Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη δεν γνωριζω και πολυ Αγγλικα δεν ειναι καλη αυτη η καρτα? Και τι μπορω να κανω? υπαρχει καποια αλλη υλοποιηση της evga sc που να αξιζει?

Μια χαρά είναι αφού έβγαλαν update απλά δεν εχω διαβάσει λεπτομέρειες και εγώ και είπα μήπως εσυ θέλεις να δεις κάτι αναλυτικότερα.

Γενικότερα με την EVGA δεν εχεις κανένα πρόβλημα αφου μετα μέχρι και 3 μήνες μπορείς να την δώσεις πίσω στην τιμή που την αγόρασες και να πάρεις άλλη ακόμα και καλύτερη πληρώνοντας την διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά είναι αφού έβγαλαν update απλά δεν εχω διαβάσει λεπτομέρειες και εγώ και είπα μήπως εσυ θέλεις να δεις κάτι αναλυτικότερα.

Γενικότερα με την EVGA δεν εχεις κανένα πρόβλημα αφου μετα μέχρι και 3 μήνες μπορείς να την δώσεις πίσω στην τιμή που την αγόρασες και να πάρεις άλλη ακόμα και καλύτερη πληρώνοντας την διαφορά.

 

Για να λεμε ακριβως τα πραγματα, δεν μπορεις να την δωσεις πισω στην τιμη που την αγορασες, απλα μπορεις να κανεις ανταλλαγη μονο με νεας γενιας και ακριβοτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά η απλή 770 απο την έκδοση jestream συγκεκριμένα για palit μιλάω, έχει μεγάλες διαφορές στην απόδοση?

Η μια φτάνει 1202ΜΗz η άλλη 1085ΜΗz στην πράξη μικρή στα bench μεγαλύτερη.στο σύστημα ψύξης έχουν διαφορά.

 

 

Για να λεμε ακριβως τα πραγματα, δεν μπορεις να την δωσεις πισω στην τιμη που την αγορασες, απλα μπορεις να κανεις ανταλλαγη μονο με νεας γενιας και ακριβοτερη

Είναι μια πρόταση γι'αυτο δεν έχει κόμμα, ανάμεσα της. μπορείς και με μικρότερη π.χ 770 αλλά το υπολειπόμενο ποσό δεν σου επιστρέφεται αλλά πιστώνεται νομιζω (αυτό με το ποσόν με επιφύλαξη). Το θέμα είναι ότι η EVGA αν βγάλει πρόβλημα για οποιονδήποτε λόγο θα στο λύσει.έχεις πολλες επιλογές και αυτό ήθελα να τονίσω,δεν μένεις ξεκρέμαστος ούτε χάνεις τα χρήματα σου..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια φτάνει 1202ΜΗz η άλλη 1085ΜΗz στην πράξη μικρή στα bench μεγαλύτερη.στο σύστημα ψύξης έχουν διαφορά.

 

 

 

σε περίπτωση που θέλω αργότερα θα βρω συμβατά mod για ψήξη? Σόρυ για το ερώτημα αν είναι χαζό απλά έχω να ασχοληθώ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια 470/480 και 560Ti, lol..

Από GTX295 θα πας τουλάχιστον σε μια 7950 ή σε μια 770GTX.

δεν μας τρεχουνε λεφτα για τοσο ακριβες αναβαθμισεις μιας και το τροφοδοτικο δεν ειναι και τοσο καλο

(thermeltake berlin 630w 80+) κυνηγαω καμια καλη καρτουλα σε προσφορα απο το ινσομνια μεχτι 140€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μας τρεχουνε λεφτα για τοσο ακριβες αναβαθμισεις μιας και το τροφοδοτικο δεν ειναι και τοσο καλο

(thermeltake berlin 630w 80+) κυνηγαω καμια καλη καρτουλα σε προσφορα απο το ινσομνια μεχτι 140€

μια χαρα ειναι ρε φιλε,δεν εχεις προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε λίγο υπομονή ακόμα αν μπορείς και καντα και 180 να πας σε 580 μεταχειρισμένη.. θα πέσουν πολύ οι τιμές ακόμα.

τι κανει αυτο το crysis 3..διαλε το dx 11 του μεσα!!σε κανενα αλλο παιχνιδι δεν εχω προβλημα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...