Προς το περιεχόμενο

ΝVIDIA GeForce


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο μόνο που ελπιζω είναι επιτέλους να διορθώσει όπως κυκλοφορεί, τους drivers και τα crossfire της η amd και με χαμηλωμένες τιμές (αν δεν είναι τυχαιο αυτό με τις 7970 του αμαζον ιταλιας) να φτιάξει κανείς ένα αξιοπρεπες χ2 ,δυνατό σύστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν αληθεύουν τα κουτσομπολιά για τις επιδόσεις και τις τιμές , το απόλυτο vfm θα ειναι οι 2 Χ 760ti σε sli.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα δε φαντάζομαι να παραπονιέται κανείς :-)

 

Το πιο καμένο thread που θα δούμε σύντομα:

 

Είμαι ανάμεσα σε  680 ή 770, τι να προτιμήσω?

 

Ειναι πολυ δυσκολο για ενα κατοχο 680gtx να κατεβασει το afterburner και να βαλει τα ρολογια της 770 gtx!

Δηλαδη το να γραφει 770 gtx ειναι το θεμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ δυσκολο για ενα κατοχο 680gtx να κατεβασει το afterburner και να βαλει τα ρολογια της 770 gtx!

Δηλαδη το να γραφει 770 gtx ειναι το θεμα ?

 

 

Να στο πω διαφορετικά,

Εάν είχα την επιλογή

Θα το έκανα σε δική μου κάρτα

Όχι τώρα – όταν κυκλοφορήσει η επόμενη γενιά

Ποτέ δε ξέρεις τι μικρό-ρυθμίσεις άλλου τύπου μπορεί να έχουν γίνε στο ‘bios’ η σε επομένους drivers.

 

Τώρα εάν και οι IHVs απλά αλλάζουν BIOS και απλά αλλάζουν το αυτοκόλλητο, δε το ξέρω, αλλά εάν το κάνουν όντος , τότε γιατί όχι και εμείς ?

 

Έστω για το όνομα ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα δεν αξιζει να παρουμε καινουργιες καρτες φετος. Να περιμενουμε τις  GTX 800? Εγω λεω αφου η gtx 560 ti εχει ακομα πολυ καλες επιδοσεις στα παιχνιδια θα μπορουσα να την κρατησω για 1 ακομα χρονο. Τι λετε εσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ δυσκολο για ενα κατοχο 680gtx να κατεβασει το afterburner και να βαλει τα ρολογια της 770 gtx!

Δηλαδη το να γραφει 770 gtx ειναι το θεμα ?

αυτο γιατι να το κανεις, εκτος αν θες να κανεις καμια απατη σε καμια αγγελια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστω και παλι αφου η συντριπτικη πλειοψηφια των παιχνιδιων παιζει full ακομακαι σε αυτη την αναλυση δεν εχω παραπονο. Αν ειχα οθονη με πιο υψηλη αναλυση και εβλεπα οτι οτι υπαρχει προβλημα τοτε θα την αλλαζα. Απλα ρωταω δεδομενου οτι λογο της οθονης που εχω μπορει και τρεχει καλα τα παιχνιδια αξιζει να παρω μια 770 η μια 780 η να περιμενω του χρονου που θα βγουν οι geforce 8 ? Σιγουρα μεχρι τοτε θα εχουν βγει περισσοτερα παιχνιδια που δεν θα τρεχουν καλα στο full.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει νοημα να παρεις καρτα χωρις οθονη

 

παρτο καποια στιγμη αποφαση και δωσε τα 5-6 κατοσταρικα να κανεις σωστη δουλεια με μια καλη καρτα και μια 1080p οθονη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν θα παρω οθονη. Μονο καρτα οταν θα εχω λεφτα . Απλα ρωταω αν αξιζει να παρω τωρα μια 7 gtx  η να περιμενω να βγουν οι 8 gtx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...