Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά ναι, λες και δεν ξέρω τι θύματα υπάρχουν.

δωσε φανη δωσε! :cry: δεν φανταζεσαι ποσο με διασκεδαζεις  :-D

 

υπερευχαριστημενος και ο φιλος που την πηρε  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι με 400 τσιμπαγε την 770 δεν το ηξερε ε? :devil:

φιλε μου ηταν 680 asus top χρονισμενη στα 1260 boost core μαμα με το καλυτερο cooler στην αγορα, για οσους γνωριζουν

 

Ρε άμα την ειχε πουλήσει δεν θα ειχε παρουσιάσει το καινούριο απόκτημα ? :P

οχι  εγω :-D

 

εγω σκαω απο εκει που δεν το περιμενεις  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά οι Link.png Site: http://eu.evga.com/products/prodlist.asp?family=All%20Graphics">συγκεκριμένες 760, εμένα, σύμφωνα και τις επιδόσεις που είδαμε πιο πριν, μου φαίνονται vfm επιλογές για mid-range, όταν με 209+12=221Ε παίρνεις καρτούλα του κουτιού με επιδόσεις 670

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μυριζω 780 απο τον saiz.. Κατσε να δεις.. Και μετα ουτε με υγρο αζωτο δεν θα τον φτανουμε.. Και μην ξαναπροσβαλεις την 7950 γτ ξερεις απο πρωτο χερι ακομα και με την 760 να ειναι σε στοκ λιγο μπροστα,αλλα σε οc παλι θα ειναι πισω :P (ναι μας την εθηξες xD)

 

Πάντως παιδιά οι Link.png Site: http://eu.evga.com/products/prodlist.asp?family=All Graphics">συγκεκριμένες 760, εμένα, σύμφωνα και τις επιδόσεις που είδαμε πιο πριν, μου φαίνονται vfm επιλογές για mid-range, όταν με 209+12=221Ε παίρνεις καρτούλα του κουτιού με επιδόσεις 670

Καλα αυτη η τιμη δεν υπαρχει,στην Ελλαδα να δουμε ποσο θα αρχισουν.. Προβλεπω non reference στα 240€ και κατω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μυριζω 780 απο τον saiz.. Κατσε να δεις.. Και μετα ουτε με υγρο αζωτο δεν θα τον φτανουμε.. Και μην ξαναπροσβαλεις την 7950 γτ ξερεις απο πρωτο χερι ακομα και με την 760 να ειναι σε στοκ λιγο μπροστα,αλλα σε οc παλι θα ειναι πισω :P (ναι μας την εθηξες xD)

 

η δικια σου ειναι καλυτερη!

 

δεν ειναι σαν τα σαπακια του qsis και του φανη  :-D ειδικα του qsis  :-D

 

 

siegfried_gr τα σπαει η καρτουλα! προχωρα το 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτη η τιμη δεν υπαρχει,στην Ελλαδα να δουμε ποσο θα αρχισουν.. Προβλεπω non reference στα 240€ και κατω.

 

Σίγουρα δεν υπάρχει, αλλά μιλώντας καθαρά για μένα, δεν έχω πρόβλημα το μαγαζί να είναι και στην άλλη άκρη του Ατλαντικού, πόσο μάλλον EU.Evga...που είναι πιο σίγουρη από πολλά μαγαζιά στην Ελλάδα. Τα μεταφορικά είναι 12Ε οπότε 209+12=221Ε για κάρτα που σε πάει μια χαρά. Για αυτούς που γουστάρουν κιόλας με 209x2+12=430Ε πας και σε Sli με ότι αυτό συνεπάγεται και επιδόσεις κοντά σε ΤΙΤΑΝ  αν όχι παραπάνω (αν ισχύουν τα παρακάτω ως έχουν) Link.png Site: http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_760_sli_review,1.html">Link

 

index.php?ct=articles&action=file&id=515

 index.php?ct=articles&action=file&id=516

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην θεωρείτε τους εαυτούς σας μέσους users .. τους αδικείτε..

Εδώ δεν μιλάμε για προσωπικές επιλογές και tuning πρέπει να μπορούμε να μιλάμε για την πλειονότητα..

Μετά όλοι ξέρουμε ότι το SLI έχει διανύσει μεγάλη απόσταση στην εξέλιξη του,όπως ξέρουμε ότι ακόμα έχει άλλη τόση να διανύσει.. Το κόστος μητρικής που υποστηρίζει Sli δεν είναι μικρο καθόλου και σε συνδυασμό να είναι ΑΤΧ και όχι mATX το μεγαλώνει ακόμα περισσότερο.

Μην θεωρείτε τους εαυτούς σας μέσους users .. τους αδικείτε..

Εδώ δεν μιλάμε για προσωπικές επιλογές και tuning πρέπει να μπορούμε να μιλάμε για την πλειονότητα..

Μετά όλοι ξέρουμε ότι το SLI έχει διανύσει μεγάλη απόσταση στην εξέλιξη του,όπως ξέρουμε ότι ακόμα έχει άλλη τόση να διανύσει.. Το κόστος μητρικής που υποστηρίζει Sli δεν είναι μικρο καθόλου και σε συνδυασμό να είναι ΑΤΧ και όχι mATX το μεγαλώνει ακόμα περισσότερο.

Δεν σε καταλαβα, τι εννοεις;

Για τη μητρικη καταλαβα και θα σου πω πως με 130€ παιρνεις μητρικη που κανει x16 SLI. Αλλιως και με φθηνοτρες κανεις x8.

Ασε που στο Forum ειναι με καλες μητρικες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

siegfried_gr τα σπαει η καρτουλα! προχωρα το 

 

Έχω βάλει να μου στείλουν ειδοποίηση για την 760 SC ACX/cooler, με το που θα βγει διαθέσιμη την τσίμπησα. Τι να κάνω, δίνω πολύ σημασία και στην υλοποίηση και ήμουν έτοιμος να πάρω Jetstream από Γερμανία. Αλλά εδώ έχουμε καλλίτερα μεταφορικά και πιο φθηνή τιμή. Αφού τελικά μου το έφαγε η γυναίκα το μισό budget και μου έμεινε το άλλο μισό (200-250) δεν θα πάω σε high end και αυτή η EVGA με κοιτάει με πολύ μυστήριο τρόπο και λέω να της την πέσω :P  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε καταλαβα, τι εννοεις;

Για τη μητρικη καταλαβα και θα σου πω πως με 130€ παιρνεις μητρικη που κανει x16 SLI. Αλλιως και με φθηνοτρες κανεις x8.

Ασε που στο Forum ειναι με καλες μητρικες!

Για πες ετσι απο περιεργεια Νικο γιατι βαριεμαι να ψαξω ,ποια μητρικη με 130 Eυρω κανει 16x SLI..Φανταζομαι σε x79 θα αναφερεσαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...