Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαλιστα. Τιμολογιακα βαση επιδοσεων δεν ειναι ασχημα. Παρα αυτα ομως προσωπικα δεν θα την αγοραζα. Μου φενεται too much η τιμη τη σημερον ημερα για νεα γενια καρτων (στο ονομα τουλαχιστον). Η titan θα πρεπει να πεσει κοντα στα 600 ευρω, η 780 πρεπει να παρει τιμολογιακα τη θεση της 770 και η 770 να παρει τη θεση της 670. Ετσι θα υπαρχει μια καλυτερη αναλογια τιμης/αξιας απο τη γελοια αισχροκερδια που συμβαινει αυτη τη στιγμη. 

 

Για εμενα που εχω 570 συνεχιζω να μην χρειαζομαι καποια αναβαθμιση (περα απο την καταναλωση). Μαλλον περιμενω την επομενη γενια για αναβαθμιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ευελπιστώ ότι επειδή μόλις βγήκαν σε ένα διάστημα 2 μηνών θα υπάρξει κάποια μείωση τιμών..κάνα πενηντάρι κάτω δε θα ήταν άσχημα...βέβαια οι τιμές είναι παραφουσκωμένες  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι ευελπιστώ να βγει η 760 ti και να σαρώσει στην μεσαία κατηγορία.

Η amd λίγο πριν βγάλει τις καινούργιες της να ξανακάνει την έκπληξη τιμολογιακά και να τσιμπήσουμε 2 7950 όπως κάναμε στο παρελθόν με τις 5850 extreme. http://www.insomnia.gr/topic/403921-sapphire-hd-5850-xtreme-129-ευρω-plaisio/

Ετσι να την βγάλουμε ξανά 2 χρονάκια ζάχαρη και πάμφθηνα.

Σενάριο εε;; :)

 

Edit: Ηδη από ότι βλέπω άρχισαν τα περίεργα :). http://www.insomnia.gr/topic/487851-κάρτα-γραφικών-msi-amd-r7950-3gb-ddr5-twin-frozr-£15199-amazonuk/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα έχει πάρει φωτιά με τις 680 / 670 κτλ κτλ κτλ. κρίμα βασικά για τα παιδιά που έδωσαν πόσα λεφτά και ξαφνικά τους ήρθε η 770 κατραπακιά. Για όσους δεν έχουν πάρει κάρτα πιστεύω σε 1 μήνα από τώρα και οι 680 και οι 770 (με το που έρθουν στα ίσια τους οι τιμές) θα είναι το καλύτερο deal για αναβάθμιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

770>680>670

Με 417 ευρώ με το που λανσαρίστηκε http://www.amazon.co.uk/Palit-GeForce-Graphics-Express-Display/dp/B00D3ZYDKM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1370012904&sr=8-1&keywords=Palit+770 οι αγγελίες που δεν είναι λογικές θα φάνε πόρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ γελιο στις Αγγελιες! Και ξαφνικα απειρες 680-670-660ti πωλουνται απο τα μελη μας :D

 

Επειδή παρατηρούσα τις αγγελίες λίγο πριν βγει η 780, μπορώ να σου πω ότι από τότε άρχισαν να μπαίνουν στις αγγελίες αρκετές 680.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καλά από 670 και 680 σε 770 ούτε λόγος για αναβάθμιση, το λιγότερο 780 και μόνο αν είσαι σε 2560Χ1440...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...