Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελπίζω να μην ανέβουν αλλά θα φανεί σύντομα. Πάντως δε συνεργαζόντουσαν όλοι οι κατασκευαστές με τη Hynix. Η EVGA πχ (αν θυμάμαι καλά) για τη σειρα 7 πήγε στη Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SK Hynix: China plant fire won't affect chip production

 

A fire at its plant in Wuxi, China, has "no material damage" to fab equipment and will not impact supply volume, says the South Korean chipmaker and world's second-largest maker of memory chips.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επόμενη κάρτα μου; :Ρ

Μόλις την πάρεις, εγώ θα χτυπήσω αυτή, έτσι για να στην σπάσω :P http://www.hardwareheaven.com/reviews/1812/pg1/zotac-geforce-gtx-780-amp-edition-graphics-card-review-overview.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EVGA GeForce GTX 780 Classified review - Introduction

 

Λίγο πιο γρήγορη από την Τατιάνα, πόσο θα τα έσπαγε μία τέτοια στα 499$ :P

 

Πως γινεται να ειναι λιγο πιο γρηγορη απο titan και να κοστιζει μονο 500 ευρω? Και παλι δεν αξιζει να την αγορασεις οταν ξερουμε οτι σε λιγους μηνες βγαινουν οι gtx 800 οι οποιες θα εχουν καλυτερες επειδοσεις απο τις 7 στις ιδιες τιμες και θα υποστηρζουν dx 11.2 ενω οι 7 δεν το υποστηριζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να ειναι λιγο πιο γρηγορη απο titan και να κοστιζει μονο 500 ευρω? Και παλι δεν αξιζει να την αγορασεις οταν ξερουμε οτι σε λιγους μηνες βγαινουν οι gtx 800 οι οποιες θα εχουν καλυτερες επειδοσεις απο τις 7 στις ιδιες τιμες και θα υποστηρζουν dx 11.2 ενω οι 7 δεν το υποστηριζουν.

Αυτο το δεν αξιζει να παρεις καρτα γιατι σε λιγους μηνες βγαινουν οι καινουργιες καρτες,με καλυτερες επιδοσεις στις ιδιες τιμες αναρωτιεμαι ποσες πολλες φορες το εχω ακουσει στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η λογική του τσίπη. Δεν αγοράζει ποτέ αφού όλο περιμένει, αλλά κατά ένα περίεργο τρόπο αισθάνεται μέσα στα πράγματα, κι ας είναι με Riva TNT2.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω εγώ τι σου θύμισε: ταχύτατο 16-μπιτο κσι 32-μπιτο σε ταχύτητα χελώνας.

 

Πως γινεται να ειναι λιγο πιο γρηγορη απο titan και να κοστιζει μονο 500 ευρω? Και παλι δεν αξιζει να την αγορασεις οταν ξερουμε οτι σε λιγους μηνες βγαινουν οι gtx 800 οι οποιες θα εχουν καλυτερες επειδοσεις απο τις 7 στις ιδιες τιμες και θα υποστηρζουν dx 11.2 ενω οι 7 δεν το υποστηριζουν.

Εφόσον μερικοί επαναεπιβεβαίωνετε συγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα, γιατί δεν ανοίγετε μια ενότητα για την υποτιθέμενη σειρά 8xx; Κανένας πίνακας με πιθανές προδιαγραφές ή τέλος πάντων κάτι να μπορεί να μας διασκεδάσει ανάλογα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...