Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lol

 

προφανως το παιδι ρωταει στο βιντεο που ανεβασα πως μπορω και βλεπω που ειναι οι αντιπαλοι. Αυτο γινεται γιατι αυτο που ανεβασα ειναι το demo του παιχνιδιου, το οποιο το βλεπεις μετα το τελος του παιχνιδιου! To βιντεο δεν το εκανα recording καθως επαιζα το παιχνιδι live. Το να εχεις wallhack (δλδ να βλεπεις που ειναι οι αντιπαλοι) ειναι cheat και οποιος εχει cheat καλυτερα ας αυτοκτονησει..

 

in real-life

 

 

 

Τωρα εσυ που δινεις και site για hacks τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eυχαριστω.  :-D

Ωστε προκειται για cheat.Eγω νομιζα οτι ηταν καποια ρυθμιση στο παιχνιδι χαχα.

Ειπαμε....ειμαι νεος.

Δεν ειμαι cheat τυπος οποτε δε θα παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://aimware.net/

 

Εδω εισαι, το διαφήμιζε random τυπος που πετυχα στο MM..  :-(  

έλιωσα στο γέλιο............. και μετά έκλαψα λίγο για το community μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω.  :-D

Ωστε προκειται για cheat.Eγω νομιζα οτι ηταν καποια ρυθμιση στο παιχνιδι χαχα.

Ειπαμε....ειμαι νεος.

Δεν ειμαι cheat τυπος οποτε δε θα παρω.

 

Οχι, προφανως δεν εχει νοημα να παιξεις αν ξερεις που ειναι οι αλλοι... Στο counter strike επειδη ειναι και competitive παιχνιδι (δλδ υπαρχουν pro teams οπως στο lol κτλ που παιζουν για λεφτα) μπορεις να κανεις spectate το παιχνιδι, και μονο οι spectators Μπορουν να βλεπουν τα περιγραμματα των αντιπαλων...Επισης δεν γινεται να μπεις να παιξεις και να πεις εναν φιλο σου να κανει spectate και να σου λεει που ειναι οι αλλοι, οταν παρακολουθεις ενα game εχεις delay περιπου 2 rounds (μονο στο casual/unranked δεν εχει)... Αμα ξεκινησεις να παιζεις κτλ θα καταλαβεις περισσοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol

 

προφανως το παιδι ρωταει στο βιντεο που ανεβασα πως μπορω και βλεπω που ειναι οι αντιπαλοι. Αυτο γινεται γιατι αυτο που ανεβασα ειναι το demo του παιχνιδιου, το οποιο το βλεπεις μετα το τελος του παιχνιδιου! To βιντεο δεν το εκανα recording καθως επαιζα το παιχνιδι live. Το να εχεις wallhack (δλδ να βλεπεις που ειναι οι αντιπαλοι) ειναι cheat και οποιος εχει cheat καλυτερα ας αυτοκτονησει..

 

in real-life

 

 

 

Τωρα εσυ που δινεις και site για hacks τι να πω...

Οτι προφανως κανω πλακα και δεν υποστηρίζω τα cheats?? :P Νομιζω φανηκε και απο το emoticon..

 

Παντως εκτος απο αυτο εχω πετυχει και ατομα να διαφημιζουν το boosting24.com η κατι τετοιο, τα εχω μαθει ολα τα κολπα απο world of mouth θελοντας και μη εμαθα οτι αμα θες πληρωνεις για να σε ανεβασει αλλος στο lobby.. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επιτελους ηρθε το zowie g-tfx απο Δανια οποτε ξαναρχισα κι εγω ( https://lh5.googleusercontent.com/-waEhnGTBE4A/VibMegm-gTI/AAAAAAAACuM/8z-PQY6iR4g/w1153-h865-no/15%2B-%2B1) , εχασα το rank στο ενδιαμεσο λογω inactivity αλλα δεν βαριεσαι. 

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-reBmm-wiL5R-JcznP-afJBy-XfP7B

 

5:47 δεν τους χαλασε καθολου :D

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-KqVw6-OrNfJ-67mpY-ZashK-sbjsF

 

45:21 πρεπει να ακουστηκανε πολλα για την μανα και το σπιτι του Ricks εδω περα :P

 

top fragger και στα  2 ματσακια, #roadtoLE να ξεμπερδευω με το condition zero : source   επιτελους :P

 

 

edit : link fixed 

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετυχαινω smurf με 14 ωρες στην ομαδα μου(φρεσκος dmg εγω), παιζω λιγο αθλια σαν ct αλλα απο τον 2ο γυρο(0 kills) αρχισε ο τυπος τα noob κτλπ, προσπαθησα ηρεμα να του εξηγησω οτι ειναι απλα ενα κακο παιχνιδι και να ηρεμησει αλλα τιποτα εκει εχει κολλησει με εμενα μου λεει πηγαινε καλυτερα afk κτλπ, τελικα εκανα 5 kills σαν ct και ειμαι τελευταιος. Στο T site κανει αυτος 5 kills και εγω 15-16 και τον περναω τελικα στο score, επισης ο φιλος του που μου την ελεγε και αυτος τελειωσε το παιχνιδι 10-22..

 

Χασαμε αλλα sweet revenge.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκιμασα εγω με ενα απο τα αρχαια μου account 

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561197963578081

 

δεν ξεκιναει με τιποτα το matchmaking :S 

 

 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-bx99y-OBQ4O-BrMQp-6dcqw-F3VTB

 

^

 

αρκετα καλο game για solo queue, μαλλον οι περισσοτεροι καρκινοι μπαινουν τα βραδια οπου υπαρχει περισσοτερος κοσμος για να  τον τσιτωσουν :/

 

παραγγειλα χθες κατι πραγματακια για ατο htpc btw, ισως δοκιμασω το βραδυ ενα kingston hyperx fury medium (30x36) που το θελω για το σαλονι.

 

θα πρεπει βεβαια να παω απο 1.3 sens 800dpi (48cm/360) στo 1.9 για να με χωρεσει το pad, the horror :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...