Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεκτο ρε συ mill  αλλα απο την αλλη δεν υπαρχει γενικα διαθεσιμότητα σε καρτες στο site  της...

 

Και τις προηγούμενες μέρες είχαν διαθεσιμότητα στις άλλες και ανοιγόκλειναν τη κάνουλα στις 760.Και;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και τις προηγούμενες μέρες είχαν διαθεσιμότητα στις άλλες και ανοιγόκλειναν τη κάνουλα στις 760.Και;

εχει ξεφυγει το θεμα mil  ελπιζω να το καταλαβαινεις και εσυ και πολλοι αλλοι κανετε σαν τα κοκορια λες και πολυ απλα εχετε μετοχες ...

ειπαμε vfm  και οχι fanboys  χανουμε την αντικειμενικοτητα μας ετσι ..

και πες μου κιολας οτι ενω δεν ενδιαφερεσε για αγορα καρτας εισαι και εσυ στην notify list ...γιατι εκει θα χασω πασα ιδεα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ξεφυγει το θεμα mil  ελπιζω να το καταλαβαινεις και εσυ και πολλοι αλλοι κανετε σαν τα κοκορια λες και πολυ απλα εχετε μετοχες ...

ειπαμε vfm  και οχι fanboys  χανουμε την αντικειμενικοτητα μας ετσι ..

και πες μου κιολας οτι ενω δεν ενδιαφερεσε για αγορα καρτας εισαι και εσυ στην notify list ...γιατι εκει θα χασω πασα ιδεα...

 

Άμα βλέπω παραπληροφόρηση μπορεί να ασχοληθώ.Δεν είναι θέμα vfm (που είναι),δεν μπήκαμε σε τέτοια σύγκριση.Μιλάμε για τη διαθεσιμότητα ξεκάθαρα και για τους σκοπούς τους οποίους εξυπηρετεί μια τιμή κράχτης σε ένα προιόν.Δεν είμαι στη notify list,δεν ενδιαφέρομαι για τη κάρτα προσωπικά αλλά ελέγχω πότε είναι διαθέσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ για να καταλάβω είμαστε σε technology forum και δεν ξέρει κανείς πως χρησιμοποιόντας κάρτες AMD μπορεί κάποιος να κερδίζει χρήματα, ανεξαρτήτως κυρίου επαγγέλματος;;;

 

Η απλά δεν θέλετε να το πείτε στον Κυριάκο επειδή είναι nvidiakias;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα βλέπω παραπληροφόρηση μπορεί να ασχοληθώ.Δεν είναι θέμα vfm (που είναι),δεν μπήκαμε σε τέτοια σύγκριση.Μιλάμε για τη διαθεσιμότητα ξεκάθαρα και για τους σκοπούς τους οποίους εξυπηρετεί μια τιμή κράχτης σε ένα προιόν.Δεν είμαι στη notify list,δεν ενδιαφέρομαι για τη κάρτα προσωπικά αλλά ελέγχω πότε είναι διαθέσιμη.

ωραια λοιπον..στα 220 ευρω την επαιρνες αμα την εβριισκες? αν ναι μιλαμε πατα αντικειμενικα αν οχι εχουμε βαφτιστει μπλε κοκκινοι πρασσινοι...

 γιατι σε αυτα τα χρηματα ειναι vfm ... τωρα κραχτης η evga κραχτης και η amd με τα παιχνιδια... marketing λεγεται και αποδεδειγμενα επηρεάζει το αγοραστικο κοινο .

ξερει πολυ καλα οτι κοιταω την τσεπη μου και τι ειναι αυτο που θα με βολεψει μεσα στο μπατζζετ που διαθετω.δν ανηκω σε κανενα στρατοπεδο απλα λεω τα πραγματα απο την δικη μου οπτικη γωνια...

και το μελλον που υποστηριζουμε στις αγορες και ποσα χρονια θα σου κρατησει κλπ κλπ δεν ισχυει για τακτικα μελη του τεχνολογικου φορουμ που  ανηκουμε γιατι ενα 70% αλλαζει hw  πριν καν χρονισει...

για να παει στο πιο καινουργιο...παραδειγματα πολλα..

 

δεν εισαι εργαζομενος της amd οπως ουτε εγω καμιας nvidia / evga  για να καθομαστε να τσακωνομαστε σαν τα κοκκορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε ξανα.

 

διωξτην γρηγορα γιατι ουτε 150e δεν θα πιανει σε λιγο ηδη ξεκινησαν κατι 7970 στα 230e

 

Oσο "ακριβη"  μεταπωληση θα εχει μια 770 με τον ερχομο των επομενων καρτων maxwell,τοσο θα εχουν και οι amd αναλογα με τα χρηματα τους.

Το παραξενο που ειναι φιλε κυριακο;
 

Δηλαδη η 770 θα πουλιεται πανακριβη με τον ερχομο των επομενων καρτων της nvidia;

 

Τρανταχτο παραδειγμα 680 με 770.Θελεις κι αλλα;αυτα δεν ειναι επιχειρηματα.Αλλα ειναι η συνεπεια των πραγματων,οταν καθε φορα βγαινει κατι καινουριο.Επειδη η καρτα θα λεγεται nvidia,ΔΕΝ σου εξασφαλιζει αυτο που ειπες.

Σημερα μια 770 εχει 400 ευρω περιπου,αναλογως υλοποιησης.Εαν οι maxwell,ειναι αυτα που λενε(βασει στην nvidia δεν εχει),και ισχυσει καμια τιμη οπως της evga στην 760,η 770 με την ιδια λογικη,πανω απο 250 ευρω δεν θα'χει!Σου το λεω,και θα τα ξαναπουμε...Και ολα αυτα σε ελαχιστο χρονο.

Συνεπως,μεχρι τωρα δεν μπορω να καταλαβω αυτο περι τιμων κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια λοιπον..στα 220 ευρω την επαιρνες αμα την εβριισκες? αν ναι μιλαμε πατα αντικειμενικα αν οχι εχουμε βαφτιστει μπλε κοκκινοι πρασσινοι...

 γιατι σε αυτα τα χρηματα ειναι vfm ... τωρα κραχτης η evga κραχτης και η amd με τα παιχνιδια... marketing λεγεται και αποδεδειγμενα επηρεάζει το αγοραστικο κοινο .

ξερει πολυ καλα οτι κοιταω την τσεπη μου και τι ειναι αυτο που θα με βολεψει μεσα στο μπατζζετ που διαθετω.δν ανηκω σε κανενα στρατοπεδο απλα λεω τα πραγματα απο την δικη μου οπτικη γωνια...

και το μελλον που υποστηριζουμε στις αγορες και ποσα χρονια θα σου κρατησει κλπ κλπ δεν ισχυει για τακτικα μελη του τεχνολογικου φορουμ που  ανηκουμε γιατι ενα 70% αλλαζει hw  πριν καν χρονισει...

για να παει στο πιο καινουργιο...παραδειγματα πολλα..

 

δεν εισαι εργαζομενος της amd οπως ουτε εγω καμιας nvidia / evga  για να καθομαστε να τσακωνομαστε σαν τα κοκκορια

 

Μα σου πα δε ψάχνω ρε άρχοντα για κάρτα.Και να έψαχνα πως θα έπαιρνα κάτι που δεν διατίθεται;Και οι κράχτες ναι στο marketing ανήκουν,σας πειράζει που το αποκαλούμε έτσι;Βρε εσύ πολύ καλά κάνεις και κοιτάς τη τσέπη σου δεν είπε κανείς κάτι  :) Έτσι είναι, ο καθένας έχει δική του οπτική γωνία και δικά του κριτήρια αλλά και ο καθένας ξέρει κάθε πότε αλλάζει τι.

 

Συνεχίζεις να λες για κοκκόρια και για τσακωμούς ενώ δεν τσακώθηκα.Περίεργο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ για να καταλάβω είμαστε σε technology forum και δεν ξέρει κανείς πως χρησιμοποιόντας κάρτες AMD μπορεί κάποιος να κερδίζει χρήματα, ανεξαρτήτως κυρίου επαγγέλματος;;;

 

Η απλά δεν θέλετε να το πείτε στον Κυριάκο επειδή είναι nvidiakias;;;;

 

Παρατηρήστε ότι ο Mod δεν έσβησε αυτό το μήνυμα.

 

Ξεχάστε τις τιμές αγοράς και μεταπώλησης.

 

Οι κάρτες AMD μπορούν να χρησιμοποιηθούν cost-effectively για την παραγωγή χρήματος.

 

Δεν το ξέρει κανένας από τους νυχτερινούς;;;;

 

και έχετε και ΑΜD Πολλοί από εσάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Συνεχίζεις να λες για κοκκόρια και για τσακωμούς ενώ δεν τσακώθηκα.Περίεργο πράγμα.

γενικος ειναι ο ορος κοκκορια... ξερεις και ξερω πολυ καλα τι εννοω...

 

απλα ειναι τελειως τραγικη η κατασταση να βλεπεις μεσα σε φορουμ τεχνολογικο για ανταλλαγη αποψεων "μαχες" ban λογαριασμων δημιουργια δευτερο-τριτων λογαριασμων και ουσιαστικη βοηθεια σε καποιον ασχετο μηδεν.

γιατι πολυ απλα αυτος οποιος δεν γνωριζει δεν θα κατσει να διαβασει 70 σελιδες τσακωμους και μπιχτες αναμεσα σε 8-10 ατομα εκ των οποιων τα μισα εχουν φαει μονιμο ban  και ξανα φτιαχνουν accounts  και συνεχιζουν  :)

 

εγω μπαινω να διαβαζω και να ενημερωνομαι για πραγματα που δεν γνωριζω και πιστεψε με μονο βοηθεια δεν μου προσεφερε το νημα αυτο και αλλα πολλα αντιστοιχα ...

για αυτο και λεω οτι δεν χρειαζεται να κανουμε ολοι σαν μετοχοι/ιδιοκτητες  amd/nvidia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιά ban λες.Για τον saiz; Τα ban και τα διπλα account έτσι και αλλιώς είναι θέμα των διαχειριστών και όχι δικό μας.Τι να κάνουμε.

 

To Geforce 7 νήμα δεν σου προσέφερε βοήθεια; To συγκριτικό του prospector8 σου προσέφερε; Όπως έχεις εσύ παράπονα για τη μη ενημέρωση και τα ανούσια νήματα έχουν άλλοι και για την παραπληροφόρηση φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιά ban λες.Για τον saiz; Τα ban και τα διπλα account έτσι και αλλιώς είναι θέμα των διαχειριστών και όχι δικό μας.Τι να κάνουμε.

 

To Geforce 7 νήμα δεν σου προσέφερε βοήθεια; To συγκριτικό του prospector8 σου προσέφερε; Όπως έχεις εσύ παράπονα για τη μη ενημέρωση και τα ανούσια νήματα έχουν άλλοι και για την παραπληροφόρηση φίλε.

ενταξει "κολλητε" καταλαβα.... δεν θα υπαρξει μια μεση οδος... πουθενα και κανενας δεν θα κανει πισω ...

εγω βλεπω να κατηγορεις αλλους για παραπληροφορηση εδω και σε διπλανα φορουμ να κατηγορουν εσενα για παραπληροφορηση... καταλαβαινεις λοιπον οτι γενικα παντου η αντικειμενικοτητα εχει παρει περιπατο...και ο καθενας τα λεει οπως θελει να τα πει ..

την κανω απο το θεμα μιας και βλεπω οτι τα λογια μου "φιλε" δεν πιανουν τοπο μιας και εχουμε κολλησει ασχημα στους ορους πλεον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...