Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες το competitive στο CSGO είναι σαν τα ranked του LOL; Δηλαδή κάθε χρόνο γίνεσαι unranked (αν ναι πότε συμβαίνει αυτό ;) και αν δεν παίζεις για κάποιο διάστημα σε ρίχνει rank (αν ναι ποιο είναι αυτό το διάστημα ;)

δεν χανεις μετα απο ενα χρονο το rank σου στο cs.Η μονη αλλαγη ειναι οτι αν δεν παιξεις καθολου σε 30 μερες χανεις το rank σου και πρεπει να κανεις 1 win για να το ξαναπαρεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω εχω ενα θεμα πεδια μπενω κανονικα στο game πεζω ενα μαπ και στο επομενο με πεταει λει το αρχειο cs go δεν βρεθικε...καπιος με ειχε πει οτι πρεπι να μπω μεσα στα αρχεια και το ΄΄1΄΄ να το κανο 0 αλα δεν ξερω πιο αρχειο εινε...

Επεξ/σία από S0TOSG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2015_10_16_00001.jpg

 

GLOBAL MANMU !!

My work is done... :P

Nice job :D

 

Solo επαιζες, premade η με 2-3 φιλους πχ+randoms?? Επισης πια πιστα επαιζες περισσοτερο? Ρωταω γιατι εχω ψιλοκολλησει MGE αν και ειμαι consistent top fragger δεν μπορω να ανεβω σε solo q, επισης παιζω μονο dust 2 και αναρωτιέμαι αν ειναι smurf-infested.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω μαζί με ένα φιλαράκι Έλληνα που είναι global επίσης και καμία φορά με έναν άλλον Γερμανό που γνώρισα από το game που είναι eagle 2. Πολύ σπάνια δηλαδή πάνω από 3 premade. Και καμιά φορά και solo. Από πίστες παίζω inferno-mirage-dust 2 και ενίοτε και cache.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nice job :D

 

Solo επαιζες, premade η με 2-3 φιλους πχ+randoms?? Επισης πια πιστα επαιζες περισσοτερο? Ρωταω γιατι εχω ψιλοκολλησει MGE αν και ειμαι consistent top fragger δεν μπορω να ανεβω σε solo q, επισης παιζω μονο dust 2 και αναρωτιέμαι αν ειναι smurf-infested.

Εγω πλεον δεν παιζω dust2, την εχω βγαλει εντελως απο το map pool.Ειναι οντως smurf-fest μαζι με inferno.Αν και τωρα τελευταια εχω παρατηρησει πολλα smurf και σε cache.Κυριως παιζω mirage, cache, overpass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κολλήσει Eagle (ανέβηκα Master αλλά με έριξε στη μια ήττα) αν και συνεχώς top fragger σε solo queue. Γενικά είχα διαβάσει ότι όσες πιο πολλά competitive wins εχεις, τόσο πιο δύσκολο γίνεται το rank up/down. Ε με 650+ δεν βλέπω να φτάνω με αυτό το acc GE. Γενικά το solo queue στα Legendary Eagle + ranks παλεύεται. Στα Guardian μην το επιχειρείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους ξεκινησα να παιζω λιγο ξανα...Μου εστειλαν factory refurbished msi gtx 770 η msi για την καρτα μου που ειχε χαλασει... Στην αρχη οταν επαιξα μετα απο 3 βδομαδες ενιωθα οτι πιανω πρωτη φορα ποντικι να παιξω games... Αλλα ενταξει σιγα σιγα συνηθιζω ξανα... Τωρα εχω και τα 2 acc (main & smurf) σε supreme. 

 

Ειδικα χθες επαιξα ενα το βραδυ και πετυχα 2 ελληνες στην ομαδα. Τον εναν τον καταλαβα απο την προφορα, μολις ειπε τις πρωτες κουβεντες του λεω "Ελληνας εισαι ρε βλακα?"  αθανατη Ελληνικη προφορα... Τεςπα παιζαμε d2 ως ct και δεν επαιζα καλα, ημουν 5/12 κατι τετοιο, και μου λεγε μλκιες πληρωσες να σε ανεβασουν κτλ δεν του απαντουσα γιατι γενικα αμα αρχισω να απανταω στο τελος θα τρελαθω, κανω πολυ aggravate... Ελεγε ελεγε μλκιες και τελικα τον εκανα block...Αλλαζουμε και παμε T και εκει επαιζα πολυ καλυτερα καθως δεν τον ακουγα να λεει μλκιες, τελικα τον περασα στο scoreboard (23/18), εριξα knife σε εναν και γενικα προσφερα πολυ περισσοτερα απ'οτι αυτος, και λογικα θα ελεγε μλκιες αλλα εγω τον ειχα κανει μπλοκ και δεν εβλεπα/ακουγα καν τι λεει, παιζει να νευριασε και με εκανε kick vote, ψηφιζει αυτος και ο φιλος του ναι και οι αλλοι οχι... Και στο τελος οι υπολοιποι 2 τους ακουγα να τον βριζουν και τον καναν kick vote αλλα τον εσωσε το φιλαρακι του, 15 round θα χε παρει ποδι...

 

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι ποτε μην βριζετε καποιον που δεν παιζει καλα, δεν ξερετε για ποιο λογο δεν παιζει καλα, μπορει να ειναι αφηρημενος για καποιο λογο, μπορει να εχει κακο (half οπως εγω), μπορει να μην εχει χερια πολυ απλα οπως ο handi αλλα αυτος είναι παιχταρας...Στο reddit εχω δει εναν που ηταν lem και ηταν 90% τυφλος, και κατι εκανε στα χρωματα της οθονης για να μπορει να βλεπει λιγο... Ποτε μην βριζετε καποιον. Απλα πειτε του come on man, step it up we can win. 

Γενικα τα περισσοτερα match που χανω ειναι απο toxic players που τρελενονται για το rank και χανεις 3-0 και αρχιζουν και λενε "ohh silver noobs, gg retards" και μλκιες τετοιες... Αυτο που κανει μια ομαδα να χανει ειναι οταν μιλας ασχημα και δημιουργεις κακο κλιμα και τοτε ολοι ξενερωνουν και κανενας δεν  θελει να παιξει.. Εχει τυχει να χανω 10-0 και στο τελος νικησαμε, αλλα κανενας απο την ομαδα δεν ελεγε μλκιες.

 

Επισης να προσθεσω και κατι ακομα για αυτους που παιζουν premade, δεν ξερω τι φαση καινουρια μοδα, μιλανε ολοι απο TS την εχουν δει pro δεν ξερω γω τι, και αυτος που μπαινει soloq gets fucked in the ass! εγω που παιζω soloq απειρες φορες τυχαινω με 4αδες που δεν δινουν info και τελικα χανουμε γι αυτο και μονο τον λογο. Και το αστειο ειναι οτι αν τους πεις plz open mics, δεν σου απαντανε καν και αν τους πεις you either open mics or i'll leave σου λενε leave, δλδ απο την μια τους νοιαζει να το παιζουν pro με το TS απο την αλλη σε αφηνουν να παιζεις μονος σου... Το TS το χρησιμοποιεις οταν εισαι ομαδα 5αδα και οχι 4αδα κωλονουμπα (σορρυ :P )

 

Bottom line, ποτε μην λετε μλκιες στους αλλους αλλα μονο να τους εμψυχωνεις, δεν υπαρχει λογος να λες μλκιες σε καποιον μονο χειροτερα κανεις την κατασταση, και 2ον μην μπαινετε 3αδες και 4αδες για MM και μιλατε απο το TS.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο για το ts γιατι ? Εγω το χρησιμοποιω και σε 2αδα.Εννοειται οτι δινω ινφος.Σε 1 γκειμ μονο δεν εδωσα και τους ειχα κανει ολους μπλοκ γιατι ηταν απλα ηλιθιοι και δε μπορουσα να ξοδευω οξυγονο για το τιποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο για το ts γιατι ? Εγω το χρησιμοποιω και σε 2αδα.Εννοειται οτι δινω ινφος.Σε 1 γκειμ μονο δεν εδωσα και τους ειχα κανει ολους μπλοκ γιατι ηταν απλα ηλιθιοι και δε μπορουσα να ξοδευω οξυγονο για το τιποτα :P

 

Μπορεις να μιλας στο TS με οσους παιχτες μπεις premade αλλα ομως θα πρεπει και τα υπολοιπα ατομα εκτος TS να παιρνουν info, οποτε θα πρεπει να μιλας και στο voice chat του παιχνιδιου. Δεν ειπα να μην χρησιμοποιειται καθολου το TS, αλλα οχι να χρησιμοποιείται μονο αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα και γω να γραψω ενα ace που εκανα χθες Dust2 ως CT.. Περιμενω VAC για το πρωτο kill στο short, ευτυχως αυτο ειναι το smurf μου :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση.Πως βλεπετε τις σκιες των αντιπαλων μεσα απο τους τοιχους;

Ειμαι νεος στο παιχνιδι και δεν ξερω πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση.Πως βλεπετε τις σκιες των αντιπαλων μεσα απο τους τοιχους;

Ειμαι νεος στο παιχνιδι και δεν ξερω πολλα.

http://aimware.net/

 

Εδω εισαι, το διαφήμιζε random τυπος που πετυχα στο MM..  :-(  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...