Προς το περιεχόμενο

Laser εκτυπωτής ~100€


jb1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά έχω τελειώσει ιατρική και επειδή στο Internet κυκλοφορούν τρομερά βιβλία θα ήθελα να αγοράσω έναν εκτυπωτή ώστε να τα έχω και τυπωμένα. Φυσικά δεν σκοπεύω να τυπώνω ολόκληρα βιβλία αλλά κομμάτια αυτών τα οποία μπορεί να φτάνουν και τις 200 σελίδες. Έχω καταλήξει σε μονόχρωμο Laser- αν βρεθεί και έγχρωμος σε καλή τιμή δεν λέω όχι. Απλά επειδή δεν με βλέπω να μπαίνω στη διαδικασία να ξαναγεμίζω τα toner, θα ήθελα να έχει φθηνά ανταλλακτικά ή έστω να μπορώ να τα ξαναγεμίζω σε ειδικά μαγαζιά. Κάθε πρόταση δεκτή μιας και είμαι τελείως άσχετος επί του θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έχεις κατα νου οτι αν τους γεμίζεις σε καποιο καταστημα θα μπορουσε να σου βγαινει  γυρω στα 10-20ευρω. Στα μισα περιπου αν το εκανες μόνος σου...

 

Απο κει και πέρα δες τον SAMSUNG SL-M2825ΝD  στα 115 ευρω(πληρώνεις παραπάνω λόγω της λειτουργιας για αυτόματη εκτύπωση διπλής όψης και θυρας Ethernet)

 

To μεγάλο toner για τις 3000 σελιδες εχει καπου στο 50ρικο και το μικρο των 1200 στα 30 ευρω... 

 

Σε αρκετους laser θα βρεις τα απλα toner των 1200-1500 σελιδων στα 50+ ευρω. Σε αλλα μοντελα, οπως αυτο, το τονερ των 3000 σελιδων εχει κοστος στο 50ρικο και επιπλεον με την θυρα ethernet μπορεις να τον κανεις δικτυακο και να εκτυπωνεις απο ολους τους υπολογιστες του σπιτιου. H αυτόματη εκτύπωση διπλής όψης χρειάζεται, την έχουν μόνο τα πιο ακριβα μοντελα. Αν θέλεις να εκτυπώσεις πολλές σελίδες χρειάζεται οπωσδήποτε αλλιως θα ταλαιπωρηθείς... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...