Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά είναι η σχέση τιμής/απόδοσης της 780 σε σχέση με τον Τιτάνα. Για να είμαι ειλικρινείς δεν περίμενα τόσο αμελητέα διαφορά επιδόσεων.

 

Από ότι φαίνεται το νέα αστέρι των πωλήσεών τους θα είναι η 760Ti.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα ειμαι 250 οθόνη (yamakasi like) και αλλα 250 για 7950

Πάσο για την οθόνη, αλλά η κακομοίρα ή 7950 πιστεύω ότι είναι για έως 1080..Για παραπάνω ίσως χρειάζεται και μια 2η, άρα πλησιάζουμε τα 600

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα την παλευει στα 1440p,ρωτα και το Phanispal. Για Oc μιλαω παντα βεβαια και για το safe Οc,το οποιο παιζει ανετα ολα τα games χωρις MsAA το οποιο αν εχω ακουσει σωστα δεν χρειαζεται και τοσο σε αυτην την αναλυση ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να βγάλει κάποια φίλτρα παρά να ρίξει την ανάλυση.. Να έχει 1440p και να "πέσει"?? Αμαρτία είναι imo.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ριξε λιγο την αναλυση και δεν θα εχεις προβλημα στα παιχνιδια.

και για ποιο λόγο τότε πήρε 1440p οθόνη ρε νέοπα αν είναι να κατεβάζει την ανάλυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για ποιο λόγο τότε πήρε 1440p οθόνη ρε νέοπα αν είναι να κατεβάζει την ανάλυση?

 

Μεγαλύτερη ανάλυση => καλύτερα και περισσότερα headshots !

 

Πραγματικά unfair advantage :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γρηγορη και απλη συκριση με τα αποτελεσματα του techpowerup για την Gtx 780 (650Ε) vs 7950 oc(260E) αδικη και ανιση το ξερω απλα for the records :

 

Tomb raider MsAAx4 ολα τα αλλα στο max :

tombraidermsaa4.jpg

 

Hitman Max Settings MsAA x4:

hitmanmsaa4.jpg

 

Γιαυτο υπερλατρευω την 7950  :wub: 

 

Καταταλα για μονη και κανονικη καρτα,ειναι ΠΑΡΑ πολυ δυνατη και μου αρεσε επισης και η καταναλωση που ειχε. Μια ζωη ομως οι τιμες να εχουν ξεφυγει.. Ειναι παρα πολλα κατα την αποψη μου 650Ε για μια καρτα.. Anyway,ο χρονος θα δειξει πως θα παει και αυτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η σχέση τιμής/απόδοσης της 780 σε σχέση με τον Τιτάνα. Για να είμαι ειλικρινείς δεν περίμενα τόσο αμελητέα διαφορά επιδόσεων.

 

Από ότι φαίνεται το νέα αστέρι των πωλήσεών τους θα είναι η 760Ti.

 

Συμφωνω απο πρωτης αποψης και απο specs φυσικα..Αυτο που περιμενω να δω ειναι εκτενη reviews για συγκριση sli 680 vs 780 σε 2560x1440 για να αποφασισω τι θα κανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το review και τα benchmark. Η χαμηλοτερη αναλυση που την δοκιμασαν ειναι 1280χ800!! Μα καλα δεν μπορουσαν να την δοκιμασουν σε 1280χ1024 που παιζω εγω ?? :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...