Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε φεύγει παραγγελιά...Ευχαριστώ πολύ!!!!

 

ΥΓ: Ρε φίλε της αντοχές σου να είχα, εσύ δεν κοιμάσαι καθόλου, το προηγούμενο ποστ σου είναι στις 4:28 :blink: :blink:

 

edit: Σε αναμονή για παραλαβή της EVGA 760 SC....... :wub:

Ωραιος Μαν,αντε με το καλο. Μην ξεχασεις να ανοιξεις τοπικ με τις εντυπωσεις σου με ονομα οπως "Gtx 760,πολλα παιχνιδια-Μια καρτα" ή " Πως μια 760 βαζει κατω την καρτα του MoviemakerGr!!" χαχαχα :D
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε φεύγει η παραγγελιά...Ευχαριστώ πολύ!!!!

 

ΥΓ: Ρε φίλε της αντοχές σου να είχα, εσύ δεν κοιμάσαι καθόλου, το προηγούμενο ποστ σου είναι στις 4:28   :blink:  :blink:

 

edit: Σε αναμονή για παραλαβή της EVGA 760 SC....... :wub:

 

 

Φτού ρε γαμώτο πρόλαβες και έκανες την παραγγελία...

Να έπαιρνες από εδώ: http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/169327-evga-geforce-gtx-760-sc/

 

Μεγάλη ευκαιρία  :lol:  :lol:

 

Τι άλλο θα δούμε θεέ μου..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φτού ρε γαμώτο πρόλαβες και έκανες την παραγγελία...

Να έπαιρνες από εδώ: http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/169327-evga-geforce-gtx-760-sc/

 

Μεγάλη ευκαιρία  :lol:  :lol:

 

Τι άλλο θα δούμε θεέ μου..

 

 

 

 

 

:lol:  :lol:  :lol:  Το είδα και εγώ το πρωί..μιλάμε μεγάλο επιχειρηματικό μυαλό έτσι..Σου λέει..την αγοράζω 220 από EVGA και την δίνω 280,...βγάζω ένα 60αρι και την πουλάω και 20-30 ευρώ λιγότερα από τα ελληνικά μαγαζιά....

Btw...το πρωί έβαλα παραγγελία και ήδη είναι shipped...Σαν το eshop  ένα πράγμα... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο u η Gigabyte NVIDIA GTX 760 OC Windforce 3X GV-N760OC-2GD 280€

 

Μήπως τους έδωσε λάθος τιμή ο προμηθευτής +50€ ξέρω γω :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δουμε ποση διαθεσιμοτητα θα εχει η ΕΒΓΑ διοτι πιστευω θα ειναι παρα πολλοι που θα δωσουν 220Ε που γιαυτα τα λεφτα πιστευω πως ειναι παρα πολυ καλη ευκαιρια και VFM. Αλλιως εγω μετα θα περιμενα να δω τιμες απο MSI ή ΑSUS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι γυρω στο 2-3% πιο δυνατη απο μια 7950 boost,αλλα και παλι σε παιχνιδα amd οπως hitman,grid2,sleeping dogs,Dirt κτλπα ειναι μπροστα η 7950 .. Αν την παρεις και στα 220€ και εσυ σιγουρα θα ειναι αξιζει λιγο παραπανω εφοσον δεν θα σε ενδιαφερουν το Oc/ή τα games που μπορει να σου δωσει η Amd.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη καρτα με ποια συγκρινεται ρε παιδια; Ειναι καλυτερη απο 7870 και στα ιδια με 7950;

 

Σίγουρα καλλίτερη από 7870 στο σύνολο. Αλλά από 7950 πιστεύω πως είναι στα ίδια. Απλά, με την προσφορά των 221Ε και στην πόρτα σου, της 760 SC από EVGA νομίζω ότι είναι αυτή τη στιγμή το καλλίτερο vfm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος Μαν,αντε με το καλο. Μην ξεχασεις να ανοιξεις τοπικ με τις εντυπωσεις σου με ονομα οπως "Gtx 760,πολλα παιχνιδια-Μια καρτα" ή " Πως μια 760 βαζει κατω την καρτα του MoviemakerGr!!" χαχαχα :D

:P η οποία είναι απλή και έχει καλύτερες επιδόσεις από την Gbyte o/c  χαχα Ασε που δεν εχω κατεβάσει ακόμα το precision.. :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν ξερεις να κανεις overclocking,ειναι πολυ δυσκολο αστο.. Και μαλλον ουτε η καρτα σου κανει οc,αστο αστο.. Μια χαρα εισαι οπως εισαι. :D Που να κατεβαζεις precision και μκακιες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...