Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάρχει topic για την σειρά 8ΧΧ, έχεις postάρει κιόλας :P

΄Ηταν τόσο σπουδαία η περιεκτικότητά του, που δυσκολεύομαι να το πάρω στα σοβαρά. Για του λόγου το αληθές ξέρω τα παιδιά που γράφουν στο videocardz. Μιλάμε σε άλλο forum και επειδή τυγχάνει να είμαι από τους θείους που τους ρωτάνε πληροφορίες ξέρω καλά από που έρχεται η κάθε μπαρπουτσαλιά που γράφουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για του λόγου το αληθές ξέρω τα παιδιά που γράφουν στο videocardz. Μιλάμε σε άλλο forum και επειδή τυγχάνει να είμαι από τους θείους που τους ρωτάνε πληροφορίες ξέρω καλά από που έρχεται η κάθε μπαρπουτσαλιά που γράφουν.

Τους είπες για τη σειρά Edison που πρώτοι εμείς αποκαλύψαμε στο θέμα για τη σειρά 8;

:devil: 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω εγώ τι σου θύμισε: ταχύτατο 16-μπιτο κσι 32-μπιτο σε ταχύτητα χελώνας.

 

Εφόσον μερικοί επαναεπιβεβαίωνετε συγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα, γιατί δεν ανοίγετε μια ενότητα για την υποτιθέμενη σειρά 8xx; Κανένας πίνακας με πιθανές προδιαγραφές ή τέλος πάντων κάτι να μπορεί να μας διασκεδάσει ανάλογα;

Το "θα" είναι άλλης εταιρίας ταλεντακι.. εμείς είμαστε του "όταν"..  :P  :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους είπες για τη σειρά Edison που πρώτοι εμείς αποκαλύψαμε στο θέμα για τη σειρά 8;

:devil: 

 

΄Οχι ήταν ΠΟΛΥ πεποισμένοι για κάποιους "ισχυρισμούς" τους. ΄Οταν έθεσε μια σειρά απλών αλλά λογικών ερωτημάτων φάνηκαν οι πρώτες αμφιβολίες για το οποίο γράφτηκε και ένα πρόσφατο editorial. Περιέχει τους προβληματισμούς μου αλλά δυστυχώς και ένα τόνο λάθη που αμφιβάλλω αν τα δούνε και καν οι περισσότεροι αναγνώστες. Το θέμα είναι ότι ο καθένας πιστεύει ότι θέλει όπως πάντα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Δεν ξέρω βέβαια τι φαντάζεται ο καθένας αλλά το τμήμα του διαδικτύου που ασχολείται με τέτοιου είδους λεπτομέρειες δεν είναι δα και τόσο μεγάλο που να μην ξεραινόμαστε οι περισσότεροι μεταξύ μας. Παλιότερα έγραφα κάνα άρθρο στη χάση και στη φέξη, αλλά δεν έχω πια την όρεξη και τον χρόνο να ασχοληθώ. Και μην φανταστείς τίποτα ιδιαίτερο μιας και πάντα ακολουθούσα μια KISS φιλοσοφία για να αποφεύγω τα λάθη. Και σήμερα που και που μου τυγχαίνει καμιά πρόταση αλλά η απάντηση είναι πάντα αρνητική όσο μεγάλη κι αν είναι η ιστοσελίδα γιατί "εκτιμούν" μεν το υποτιθέμενο ταλέντο σου αλλά πάντα δωρεάν. Τόσο φύτουλας δεν είμαι για να πηγαίνω για την δόξα και να τα τσεπώνουν άλλοι. Και μιας και το παράχεσα με το ΟΤ και με έπιασε και το αυτοβιογραφικό μου παράπονο παράτησα μετά από 1.5 δεκαετία το B3D. Aρνούνται βέβαια να σβήσουν τον λογαριασμό μου όπως ζήτησα γιατί μάλλον θεωρούν ότι είμαι πλέον μέρος της διακόσμησης ή επίπλωσης :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράτησα μετά από 1.5 δεκαετία το B3D

Γιατί να το κάνεις αυτό;

Επειδή μπήκαν πολλοί νέοι τελευταία και έπεσε το επίπεδο;

Επειδή οι mods διυλίζουν τον κώνωπα και καταπίνουν την κάμηλον; 

Τι σχέση έχει να κάνει αυτό με τη συνεισφορά σου;

Υπάρχει τίποτα καλύτερο στην Αγγλική γλώσσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να το κάνεις αυτό;

Επειδή μπήκαν πολλοί νέοι τελευταία και έπεσε το επίπεδο;

Επειδή οι mods διυλίζουν τον κώνωπα και καταπίνουν την κάμηλον; 

Τι σχέση έχει να κάνει αυτό με τη συνεισφορά σου;

Υπάρχει τίποτα καλύτερο στην Αγγλική γλώσσα;

 

Αν με ρωτήσεις ποιός είναι ποιός εκεί και που δουλεύει & σαν τι,  9 στις 10 ξέρω. Οπότε ξέρω που χάθηκαν τον τελευταίο καιρό οι πραγματικοί επαγγελματίες. Πέτυχες διάνα και ο Millenium πάνω ένα παραπάνω. Δεν είναι υπεροψία αλλά γιατί να ασχοληθεί ένας engineer ή developer με τις φαγούρες του κάθε αδαή; ΄Οταν υπάρξουν σοβαρές συζητήσεις τότε δειλά δειλά θα ξετρυπώσει ένας οι κάποιοι από αυτούς, αλλά και αυτό γίνεται εξαιρετικά σπάνια πια σε αντίθεση με παλιότερα που ήταν κανόνας. Τότε καθόμουν απλά στην άκρη και παρακολουθούσα την "διάλεξη" και ας καταλάβαινα μόνο τα μισά.

 

Για την τελευταία σου ερώτηση όταν σε μια παραλία η ρύπανση παραγίνει λόγω υπερβολικού κόσμου έχεις την επιλογή ή να αδιαφορήσεις ή να πάρεις απλά το κουβαδάκι σου και να πας σε άλλη παραλία, Quality over quantity ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Θα μπορούσατε να μου πείτε μια γνώμη για το αν μια κάρτα γραφικών 760  θα μπορεί να ανταπεξέλθει στο παιχνίδι battlefield 4 με κάλα settings?

Τα υπόλοιπα κομμάτια που διαθέτω είναι οθόνη με ανάλυση full hd, επεξεργαστης intel i5 2600k, μητρική κάρτα msi z68a-gd45 και 8 giga μνήμης. Ευχαριστώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...