινε το Family Sharing, γιατί με βάση τους Όρους Χρήσης δεν επιτρέπεται να μοιράζεσαι τον κωδικό σου με άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ξεκινήσει οποιοδήποτε παιχνίδι. Μόλις ξεκινήσει κάποιο, θα σου βγάλει μήνυμα και θα τερματιστεί το παιχνίδι που παίζεις.

Εγω παντως επαιζα far cry 4 απο τα shared και ο φιλος μου street fighter και δεν ειχαμε κανενα προβλημα :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε γτπ δλδ, γιατι αν ειναι ετσι απλα σου δινει τον κωδικο απο το steam (η βαζει εναν temp password) και μπαινεις και παιζεις..

 

Ότι είπε ο Infinity. Επίσης online μπορείς να είσαι στο steam σου ενώ κάποιος φίλος/συγγενής μοιράζεται το παιχνίδι από σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε γτπ δλδ, γιατι αν ειναι ετσι απλα σου δινει τον κωδικο απο το steam (η βαζει εναν temp password) και μπαινεις και παιζεις..

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ γιατί θέλαμε να παιξουμε με τα φιλαράκια κανα ΑοΕ 2 μιας και το είχα και ενώ ήμασταν στο ίδιο σπίτι, ίδιο δίκτυο, το Family Sharing μόλις άνοιξε πέταξε τον υπολογιστή μου και έμεινε στον άλλον. Κοινώς, μην το ψάχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταλάβει κάτι όσο ανεβαίνεις έχει περισσότερα cheateria αυτόματο είναι?Είμαι supreme και έχει βρόμισει ο τόπος στο wh και όχι το wh που λένε οι άσχετοι έχω κάτσει και τα κάνω spectate και όντως ειναι.Έλεος volvoοο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...