Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα 1 βδομαδα+ να παιξω competitive και ηθελα να παιξω κανα ματσακι, μιας και δεν εχω καρτα γραφικων επειδη καηκε, λεω δεν παω στο inspot να παιξω, εχει και καλο ποντικι/πληκτρολογιο οποτε κομπλε θα ειμαι, θα παρω μαζι τα δικα μου ακουστικα και mousepad... Παω βαζω ακουστικα, βαζω mousepad δικο μου, ολα ωραια... Παω να δω το dpi στο razer synapse πουθενα το ποντικι...Εβγαζε μονο το blackwidow -____________-  Ειναι bug του προγραμματος προφανως... Τεςπα μιας και δεν μπορουσα να το φτιαξω αλλωστε σε νετ ημουν, μπαινω στο game και προσπαθω να βαλω ενα sensitivity που να ειναι κοντα σε αυτο που παιζω... Τελικα εβαλα ενα αλλα δεν μπορουσα να παιξω καλα γιατι δεν ηταν το ιδιο, και ολα στο CS ειναι θεμα muscle memory...Τεςπα κουτσα στραβα ημουν 15/20, αλλα τους ειπα οτι παιζω απο net... Τεςπα αυτο που ηταν το μεγαλυτερο προβλημα ομως ηταν ο ηχος... Εχω τα siberia v2 που εχουν καλη ηχομονωση και δεν μπορουσα να ακουσω τιποτα απο το game!! Το μονο πραγμα που ακουγα ηταν το οπλο το δικο μου και τους συμπαιχτες μου οταν μιλουσαν στο voice chat, τιποτα αλλο! Αφου επαιζα dust2 Β ως ct και δεν μπορουσα να ακουσω βηματα απο το tunnel και ημουν στο car και ηξερα οτι οι αλλοι ειναι μεσα επειδη τους εκανε spot ο συμπαιχτης μου... Δηλαδη ολο το game το επαιζα χωρις ηχο... Και σκεφτομουν τι τραβουσαν οι pros οταν παιζαν LAN...και το ειχαν πει κιολας οι envy παλια οτι πραγματικα παιζαν χωρις ηχο... Αλλα δεν το καταλαβαινα.... Ευτυχως πλεον που στα lan εχουν βαλει booths και παιζουν στο full potential γιατι πραγματικα ειναι game breaking το ολο θεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωρε τι ειναι αυτο...ελεος

 

edit:τι παίζει με τις χρεωστικές από Πειραιώς και το steam?

Κατι παιζει με την Πειραιως και το steam. Eιχαμε κανει και μια συζητηση πιο πανω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το παιχνίδι μετά το update με τα νέα hitboxes έγινε καλύτερο ή χειρότερο!?

Καλυτερο το βλεπω αλλα κανει κατι ακυρα και σε εμενα, δεν παιρνω συχνα το AWP για παραδειγμα αλλα χτες πχ το σηκωσα και ημουν 100% σιγουρος οτι πετυχα τον αλλο παρόλα αυτα τιποτα οπως στο video παραπανω. Οποτε φανταζομαι οτι καποια σημεια ειναι messed up ακομα.

 

Ping ειχα 60 οποτε δεν νομιζω να ηταν αυτο η κατι τετοιο.

 

Σημερα εβαλα 15ε με χρεωστικη πειραιως 10+5ε σε 2 φορες και ουτε 7 μερες ουτε τιποτα τα δεχθηκε κανονικα και αγορασα αυτα που ηθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερο το βλεπω αλλα κανει κατι ακυρα και σε εμενα, δεν παιρνω συχνα το AWP για παραδειγμα αλλα χτες πχ το σηκωσα και ημουν 100% σιγουρος οτι πετυχα τον αλλο παρόλα αυτα τιποτα οπως στο video παραπανω. Οποτε φανταζομαι οτι καποια σημεια ειναι messed up ακομα.

 

Ping ειχα 60 οποτε δεν νομιζω να ηταν αυτο η κατι τετοιο.

 

Σημερα εβαλα 15ε με χρεωστικη πειραιως 10+5ε σε 2 φορες και ουτε 7 μερες ουτε τιποτα τα δεχθηκε κανονικα και αγορασα αυτα που ηθελα.

και εγω χρεωστικη πειραιως εχω αλλα δεν την δεχετε ενω με αυτην εβαζα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τη δεχθηκε μετα απο αρκετες αποτυχημενες χτες και προχθες, τι να σου πω φαινεται να ειναι λιγο random το θεμα με αυτες τις καρτες, δοκιμασε και αλλες ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...