Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αρα η 780 θα ειναι το φοβερο highlight της επερχομενης γενιας 

 

κριμα παντως γιατι ειχα μεινει στις φημες που ηθελαν γενναια αυξηση μνημης στην 770 και θα τη θεωρουσα πολυ καλο value for money

 

οχι οτι δε θα ειναι και τωρα αν σκεφτουμε ποσο κανει η 680, αλλα ηλπιζα για καααατι παραπανω ετσι για το γαμωτο 

 

εχουν κανει ολοι το σταγονομετρο επιστημη μου φαινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δε διαφωνω, δε περιμενα κι εγω νομιζεις σα μ@λακας τη γενια 8xxx στο πρωτο τριμηνο του '13 κι εμεινα με το πουλι στο χερι 

 

οχι τιποτα αλλο , αλλα θα ειχα παρει τη καρτα μου πιο νωρις και δε θα καθομουν να παλευω με τις ρυθμισεις τοση ωρα σε metro, far cry κτλ.. 

 

βεβαια το οτι πηγα σε "μονή" γενια ισως ειναι καλυτερο γιατι εκει συνηθως  γινεται η σωστη φαση απο πλευρας αυξησης επιδοσεων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι επεφτε πολυ ζορι με δαυτες.. βεβαια τα λεφτα τους τα εβγαλαν πιστευω (130 ευρω το κοστος  ευρω μετα τη πωληση, για 2 χρονια μια χαρα ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεγάλη η διαφορά τιμής ανάμεσα στην 760 Ti και στη 770, παρόλο που είναι κοντά στα specs. Προς το παρόν είναι άγνωστες οι αρχιτεκτονικές διαφορές, εκτός αυτών των specs,  μεταξύ των chips GK104-425 και GK104-225, .

Επεξ/σία από Aristomaxos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Aristomaxos

Στην διαφορά τιμής ανάμεσα σε αυτές τις 2 reference ας υπολογίσουμε και το σύστημα ψύξης της 770 που θα ειναι ίδιο με αυτό των 780,titan,690

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...